А я нівроку• 30 октября 2023
Фарба для волосся
Дівчта, прошу вашої поради. Завжди фарбувалася в майстра, але вона виїхала і вже не можу знати зараз того, кто підходить. І з грошима зараз великі проблеми. Тому хочу спробувати впоратися сама.
Як би ви назвали тон, якій в мене зараз?
Пофарбувалася тоном 5.17 фарби Іноа. І ніби то нічого, але турбує проступаючий рудий відтінок після кількох помивок голови. Знов те саме(( А хочеться натурального тону без рудого кольору.
Знаю що форбники можна змішувати щоб отримати бажаний результат.
Але ж ісходні особливості волосся також безпосередньо впливають на результат.
Ось хочу натуральний холодний тон без рудого, можна трохи темніше.
Може хтось порадить що зробити?
Дякую всім
Може хтось порадить що зробити?
Дякую всім
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Синій шампунь?
А що таке синій шампунь?
графиняВишенка• 30 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
А що таке синій шампунь?
Синій шампунь для блондинок, нейтралізує жовтизну
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Та де ж я блондинка?
графиняВишенка• 30 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
Та де ж я блондинка?
Так ви ж жовта, чи руда, чи яка ви там. Синій пігмент нейтралізує жовтий. Але ліпше беріть з фіолетовим підтоном, щоб не вийти в зелень.
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
щось я вас не розумію, але дякую за спілкування)
я питала про фарбування
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляНепогодка
Синий шампунь как раз для брюнеток,для блондинок -фиолетовый
я взагалі притала про те, яку фарбу можна було б підібрати в домашніх умовах
може хтось порадив би марку фарби, тон..
а тут всі за синій шампунь пишуть - шо він мені поміняє? як треба вже фарбуватися знов..
графиняВишенка• 30 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
я питала про фарбування
Ви пофарбували волосся, так? Поліз жовтий колір, так? Ви хочете його нейтралізувати, так? То беріть синій шампунь і до наступного фарбування мийте через раз ним голову. Наступного разу беріть фарбу 5.2 або 6.2. 2 це значить фіолетова пігмент.
Ні грама• 30 октября 2023
для цього вам закінчити курси колористики. я маю такий самий колір. фарбуюсь у майстра. що там він колотить - не знаю. але бачу як змішує 3 фарби і 2 окислювача. колір без рижини. ідеальний пепельний русявий
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Дякую, трохи зрозуміліше стало. Але я брала тон 5.17, хиба він так відрізняється від 5.2. Тобто 2 це фіолетовий пігмент- що він робить? Не дає рудого? Ось мій відтінок так називався - Светлый шатен пепельный метализированный
графиняВишенка• 30 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
Пошукайте в гуглі як розшифровується номер фарби. Одиничка після крапки це попелясний, він вам дає рижину очевидно.
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
пошукала 5.1.7 називається - Светлый шатен пепельный метализированный
але, там немає кольору з 2(((
наступний колір це 5.18 Светлый шатен пепельный шоколадный
а потім аж 5.32....взагалі дивна палітра, немає щоб після крапки було 2(
але, там немає кольору з 2(((
Пані з калабані• 30 октября 2023
Ой, у мене така ж біда..
Єдине, що допомагає - це додати у фарбу попелястий мікстон ( кілька см, або 5-10 гр.). Беру Голдвелл
графиняВишенка• 30 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
але, там немає кольору з 2(((
Значить шукайте іншу фарбу щоб 2 було в кінці. Або як вам тут написали колористи не дарма свій хліб їдять. Вони знають як і що мішати.
