Що думаєте з приводу мітингу по демобілізації? Жінки виснажені, чоловіки в моральному і фізичному плані також. Відпустила чоловіка після відпустки, народилася дитина. І бачила як тяжко йому їхати, наче прощався, я каже може не приїду. ( І це мій сильний духом чоловік, який був присутній на евакуаціях, на нулю)
Сподіваюсь є шанси що демобілізують, тим паче є кому воювати
Ответ дляYana_pl
Автор, звісно людей треба замінити давно. Що тут казати, але мітінгу у військовий час не буде, розгонять не встигне початися.
Мирні протести, чи їх почують
Lady Luck 99• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
Не будет никакой демобилизации. Неужели этого ещё никто не понял? Новыми просто меняют 200-х. Все. Дай бог вам не знать что происходит в моргах Киева.
Так а сколько могут воевать, те кто воюет с 22 года? это ж капец((
Ответ дляLady Luck 99
Ті що впевнені що не буде це або жінки тих що стоять вдома. Або самі ухилянти
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Бачила вчора відео воїна ,каже ’стомився страшенно,сил немає вже’.
Це ж ненормально і дико що одні безвилазно там ,а інші Буковелями,ресторанами та весіллями.
Ответ дляdream7
Так Вы ж разводиться хотели, а тут уже на митинг собрались.
Дуже приємно що я комусь настільки цікава що запам´ятали
Ответ дляMira29-c3c3
В нас сусід через дорогу втомився, настрою немає. Чоловік каже їдь на нуль. Там з´явиться
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Ай ,це болюча тема ....поговоримо тут та й на тому все
Ответ дляМарина -dd09
Ухилянти, хто не виїхав, всі підуть. Вірно казали військові, що не залишиться того, хто не воюватиме. Зараз та впевненість трохи проходить. Вже і віськомати зачистили, хто взятки брав. Врачів. Підкрутили гайки де могли. Але, те що нових наберуть, не означає, що хлопців, що там, відпустять. Нажаль..
Ответ дляkotmisty
Не знаю что там в Днепре, но у мужа друг работает в ритуалке в Киеве. Каждый день ездит в морги. Там ппц. Реально жопа. Подозреваю, что в Днепре не лучше.
Скрізь таке. І в Запоріжжі і в донецькому направленні, у чоловіка є знайомі скрізь за два роки. Знає про що каже тому і прощається кожен раз
Espresso_caffe• 29 октября 2023
Зашла я в ваш профиль и не совсем поняла, недавно вы с мужем разводиться собирались, а тут вдруг вы ждёте его демобилизации.
Объясните? Т.е у него есть ещё кураж вас грызть? Или тут выброс очередной?
Lady Luck 99• 29 октября 2023
Ответ дляkotmisty
Та везде жопа, 11 больница в кое каком городе забита ранеными, там и год назад жопа была, своими глазами наблюдала(( молодые, красивые хлопци -инвалиды😭😭 просто пздц
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляCharming
Повинна бути хоча б ротація, можна ж міняти тих, то на 0 на тих, хто в тилу.
Можна,але не міняють
Ответ дляМарина -dd09
Все это печально. И судя по некоторым реакциям, то пару орчих набежало в тему, тварюки. Но ничего, им уже рассказывают как класно в Северной Корее. Готовят. Скоро будут смотреть три канала по телевизору : Хвала Хозяину, Отдать жизнь родине и Уроки о главном
Espresso_caffe• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Помирились мабудь.
Кто-то просто подрабатывает. Тут же спец задние - пятница и воскресенье вечер обосрать ЗСУ и испортить нам настроение.
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Нема на кого міняти. За взятки всіх повипускали за кордон. Ціх, хто залишився підберуть то, але їх мало.
Чому немає? Є.Але то ’каста недоторканих’.
Ответ дляYana_pl
Помирились мабудь.
Ракета прилетіла, довго калатало, зрозуміла трохи тих хто на війні.