Счастье_же_вот_оно• 30 октября 2023

Скільки коштує прибирання офісу 2 рази на тиждень?

Привіт, дівчата. Зорієнтуйте по цінах, будь ласка. Київська область, приміщення 50 м.кв: одна велика кімната, одна маленька кухня, санвузол і коридор.
Помити підлоги, протерти 4 столи, помити унітаз і рукомийник.
Дякую!
Кнопкотиць• 30 октября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
К сожалению, нет. Есть человек, который готов убирать, но не знает цену. И мы не знаем.
Сколько метров офис, что нужно делать? Может так сориентируем.
автор Счастье_же_вот_оно • 30 октября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Так вроде в шапке описала все.
Кнопкотиць• 30 октября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так вроде в шапке описала все.
Сори, не дочитала. Ну, с мытьем пола и с/у думаю гривен 300 это стоит точно
ЯспАкойнаЯ• 30 октября 2023
Ответ дляOrganic
Співчуваю подрузі.
Вона працює 1 год вдень за 3000 в місяць, краще співчувайте прибиральницям, що за 5300 працюють 8 год в день.
Organic• 30 октября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А їм співчуваю ще більше.