Дадосвидания• 29 октября 2023

Ким вийти реально працювати після 16 років декрету? Стаж - 1рік.

Онлайн продаж - 8років (дохід 2-5тис)

Освіта вища, економічна, червоний диплом (звісно це вже немає значення).

Для таких як я тільки по типу АТБ, Сільпо касиром?

Накопився за час війни великий борг((
автор Дадосвидания • 29 октября 2023
Ответ дляПрилипало
Як варіант, менеджер інтернет магазину подібної тематики.
На касу ви завжди встигнете, шукайте стартові позиції менеджерів в магазини, контент-менеджера, адміністратора.
На моїй роботі доречі колись взяли на роботу дівчину 27 років з вищою освітою, але без досвіду роботи. Вона ще студенткою вискочила заміж, чоловік утримував, потім розлучилися і довелося шукати роботу. Так вона за пару років стала керівником проекту
Дякую за підтримку
Сливочная пенка• 29 октября 2023
Мультимаркет Аврора. там всіх беруть, без досвіду, можна від продавця-касира до адміна вирости. я стала замом через місяць, але знайшла інше місце і звільнилась
Неначасі• 29 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
Так, звісно. Краще занизити їй самооцінку, щоб вона далі каси не пішла? Тоді вже краще радити одразу прибиральницею, щоб взагалі автор не на що не розраховувала
Ну, на кассу ее вряд-ли возьмут, если честно
Карапуз13• 29 октября 2023
А ким рік працювали ?це ж теж досвід .
ПолБатона• 29 октября 2023
Ответ дляМой завтрак
В ясельную группу берут воспитателем без пед образования и воспитатель каждый год остаётся на ясельную группу.
и в старшую с экономическим образованием возьмут
или вы думаете что 20-ти летние выпускницы пединститута знаю что-то уникальное, чего не знает автор с ВО и воспитав своих детей
Свекруховна• 29 октября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дивно. Я борг в 11тис грн, закрила десь за півроку чи менше, продажем бу на олх, правда до їхнього ’покращення’
Ось вже місяць провтикала, треба було куртки і взуття по виставляти.
Нічого не втратили за місяць, їх ще не купують. Я повиставляла, і толку нуль.
Неначасі• 29 октября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Бухгалтером. До речі досвіду в мене не було. Далі почала змінювати, поки не дійшла до +- до того, що хотілось би.
Духом после 6 лет простоя? Вы доплачивали за возможность работать?)
ПолБатона• 29 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
Нет, не берут. Только нянечкой.
берут, у меня мама воспительницей работает (если что у нее во учитель), но сейчас не хватает воспитателей, рассматривают и без пед образования, главное чтобы человек адекватный был, а работе можно научится
Свекруховна• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
ну от моє класичне чорне пальто р.44 зараз висить за 200грн, 2роки не можу продати, поставила цього сезону просто вже мінімальну ціну)

