Там много мусульман.
Вдумайтесь: толпа захватила крупный аэропорт, обыскивает самолеты и ищет евреев, чтобы их убить.
Полиция бездействует.
Сильно? Это путинская Россия.
29 окт 2023 года.
’Ви жє убьйотє людєй’. Як натовп антифашистів штурмував аеропорт в Росії, щоб знайти та лінчувати євреїв. Люди в паніці ховаються в літаках. Варварство і божевілля. Так виглядає сучасна Росія, де за кілька хвилин можна захопити аеропорт.
Полиция бездействует.
Сильно? Это путинская Россия.
29 окт 2023 года.
svetlapanna• 29 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
зато они волают как украинцы жгли евреев
Я Вам больше скажу- недавно прочла на каком-то раша-фашистком сайте, что все беды от жидов и Бандера был жид(С)
Так давно не смеялась.
Русские мрази.. а потом свиносамки жалутся- чего русских так не любят везде.
Так давно не смеялась.
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Ответ дляsvetlapanna
Так давно не смеялась.
мда. Чего ждать от людей которые считают что Украину создал Ленин
проблема что количество невежественных и тупых людей, уверенных в своей правоте очень много. а в рашке там таких тьма, умноженное на ’величии’ что им тоже из каждого утюга втюхивают, я узкий и все такое...
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Тут план постят
та что-то про гражданскую и развал рашки говорят давно, а она все стоит.
Ответ дляLove_Love_Love_
Капля совести ОСТАЛАСЬ
Як може залишитись то що і не починалось?
100%
После того, что они тут творили, они верят в хороших русских? До сих пор
Хамас к себе приглашают, умасливают, с ираном дружат. И ’капля совести’.
Если б ктото запустил ракету на Кремль, в мире б на 70/80% терроризма стало меньше.
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Писали, Абрамович куда то там вылетел
А соловьев со скабеихой?
Ответ дляsvetlapanna
Эти твари в зеркало не смотрят. Это параноидальная шизофрения-то, что имеешь сам. отождествляешь с другими.
Нацисты рашисткие ищут нацистов в Украине.
И да, еврейские погромы в начале 20 ого века были организованы русскими нацистами. только мало кто об этом упоминает
И по истории, начало погромов приводило через года.. к войнам в рашке.
леди на велосипеди• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А соловьев со скабеихой?
Соловей пишет успокаивающие посты на тему узбагойтесь адумайтесь
Ответ дляJuly38
Дивлячись які мітинги проти євреїв по європейських країнах, то найбезпечніше для євреїв в Україні. Ото дожились, під ракетами безпечніше. Куди котиться цей світ
Сегодня манифест выпустили немцы,
Кто не видел
’. Газета Bild оприлюднила маніфест на захист демократії у ФРН
Редакція Bild закликала німців згуртуватися та протистояти радикалізації настроїв у ФРН. На тлі нападу ХАМАС на Ізраїль у низці сегментів суспільства наростає ненависть до демократії, йдеться у маніфесті.
Німецька газета Bild - одна з найтиражніших газет Європи - у зв´язку зі зростанням радикальних настроїв на тлі нападу терористичного угруповання ХАМАС на Ізраїль оприлюднила в неділю, 29 жовтня, маніфест, у якому закликала німців згуртуватися і сказати рішуче ’ні’ ненависті до євреїв, а також виступила за захист демократії та її цінностей.
’Минули дні чітко продемонстрували те, що вже давно накопичується і вирує у нашому суспільстві: у нашій країні є багато людей, які борються з нашим способом життя. Люди, які святкують загибель безвинних цивільних осіб, які навчають своїх дітей ненавидіти інших, бо ті ’невірні’, які хочуть заборонити жінкам носити спідниці та штани, які зневажають конституцію і натомість слухають радикальних проповідників, які використовують толерантність, бо хочуть іншого суспільства’, - йдеться у зверненні Bild.
Маніфест випустили п´ятьма мовами: німецькою, англійською, арабською, турецькою та російською.
У маніфесті наголошується, що так далі тривати не може, це неприйнятно. ’Німеччина зараз має сказати НІ ненависті до євреїв і всім тим, що говорить ’ні’ нам. Тому що в нашій такій чудовій і гостинній країні недоторканна гідність будь-якої людини, незалежно від того, якого кольору у неї шкіра, якою мовою вона говорить і у що вона вірить. Це необхідно захистити. Якщо ми зараз спіткнемося, ми впадемо’, - застерігає редакція Bild.
