Дадосвидания• 29 октября 2023
Ким вийти реально працювати після 16 років декрету? Стаж - 1рік.
Онлайн продаж - 8років (дохід 2-5тис)
Освіта вища, економічна, червоний диплом (звісно це вже немає значення).
Для таких як я тільки по типу АТБ, Сільпо касиром?
Накопився за час війни великий борг((
Кудесница_с_пургеном• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
дякую, вище писала, що свої б/у речі теж важко продавала(
Але як варіант знайти якісну річ по гарній ціні, то в принципі можна щось заробити.
Нещодавно знайома купила фірмову дорогу куртку, думала що ’з рук’, а додому принесла, вона дома нагрілась і по запаху вона явно з секонду, єдине, що в ідеальному стані і дуже якісна, тому не дуже розчаровалась. Але продавець думаю на ній не менше 2тис. заробив.
Умеют же люди продавать... Я новые вещи (пролёты) выставляю дешевле цены покупки, и никто даже не спрашивает.
Коко Шанель• 29 октября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дивно. Я борг в 11тис грн, закрила десь за півроку чи менше, продажем бу на олх, правда до їхнього ’покращення’
Ось вже місяць провтикала, треба було куртки і взуття по виставляти.
Не вгадаєш. Щось добре продається, а щось навіть не переглядають. В мене вже другий рік стоять вживані зимові чоботи Гарвалін за 500 грн. Такі самі в Інтертопі по знижках мінімум 1500 грн влітку були. Сьогодні помила зимові черевики Скечерз, якщо до завтра висохнуть, то їх теж виставлю. Тільки навіть не знаю за скільки. Вони нові зараз в Інтертопі 3000 гр. Я і так завжди на все ставлю мінімальну ціну, бо мені з одного боку віддавати нікому, з іншого боку я цігроші на ЗСУ перераховую.
Коко Шанель• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
2 на рос.(, інші українською
На російській скоріш за все не продадуться. Ми розмовляємо на російській, але доньці дуже важко читати російською. А вік вже такий, що вона сама читає доволі великі обʼєми
Перша леді колгоспу• 29 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
А я за те шо продаю знову купую дітям або собі. Речей півбалкона. А на олх продати стільки не вийде, дорого , їм платити весь час.
Завжди добре купують куртки, взуття, іграшки, книжки. Це по бу.
Також беруть бу техніку, меблі і тп. І крупногабарит після дітей.
Коко Шанель• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
в мене по 40-70грн стоять)), це вже % 20-30 від нових
Видаляйте ці оголошення, робіть нові фото та добрий опис. Ціну ставте не менше 50% від нової. Дуже низькі ціни насторожують покупців. Я роблю фото обкладинки з 2 сторін та рандомний розворот, бажано з ілюстрацією якщо вони є. Іноді ще фото з коротким змістом, якщо він є в книзі
Доречі де виставляєте? Мені здається, що краще за все на олх йдуть дитячі речі
Нафаня Маня• 29 октября 2023
Автор, можно найти работу в кол-центре.
Можно менеджером в интернет-магазин (работа получить заказ - перезвонить уточнить нюансы у покупателя , оформить заказ в системе, оформить ТТН в новой почте). Ничего сложного.
Составьте резюме (в Canva есть примеры - можно выбрать подходящий и отредактировать под себя). Резюме покидать на ворк.юа, грц.юа и подобные сайты.
Красиво опишите свой опыт - к примеру можете написать
ЧП - продажа одежды обуви и прочих товаров на различных интернет-площаках (знание скриптов продаж ; опыт создания груп в вайбер, телеграмм; и т.д. ) это всё тоже можно поискать в интернете.
И пусть Ваше резюме Вас продает.
Многие фирмы менеджеров по продаже обучают 2-7 дней.
Так что верьте в себя ,красиво преподнесите и найдете работу свой мечты.
И пусть Ваше резюме Вас продает.
Свекруховна• 29 октября 2023
Автор, вірте в себе. От просто так, навіть не маючи досвіду. В голові тримайте, що не всі зразу з досвідом бувають. Я після 12 років знайшла роботу, хоч ходила на співбесіди, де мене грубо повертали в реальність, типу, ну ви ж забули, що треба робити . А в одній фірмі терміново потрібен був працівник, а я захворіла, і через два тижні вони знов мене набрали. Я поїхала на співбесіду, була дуже спокійна, і справила гарне враження. І хоч мені сказали передзвонять через три дні, бо є інші кандидати, я чомусь вірила що візьмуть мене. Так взяли, працювала рік, під час роботи спитала в колег, хто ще приходив на співбесіду. Відповіли, що нікого більш не було. Удачі Вам і не опускайте рук! Подивіться рекламу від роботи юа, колись була. Там є слова ’ Та камон’.. мене прям надихнула вона, зразу і знайшла роботу.
Дадосвидания
• 30 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
все саме так і роблю) Ціни знизила, бо не купують за вищими))
ОЛХ