Щось може не те роблю? Навчіть.
Так само, речі від 50 до 200 грн, і тиша поки що. Хоча в минулому році з вересня до нового року продавала свої та дітей підлітків речі, по 4-5 на місяць.
Не пью, не курю• 29 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
Нікого не слухайте. Розсилайте резюме усюди, де є вакансії по вашому диплому. Почніть хоть десь працювати за фахом, хоч на мінімалку. Через рік вже зможете в резюме додати ще 1 пункт та вже претендувати на іншу роботу з вищою зарплатнею. Якщо зараз сядете на касу в супермаркеті, то вже там й залишитесь
+100
Автор, подивіться ще курси підвищення кваліфікації за Вашим фахом, оновите знання і вперед.
автор Дадосвидания • 29 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
В мене зараз 7 дитячих книг висить, в новому стані по одній з найнижчих цін, більше року вже(
90x60x90• 29 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Не обнадёживаете автора.
я 10 років була в декреті, сама платила за довідки по догляду до 6 років. Мені так було вигідніше. Нормально вийшла на роботу по своїй спеціальності. Через 3 роки була вже начальником відділу
Свекруховна• 29 октября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я сама здивована, да щей в минулому році. Я дешево продавала. По 50_100_200. Зараз мені не подобається що і вартість об´яви збільшили і ще й комісія. Ну от руки не доходять по виставляти, да й речі не на малечу.
Я в минулому році дві куртки з синів продала, вони високі в мене, то звичайні чоловічі, по 300 грн, одна не ношена, прогадали з розміром. То її один раз повернули олх доставкою, а другий раз забрали.
Свекруховна• 29 октября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
6 а не 16
Я 12 років сиділа в декреті, правда перед виходом з декрету робота ’накрилась’- ліквідація підприємства. Роботу знайшла по спеціальності, хоч теж була вже на грані, думала йти в атб. Я інженер будівельник.
90x60x90• 29 октября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Написала б автор 6, реакція була б та сама. Якщо людина хоче і в голові не вафлі, то все буде.
Kusalochka• 29 октября 2023
Зачем называть это декретом? Для таких, как Вы, куда повезёт. В продажи пробуйте. Чисто дело везения и умения себя продать
Свекруховна• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
дякую за ідею з секондами), ніколи не купувала так.
І не починайте, я років 6 так продавала, коли діти малі були, щось їм купувала, щось на продаж. Але останні три роки вже немає таких продажів.
Коко Шанель• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
Я дитячі книжки виставляю за 50% вартості, навіть за умови, що вони в стані нових. Якщо це серія книг то можу продавати одразу 2-3 книги разом. Всі окрім однієї продалися швидко, одна застрягла
Фрекен бок• 29 октября 2023
Когда-то Прокредит банк набирал людей сознательно без опыта работы на работу в отделениях. Может и сейчас практикуют, тем более у вас экономическое образование. Единственное, я бы не говорила про декрет, скажите, что у вас был свой магазин, который с войной накрылся.
автор Дадосвидания • 29 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
дякую, вище писала, що свої б/у речі теж важко продавала(
Але як варіант знайти якісну річ по гарній ціні, то в принципі можна щось заробити.

Нещодавно знайома купила фірмову дорогу куртку, думала що ’з рук’, а додому принесла, вона дома нагрілась і по запаху вона явно з секонду, єдине, що в ідеальному стані і дуже якісна, тому не дуже розчаровалась. Але продавець думаю на ній не менше 2тис. заробив.
90x60x90• 29 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
о, вітання колегам!
автор Дадосвидания • 29 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
в мене по 40-70грн стоять)), це вже % 20-30 від нових
Коко Шанель• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
На українській мові?
Плакулька• 29 октября 2023
Ну так онлайн продажі це теж досвід. Кажіть, що працювали на себе. Шукайте роботу менеджера або консультанта у магазин.
автор Дадосвидания • 29 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
На українській мові?
2 на рос.(, інші українською
Герцогиня• 29 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Не кім. Вибачте. Шукайте касу, розкладку товарів, клінінг.
Ви хоч мінімально граматику вивчіть перед тим, як якісь поради давати
Мост_Устал• 29 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
Так после трехлетнего декрета многие выходят на работу отупевшие, а после 16 летнего, там мозги вообще атрофированы, поэтому советчицы правду автору пишут, зачем такими работничками подставлять работодателей
Герцогиня• 29 октября 2023
Автор, ви поменше слухайте всяких грамотійок, у яких помилка на помилці, але такі порадниці що куди там.
Освіта у вас є, червоний диплом теж не за красиві очі. Визначайтесь, чим хочете займатись і вперед!
автор Дадосвидания • 29 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Подавала в багато магазинів (непрод.товари) - вік таки має значення((
До 30, максимум 35р.

Пам’ятаю мені одна робота дуже сподобалась і графік і зарплата, і я їм підішла по досвіду продаж, а коли дізнались вік сказали: ну якщо Ви вигладаєте на 25 тоді приходьте, в іншому випадку ні, бо роботодавець шукає тільки молодих)). Ось такі критерії вибору працівників.

Ми прифронтове місто.
Говорять, що багато виїхало - нема кому робити(, але щось не втовпишся)
Плакулька• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
До 30, максимум 35р.

Ми прифронтове місто.
Взагалі Ви не забов´язані розголошувати свій вік. Ейджтизм в нас заборонений. Але розумію, що руки опускаються.
Знаєте, я часто читаю як люди роботу гукають. Так там ведуть статистику скільки резюме відправили, на скільки з них надійшла відповідь, скільки було співбесід і т.д. Так там ну дуже мало відповідей від роботодавців. На 100 резюме всього декілька співбесід. Але врешті-решт люди знаходять гарну роботу.