Попразендовна• 29 октября 2023

Мою дитину булять в інтернеті

Добрий день, порадниці
Стикнулася з булінгом моєї дитини.
Посварилася з подругою, вона на своєму тг каналі пише мерзоту про мою, підговорила іншу подругу ( незнайому моїй доньці) і та написала в інста гидоту-побажання смерті , суїциду і т.ін.
З першою поскаржуся керівнику групи. По другій Є скрін допису та нік в інста. Що можна зробити?
Хочу в БАНю• 29 октября 2023
Обмежити дитині доступ до інтернету?

Гжегож Бженчишчикевич• 29 октября 2023
Як же прекрасно живеться дітям без соц мереж
Salsa-24da• 29 октября 2023
Скільки дитині?
Чи ви знаєте батьків?
Що це за групи в яких вона бере участь?
Чи всіх учасників ви знаєте там?
Ms. Похвала• 29 октября 2023
В некоторых случаях, ’жертва’ совершенно не жертва
Salsa-24da• 29 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Соцмережі це частина життя.
Ви не зможете тому протидіяти, звичайно, якщо ви не плануєте жити в джунглях амазонки.

Так що відібрати і заборонити- не варіант
автор Попразендовна • 29 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Скільки дитині?
Чи ви знаєте батьків?
Що це за групи в яких вона бере участь?
Чи всіх учасників ви знаєте там?
15 років. Та де там, звісно ні.
Це стався конфлікт з 1 дівчинкою. Навіть не те щоб конфлікт моя просила не робити дещо, та продовжувала, моя заблокувала і ту подругу понесло
Зам. зав. Анонима• 29 октября 2023
З такими подругами і ворогів не потрібно. Чим таким ви їм нашкодили?

Гжегож Бженчишчикевич• 29 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Соцмережі це частина життя.

Я не забороняю, але ми живемо там, де не прийнято дітям зависати в соц.мережах, в них завжди є цікавіші заняття. Я теж в жодній не зареєстрована, тому для дітей це нормально
Salsa-24da• 29 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
15 років. Та де там, звісно ні.
Досить дорослі.
А що це за дівчата?
Як ви дізналися про переписку?
автор Попразендовна • 29 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Воно то так, але ж куда зараз без них, це вже частина нашого життя, а їхнього то тим паче.
Salsa-24da• 29 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Щоб втрапити в халепу в соцмеркжах не обовʼязково зависати.

Якась неприязнь в житті може мати продовження в соцмережах
автор Попразендовна • 29 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Соцмережі це частина життя.

Відібрати он одна вже відібрала, що дитина в кинулася з поверху.
ПоЗиТиВнАя• 29 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А Ви для себе цікавіше заняття, ніж форум вночі не знайшли?
Гжегож Бженчишчикевич• 29 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da

Якщо дитина не сидить в соц.мережах, то вона і не в курсі, що там щось відбувається
Salsa-24da• 29 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
15 років. Та де там, звісно ні.
Так як її понесло, якщо ваше її заблокувала?
автор Попразендовна • 29 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Досить дорослі.
А що це за дівчата?
Як ви дізналися про переписку?
Одногрупниця з коледжу та її подруга
Цукрові вишні• 29 октября 2023
Вам шо 15? Вы что здесь желаете увидеть? Заблочили, удалили, что еще? Ну пойдите к ее родокам 🤷‍♀️ заявление в полицию не примут, или вы гадости им теперь делать хотите…?
Гжегож Бженчишчикевич• 29 октября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вже все зробила , що планувала. Ввечері читаю різну фігню,терор вже всі сплять, я вже в тому віці, коли можу фільтрувати небезпечний контент
Salsa-24da• 29 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
Одногрупниця з коледжу та її подруга
Поговорити з куратором.
Вона ж там має наставника чи старшого.

автор Попразендовна • 29 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви молодець і супер мама.
По темі є що порадити?
Гжегож Бженчишчикевич• 29 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
Ви молодець і супер мама.
По темі є що порадити?
Це і є порада, зробіть так, щоб підлітку не хотілося зависати в соц.мережах. В школі телефони заборонені , після школи і у вихідні є інші заняття
Цукрові вишні• 29 октября 2023
🤣🤣🤣 двое дизлайкнули. Это ждуны советов как мстить 15-леткам?🤦🏻‍♀️ оооо маааай
Salsa-24da• 29 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Правильно.
А якщо не підходить до плити, то не опечеться
А як не буде користуватися електроприладами, то не вдарить током.

Далі подовжувати?
автор Попразендовна • 29 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Поговорити з куратором.
Вона ж там має наставника чи старшого.
Так, це зроблю. З іншою подругою що робити?
Гжегож Бженчишчикевич• 29 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Правильно.

Далі подовжувати?
Вона вміє всім користуватися , але не сприймає це як щось важливе у реальному житті
Глас_Народа• 29 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
На спорт, в музичну школу, на курси італійської, з подружками в кіно, просто погуляти по місту, вдома у когось серіал дивитись. Було б бажання
Salsa-24da• 29 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я не вам відповідаю, а жіночці яка пише що соцмережі зло
Викачую яйцями• 29 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Соцмережі це частина життя.

А що варіант?
Глас_Народа• 29 октября 2023
О господи. Заблочила, удалила. Всё. Ещё раз объяснить правила поведения в интернете.
Блин, а что вы думали вам насоветуют? Подкараулить и зеленкой облить?
Автор, вы тоже на всякую херь внимание обращаете? И не можете спокойно жить, если вас в транспорте или в очереди дурой назовут? Мстите каждому?
Salsa-24da• 29 октября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
А що варіант?
Навчити виходити із конфліктів і допомогти дитині подолати нападки