Ужгород• 29 октября 2023
Как вам такие кроссовки-ботинки? Стоит брать?
Результат:
вже голосів:
64 (66.67%)
Отстой
27 (28.13%)
Сойдет
5 (5.21%)
Красиво
Та прям багіня• 29 октября 2023
З точки зору зручності та якості нормальні, з точки зору краси - як дитячі, собі б такі не купила.
Сокодавка ще та• 29 октября 2023
Ответ дляСвятатабожа
Ви тут перший раз? Тут все одно всім. Тільки обгадити можуть і підуть спати із почуттям виконаного обовʼязку.
О! Дизлайк. Я була права)
Не согласна. Я вот могу похвалить вещь, если она мне нравится. Но в этих ботинках мне не нравится материал, из которого они сделаны