графиняВишенка• 30 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
але, там немає кольору з 2(((
І взагалі якщо вірити Гуглу 5- це мідна палітра. Ясно, що воно вам жовте дає. Пробуйте 6.2
Свезло так свезло• 30 октября 2023
Даже от нанесения зависит, засветится краска или нет . Современные краски надо наносить вуалями по 1 см,между прядями должен быть воздух взьерошивать,чтоб отработал пигмент, ему нужен кислород для реакции, а не только окислитель, который просто вытесняет свой пигмент из волос. Первичное окрашивание, окрашивание корней и тонирование длины. Это все очень сложно, поэтому и стоит дорого. А такие вещи как процент окислителя, оттенки вообще как математика. Свой цвет корней может быть один окислитель, цвет и оттенок по длине другой. Если нет седины , пробуйте на длину поискать прокраски оттеночные на 1,9 процентов. На корень , если седины нет, те, что работают на 3%., если есть седина, на корень 6%. На длину все равно 1,9. Но краска должна работать с 1,9, поэтому это как правило 2 разных линейки, но одной фирмы, и одного цвета. Т е как минимум 2 тюбика, один для корней, другой для длины, и 2 бутылки окислителя , к каждой свой. Если коротко.
Свезло так свезло• 30 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Пигмент, тот, что после точки быстро вымывается, остаётся, только фон осветления. Он оранжевый, в любом случае. Жёлтый у блондинок, красный у темных цветов совсем
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляПані з калабані
Ой, у мене така ж біда..
Блін, от як зрозуміти? А мені вище написали що саме попелястий відтінок дає мені рижину? В мене запраз світлий попелястий шатен...
що таке мікстон?
графиняВишенка• 30 октября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Так, тому і раджу мити синім шампунем, бо фарбувати що 2 тижні- лисою будеш через рік.
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
А якщо обрати взагалі наприклад піся точки 0? це юуде без пігменту?
Наприклад 5.0 Светлый шатен интенсивный
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ніколи не чула про фарби, які працюють з окислювачем 1,9.
Це які можуть бути? наведіть будь ласка приклад..
Купую фарбу та окислювач 6 відсотків, ба на корнях місяцями є сивина.
Я правильно зрозуміла, що окислювач 1,9 це для того щоб не робилися сильно темні кінці? при фарбуванні на 6 окислювачі?
А може мені зробити кислотну змивку кольору? Хоча, мабуть ні, так ризикувати. Надивилася тік-тока..
Зліпок ступні• 30 октября 2023
я бы Вам рекомендовала краску 7.1 смешать пополам с 6.1 и окислитель 3% (либо как вариант активатор 1,8 но он смоется быстрее). Вы получитесь холодной очень темно русой. Отличная краска Индола (на мейкапе заказываю). Вам нужно забить волос пигментом, а это нужно минимум 3 раза покраситься (конечно с перерывом) . Тогда вымываться не будет.
Свезло так свезло• 30 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
Сходите хотя бы в магазин с профкрасками. Там подскажут. Иногда на корни надо брать на тон темнее, на длину светлее. Но это не расскажешь быстро, этому учатся.
Свезло так свезло• 30 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
Посмотрите Еву Дорман, она все это популярно объясняет.
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
ДЯкую. Ось подивилася індолу наприклад...але..
6.1. там є в палітрі темно русий попелястий
а ось 7.1. немає взагалі -
є тільки 7.00 середній русий інтенсивний
і 7.2. - середній русий перламутровий.
Мабуть краще брати 7.00? бо перламутр знов може дати якісь незрозумілий відтінок? І ще - чи не вийду я взагалі чорна з такою комбінацією? Дякую Вам
а ось 7.1. немає взагалі -
і 7.2. - середній русий перламутровий.
А я нівроку
• 30 октября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ева Дорман де подивитися?
Зліпок ступні• 30 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
а ось 7.1. немає взагалі -
і 7.2. - середній русий перламутровий.
а ось 7.1. немає взагалі -
і 7.2. - середній русий перламутровий.
смотрите, все краски, что после точки - цифра ноль, это натуральные оттенки, они могут давать теплый подтон. А нам нужно убрать желтинку, верно? тогда лучше не стоит. Можете взять 7.2.
Цифра 1 (миний) забвает рыжий, цифра 2 (фиолетовый) забивает желтый.
Как Вы можете получиться черной от красок 6и7 уровня, если Вы красились 5 уровнем? он же намного темнее.