Попразендовна• 29 октября 2023

Мою дитину булять в інтернеті

Добрий день, порадниці
Стикнулася з булінгом моєї дитини.
Посварилася з подругою, вона на своєму тг каналі пише мерзоту про мою, підговорила іншу подругу ( незнайому моїй доньці) і та написала в інста гидоту-побажання смерті , суїциду і т.ін.
З першою поскаржуся керівнику групи. По другій Є скрін допису та нік в інста. Що можна зробити?
Латвийские_Номера• 30 октября 2023
Ще раджу зануритись в ютуб, там багато назнімали відвертих матеріалів, де жертви розповідють як на них вплинув булінг, на їх подальше життя, про свої страждання, тоді поставите крапки на і.

Залізна пані• 30 октября 2023
Моей тоже 15. Автор, я бы смотрела по ребёнку. Если она сама боевая, общение с другими сверстники присутствует, в обиду себя не даёт, то посоветовала бы забить, да и все.
Если же её это ранит, она угнетена этой ситуацией и чувствует страх и растерянность, тогда ни в коем случае не оставляйте её один на один с проблемой. Тем более, если это продолжится.
Интернет буллинг серьезная тема. У нас в классе года два назад было мерьезное разбирательство по такому же поводу. Классный руководитель потом целые классные часы проводила на тему безопасности интернета и буллинга в соц сетях. Это статья сейчас, судебное дело и дело киберполиции.
Латвийские_Номера• 30 октября 2023
Ответ дляГлас_Народа
А якби на роботі, а якби чоловік. Все просто. Не живіть з мудаками. Не працюйте з мудаками, не дружіть з мудаками. І не треба буде тиждень, місяць, рік або все життя слухати образи у свій бік
І я пишу про як би, щоб мати задумалась і відчула ці події на собі, а не слухала поради навчити дитину не звертати увагу. А як би тема була про дорослих і булінг щодо них, то пораджу вам ознайомитись з новим законом про булінг на роботі, тому що про це також є відповідальність і чому ви маєте йти з роботи, тому що хтось погано себе веде, так не набігаєшся, люди мають вести себе гідно і поважати закон!
автор Попразендовна • 30 октября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
https://sovet.kidstaff.com.ua/gotourl.php?url=http...
Дякую вам за підтримку. А як бути з інста аккаунтом?
tetnes• 30 октября 2023
Ответ дляФайна пані
Это сравнение вообще не сюда. То и значит , научить не реагировать. В жизни достаточно ненормальных людей, мы родители , для того и есть что бы научить ребенка на примере его жизни, не реагировать на таких, быть выше, не тратить свои нервы и время на таких. Здесь нет угрозы жизни, здесь 2 ненормальные девочки написали чушь. Или вы увидели буллинг? Вы бежите на каждого неадекватного писать заявление ? Или разборки устраиваете ?
Т.е транслировать ребенку что ее чувства не важны? Здесь не только булинг, а призывы к самоубийству.
tetnes• 30 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Подскажите пожалуйста, а чтоб начать что то делать нужно же иметь скрины или самой прочитать эти чаты? Чтоб убедиться что ситуация действительно такая, какой ее видит мой ребенок?
Попросите ребенка показать на ее компе. Заскринить вместе
Хитрушка-чекушка• 30 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я не забороняю, але ми живемо там, де не прийнято дітям зависати в соц.мережах, в них завжди є цікавіші заняття. Я теж в жодній не зареєстрована, тому для дітей це нормально
А зараз ви ото де пишете?

автор Попразендовна • 30 октября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Другий варіант
Залізна пані• 30 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
Другий варіант
Тогда я бы на вашем месте обращалась в их учебное заведение с этой ситуацией, пусть ставят в известность их родителей и пресекают. Им нужно сразу максимально ясно дать понять, что так вы это оставлять не будете, замять или того хуже, сделать жертву виноватой тоже не получится. Если они не реагируют и не решают это, следующий этап заявление в полицию о буллинге и суд.
автор Попразендовна • 30 октября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Замяти точно не хочу.
Мяо мой мяо• 30 октября 2023
У нас було подібне. Правда, там дійшло до того що до моєї дочки почали з незнайомих номерів чоловіки дзвонити. Сказала дочці написати тій ,,подрузі,, що якщо ще буде хоч один дзвінок, я йду в поліцію. Та дівчина заявила що вона тут ні при чому, але з того часу дзвінків не було.
Садова гойдалка• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Похвала
В некоторых случаях, ’жертва’ совершенно не жертва
О, мое любимое самавиновата причем со старта.
Садова гойдалка• 30 октября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
🤣🤣🤣 двое дизлайкнули. Это ждуны советов как мстить 15-леткам?🤦🏻‍♀️ оооо маааай
Автор просила советы, как отомстить? Пересмотрела ее посты - не просила. Вы сами с собой?
Глас_Народа• 30 октября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Чому я маю йти з роботи? Від чоловіка? Викреслити з життя тих, хто мене ображає та принижує? Тому що моє правило в житті: не живи з мудаками
Давно без алко• 30 октября 2023
Як дитина це все сприймає? В мене знайома створила акаунт у відповідь, і булила пару дівчат, чорне робила страшне, але там язик гострий і їй слово вона у відповідь 150. Мені спочатку було смішно, теж казала пожалійся, скринь, вона сказала що краще тим де методом. Але там дівчата не одну булили,а декількох, тому хто саме наче так і не дізнались.
Да, я блондинка!• 30 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Знайшли чим похвастатись. Ось якби ви тут не були зареєстровані, тоді так. Соцмережі це фігня в порівнянні з тутешнім гадюшником))
Элька-Карамелька• 31 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
15 років. Та де там, звісно ні.
Це стався конфлікт з 1 дівчинкою. Навіть не те щоб конфлікт моя просила не робити дещо, та продовжувала, моя заблокувала і ту подругу понесло
сделайте скрины переписок и уведомьте барышню, что заява уже в полиции.
Родители твои будут в курсе.
Насчет второй барышни - уведомить первым предложением.
автор Попразендовна • 31 октября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Родители твои будут в курсе.
Там така баришня язиката, вміє за себе постояти, що ще й доросло за пояс заткне. Написала ,що заява в поліції, повідомила куратора групи, дівчинка попросила вибачення . Далі будемо бачити