Божа кульбабка• 30 октября 2023

Посоветуйте восковые полоски для лица

Черные волоски усы вырвать..задолбали уже..какие то покупала,ничего не вырывают,не пойму,что я не так делаю
МЕСТО_Встречи• 30 октября 2023
Не мучте себе, сходіть на лазер
КротоТо• 30 октября 2023
Ось такі купую
ТаПрямТам• 30 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не мучте себе, сходіть на лазер
Автор, я різні пробувала, для мене кращі Isana з Ватсонс і ще дуже сподобались з Простору італійські чи іспанські. Вони в такому картонному конверті. Зараз спробую знайти
автор Божа кульбабка • 30 октября 2023
Ответ дляКротоТо
Ось такі купую
Вырывает?и как вы ними пользуетесь,чтоб вырвало?
КротоТо• 30 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Вириває. Приклеюю за ростом, відриваю проти росту.
автор Божа кульбабка • 30 октября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Исана были,но не оторвали ничего.может я что то не так делаю?
ТаПрямТам• 30 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Не знаю. Можливо дійсно неправильна техніка. Клеїти треба від носа донизу, а відривати від куточка губи напрямком вгору до носа. Ви так робите?
Ось ці мені більше за Ісану подобаються. Тільки в мене саме для обличчя.
https://prostor.ua/ua/product/poloski-dlya-depilya...

Я колись робила це у косметолога, то вона перед тим як клеїти наносила дитячу присипку тоненьким шаром. Я теж так стала робити та таким чином значно менше почервоніння після процедури
ТаПрямТам• 30 октября 2023
Ответ дляКротоТо
Ось такі купую
Мені взагалі Віт не підходять, для ніг теж. Напевно на якийсь компонент йде подразнення сильне