Лама_мама• 30 октября 2023
Син набрав мікрозайми в МФО на велику суму
Син набрав мікрозайми в МФО на велику суму. Мені телефонують і вимагають повернути. Я взагалі в шоці. Сину 19 років.Живе самостійно,знімає квартиру. Який вихід з такої ситуації? Він, я так розумію,повертати не збирається. З таким зіштовхнуласть вперше в своєму житті. Я в розпачі. Допоможіть порадою!!!
Зліпок ступні• 30 октября 2023
Ответ дляЛама_мама
З сином поговорила.Він каже -так,я брав.Віддавати не буду,вони мені нічого не зроблять. Я намагалась щось йому довести, але все марно
Там такі проценти набіжуть що вам погано буде. Це не банки. З ними краще не зв‘язуватися. І без життя можна залишитися. Вони дуже небезпечні.