БезПаспортаНеПродаю• 30 октября 2023
Яку фарбу вибрати для стін, щоб гарно милася.. маленькі діти
Бензопирен• 30 октября 2023
Просто перефарбуєте потім.
Декоративна штукатурка, але повибивати можуть, вона дорога.
котопёс• 30 октября 2023
Автор,в мене таке ж питання. Ліжко впритик до стін і дитина постійно як встає на ноги тримається за стіни. Дивлюся зараз якусь латексну фарбу. Білу для ванни вже купила,але ще не фарбувала
Невгамовна шахиня• 30 октября 2023
Ха, бесполезно, только перекрашивать, никаких моющих красок нет, это миф
котопёс• 30 октября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Да ладно????
Невгамовна шахиня• 30 октября 2023
Ответ длякотопёс
Да ладно????
100%, на собственных стенах убедилась
котопёс• 30 октября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
100%, на собственных стенах убедилась
У меня в кухне моющая латексная краска-мыла уже много раз мочалкой и фэйри. Может вам попробовать купить краску подороже?
Гарантую неперелевки• 30 октября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
100%, на собственных стенах убедилась
І я. В мене капарол латексна, частково миється, але там, де мили - блистить стіна, матовість стирається
Невгамовна шахиня• 30 октября 2023
Ответ длякотопёс
Ха ха, покупала самую дорогую, фигня