Дадосвидания• 29 октября 2023

Ким вийти реально працювати після 16 років декрету? Стаж - 1рік.

Онлайн продаж - 8років (дохід 2-5тис)

Освіта вища, економічна, червоний диплом (звісно це вже немає значення).

Для таких як я тільки по типу АТБ, Сільпо касиром?

Накопився за час війни великий борг((
lisa2101• 29 октября 2023
Не кім. Вибачте. Шукайте касу, розкладку товарів, клінінг.
Ля-ля-ля• 29 октября 2023
А треба?
Так декретні оплачують...
Подруга вже 4 дитину народила - каже, що все норм)
Працювала в банку. Зарплата приходить стабільно)
автор Дадосвидания • 29 октября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А треба?
Так декретні оплачують...
немає декретних
Дикая Роза• 29 октября 2023
Закінчить курси масажиста, манікюр або вії нарощувати. Дохід буде нормальний
lisa2101• 29 октября 2023
16 років декрету... 16:3=??? У Вас пя,ятеро дітей?
Блондинка в Законе• 29 октября 2023
Опыт продавать бу после детей? Продавайте секонд значит
На паровозе• 29 октября 2023
Автор, я не подскажу, но послушаю. Счас на вас выльется... Самооценка еще ниже упадет(
Ля-ля-ля• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
немає декретних
((
lisa2101• 29 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Я, покупая всё новое ребунку, продать на олх не могу за копейки. Отдаю сотруднику на работе.
Маргарита и Мастер• 29 октября 2023
Удалено администрацией...
Юпитерная• 29 октября 2023
А ким ви рік працювали?
Тётушка Лошадь• 29 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Автор, видимо, хотела сказать, что эти 16 лет она занималась детьми.
Коко Шанель• 29 октября 2023
Нікого не слухайте. Розсилайте резюме усюди, де є вакансії по вашому диплому. Почніть хоть десь працювати за фахом, хоч на мінімалку. Через рік вже зможете в резюме додати ще 1 пункт та вже претендувати на іншу роботу з вищою зарплатнею. Якщо зараз сядете на касу в супермаркеті, то вже там й залишитесь
автор Дадосвидания • 29 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
ні, скільки речей продала дитячих дорогих за копійки, ніхто ще й не хоче купувати, аби даром віддали) Тому там заробіток мінімальний.
Мой завтрак• 29 октября 2023
Хоть не говорите потенциальному работодателю фразу ’16 лет декрета’. Это или с ребёнок с диагнозом или мама ку-ку. Скажите, что не работали, так как не было необходимости. Пробуйте можете менеджером по продажах куда-то, все таки тут можете сказать, что 8 лет в этом плавали. Всё остальное касса или что-то из этого. Ну может ещё по знакомых поспрашивайте, может и засунут куда-то
lisa2101• 29 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
Не обнадёживаете автора.
ПочтальЁнша• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
сколько у вас детей? 4?
Блондинка в Законе• 29 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
Так это не заработок. Тогда не пишите хоть нигде о таком аж восьмилетнем опыте продаж. Сильно громко
Перша леді колгоспу• 29 октября 2023
Нажаль так. Прибирання, касир чи щось типу того в маркеті. Збирати онлайн закази. Розкладати товар.
Бьюті сфера, то треба спочатку вкласти нормально, за курси, на витратні матеріали, на аренду, на рекламу.
Онлайн продажі. Своє бу, або купляти товар і реалізація. Секонд.
Або шукати якісь курси за інших спеціальностей і вчитися на нову спеціальність, на це треба теж і гроші і час
Так точно!• 29 октября 2023
Читая комментарии, кажется, что у нас работают только умалишенные.
Автор, кем угодно можно устроиться, как видите, наши работающие особым интеллектом не отличаются, еще и комплексов кучу насобирали. Пишите резюме, можете с помощника начать. Главное - везение.
ПолБатона• 29 октября 2023
автор, якщо у вас економічна освіта, ви знаєте 1С? якщо ні, як варіант, пройдіть курси 1С і можно піти операторм 1с працювати, а потім видно буде
може вихователь і дитсадок? приватний або державний, зараз дуже не вистачає вихователів
можно кудись адміністратором піти, оператор кол-центру (тільки нормальні дивіться)
а що вас цікавить? хоть розкажіть

ну а взагалі то відкриваєте ворк юа работа юа і дивитись усе
Перша леді колгоспу• 29 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Дивно. Я борг в 11тис грн, закрила десь за півроку чи менше, продажем бу на олх, правда до їхнього ’покращення’
Ось вже місяць провтикала, треба було куртки і взуття по виставляти.
Коко Шанель• 29 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Не обнадёживаете автора.
Так, звісно. Краще занизити їй самооцінку, щоб вона далі каси не пішла? Тоді вже краще радити одразу прибиральницею, щоб взагалі автор не на що не розраховувала
lisa2101• 29 октября 2023
Ответ дляПолБатона
а що вас цікавить? хоть розкажіть

Вы так рассуждает красиво. А чего Вы добились?
Гербарія сушу• 29 октября 2023
Ответ дляПолБатона
а що вас цікавить? хоть розкажіть

Вихователь без освіти?
автор Дадосвидания • 29 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
ні, я тільки своє б/у продавала (аналізую цей ринок), мій основний заробіток був продаж жіночого одягу та дитячих товарів, дохід до ковідних часів більш ніж нормальний, останні 3 роки впав до мінімуму((
Тётушка Лошадь• 29 октября 2023
Онлайн продажи это что? Свои вещи продавали?
Я, будучи в декрете, когда планировала выйти на работу, прошла курсы 1С. Так что попробуйте и Вы.
Не слушайте здесь особо умных. Устроиться можно кем угодно, человека легче научить чему то, чем переучивать , так что и без опыта многие берут.
Привіт з ботойбіччя• 29 октября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
То вам нереально везе,все висить мертвим грузом
Фляшка на трьох• 29 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Чого це?
Фляшка на трьох• 29 октября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А треба?
Так декретні оплачують...
Яка зарплата?🙃