Маніфест газети Bild із 50 пунктів
Редакція сформулювала маніфест із 50 пунктів, який покликаний захистити цінності демократії у ФРН. ’Гідність людини недоторканна. Для нас немає невірних! Кожен може вірити в кого хоче, хоч у Діда Мороза. Той, що вважає нашу конституцію і наш правопорядок збіркою порад, необов´язкових до виконання, має якнайшвидше залишити Німеччину’, - йдеться в ньому.
У документі наголошується на важливості вивчення мігрантами німецької мови. ’Той, хто хоче у нас жити, має вивчити німецьку. Ми зможемо розуміти один одного тільки якщо ми розмовлятимемо однією мовою’, - наголошується в маніфесті.
У зверненні Bild констатується, що в Німеччині кожен може вільно проводити демонстрації на захист своїх переконань, але ’погрожувати чи бити людей, кидати каміння, підпалювати автомобілі та святкувати вбивства - це до свободи слова не стосується’.
Німеччина - відкрите суспільство
У маніфесті також наголошується, що Німеччина - відкрите суспільство. ’Ми не носимо маски й не закутуємося в одяг, ми дивимося одне одному в обличчя (за винятком карнавалу або коронавірусу), ми говоримо ’будь ласка’ та ’дякую’. Повага та любов до ближнього є опорами нашого вільного суспільства’, - йдеться в маніфесті.
Редакція Bild особливо зауважила, що на тлі похмурих сторінок історії Німеччини безпека Ізраїлю є для ФРН однією з державотворчих ідей. ’Це означає, що захист безпеки єврейського народу не може бути предметом торгу’, - зазначили вони, наголосивши водночас, що критика політики Ізраїлю, безумовно, дозволена.
Німецька газета Bild - найбільше друковане ЗМІ у Німеччині. У 2022 році її загальний тираж становив близько 1,1 мільйона екземплярів. Bild належить одному з найбільших у Європі медійних концернів - німецькій компанії Axel Springer SE.
Кто не видел
Маніфест газети Bild із 50 пунктів
Німеччина - відкрите суспільство
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Я читала девушку из Израиля, она русская но уехала туда жить, так вот ей русня (включая всяких дагов, казахи, усть засрански) пишут тоже самое, что нам украинцам - типа где вы были 8 лет, убийцы детей, что их с детства учат ненавидеть арабов и тп. Тупо дежавю
леди на велосипеди• 29 октября 2023
Ответ дляМанула
вечірній мудозвон вже пропонує шибениці в Махачкалі
Вдруг внезапно вспомнил что сам еврей
genteestupida• 29 октября 2023
Ответ дляmarydgayne
а что с Собчак?
Паспорт гражданки Израиля имеет
Не чіпай - вб ю• 29 октября 2023
Ответ дляuma
А евреев они каким образом определяют???
в труси мабуть заглядають
Не чіпай - вб ю• 29 октября 2023
Ответ дляuma
Так у мусульман и евреев одинаково обрезанный 🤷♀️
Упс
леди на велосипеди• 29 октября 2023
Погромщики у аэрлпорта в Дагестане напали на автобус и попытались захватить семью с маленькими детьми. Полицию продолжает наблюдать.
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Сегодня манифест выпустили немцы,
Кто не видел
Маніфест газети Bild із 50 пунктів
Німеччина - відкрите суспільство
Кто не видел
Маніфест газети Bild із 50 пунктів
Німеччина - відкрите суспільство
вчера в Германии сорвали флаг Израиля со здания администрации. в Инста опубликовали новость про это - там в комментах одни арабы, клянусь. Срут что так и надо, что блаблабла...На комменты немцев отвечают очень нагло, типа я тоже тут живу и плачу налоги поэтому буду делать что хочу
genteestupida• 29 октября 2023
Ответ дляМанула
Мы за 😂 … пусть грызут друг друга
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Ответ дляМанула
не поняла. А чего это соловьев против линии партии и за евреев?
леди на велосипеди• 29 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
уже да
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Это небыстрое дело. Как бы не хотелось. Но история циклична, как ни крути
хз, мне кажется что нет. путин умный, учел все ошибки, и взял все самое лучшее из наработок гитлера