Ласковая_львица• 31 октября 2023
Працюю бухгалтером з 9-5 + безкоштовні обіди + служ.транспорт
Молодий чоловік працює грузчиком у нічні зміни і постійно жаліється, що я нічого не роблю на роботі, як мені добре, а він такий бідний і нещасний...
Після роботи я відпочиваю, а він хоче хоче б крутилась на кухні і виготовлювала йому... Грошей не дає, і це в моєму житлі, я дуже погана, якщо хочу розійтися?
все по ГОСТу!• 31 октября 2023
як ви докотились до такого життя, щоб терпіти біля себе такого недо чоловіка?
Хропочка з гривкою• 31 октября 2023
працюю бухгалтером, годину добираюсь на роботу і з роботи, чоловік кладе плитку, він дуже стомлюється. Я кожного дня готую щось на вечерю. Жодного разу не говорив мені, що я нічого не роблю. гроші дає. Вам, мабуть, не пощастило з чоловіком. Якщо розмови про те, що вас таке відношення до вас не влаштовує. його не спонукають до адекватних дій і діалогів, краще не мучити себе і спробувати влаштувати своє життя таким чином, щоб ви були в гармонії із собою
СпайдерВумен• 31 октября 2023
Выгоните его, пусть себе кухарку ищет, чтобы ему прислуживала.
Жильё я так поняла из стартпоста ваше.
Мульйонерша• 31 октября 2023
Запропонуйте йому піти працювати бухгалтером і теж нічого не робити.
Що вас біля нього тримає, ви ж з трохи різних світів чи ви так не вважаєте?
Рятівник Малібу• 31 октября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
А яка зарплата у вас і у нього, якщо не секрет?
Питання в яблучко ))) Бо якщо автор вся така втомлена від паперової роботи і приносить в 3 рази менше грошей, то цілком логічно, що ’чоловік’ хоче якоїсь віддачі та піклування.
Але це в нормальній сім’ї, де бюджет загальний.
Якщо ви живете (ну автор тобто) просто як сусіди, кожен зі своєю ЗП, то на фіга козі баян?.... Який сенс такого сусідства?
Язвочка• 31 октября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Грузчик в 3 рази грошей ніж бухгалтер? Ні, ну в нас праця бухгалтера справді недооцінена, але не до такої ж міри.
Носки на подтяжках• 31 октября 2023
Ответ дляЯзвочка
Не всегда. У меня з/п 12 тыс, единственный бухгалтер, Киев. Грузчик меньше в Киеве получает? Не думаю
Рятівник Малібу• 31 октября 2023
Ответ дляЯзвочка
це ви мены бутете розповідать?
насмішили (працюю бухгалтером майже 30 років)
розкрию таємницю - ЗП бухгалтера буває ооооох якою різною, залежить від фірми, а вже про бюджет промовчу.
так що працьовитий вантажник може 100% заробляти більше бухгалтера
не дякуйте
насмішили (працюю бухгалтером майже 30 років) розкрию таємницю - ЗП бухгалтера буває ооооох якою різною, залежить від фірми, а вже про бюджет промовчу.
не дякуйте
Язвочка• 31 октября 2023
Ви маєте повне право піти від нього навіть якщо він прекрасно заробляє, засипає вас подарунками і готує вам сніданки щоранку і масаж стоп щовечора, якщо попри все це вам не хочеться далі бути з ним у стосунках. Це не в´язниця, де треба мати причини щоб піти, в сучасному світі стосунки перш за все для морального комфорту (буває для матеріального чи там заради дітей.. але у вас вочевидь не той випадок), якщо вам в них некомфортно - то нащо вони взагалі.
ОдинРазНадетое• 31 октября 2023
Что за идиота вы себе нашли? Я тоже бухгалтер, бывает работы столько, что голова ходом идет, и на выходных впахивать приходится.
Только глупец не понимает что бухгалтер не для всех и не простая работа.
Коварная Зая• 31 октября 2023
А кто больше долю в бюджет вносит? Если каждый сам за себя или Вы содержите вдруг всех то его претензии неуместны. В одну телегу впрячь не можно коня и трепетную лань( Вас).
Ms. При теле• 31 октября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Моя прабабушка говорила: шо то за робота, цілий день в тілівізор дивитися. І ще потім втомлена
Добродійка• 31 октября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Яка різниця, він хоче жити за рахунок автора.
Язвочка• 31 октября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну 36 тис для вантажника теж мало де дадуть.
Ну і я не знаю ваших обставин, через які ви працюєте за такі гроші, але ж ринкова зп для єдиного бухгалтера з повною зайнятістю в Києві хоч і далека від ідеалу, але все ж мінімум вдвічі вища.
ОдинРазНадетое• 31 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Прям как моя мать. А вот если бы на заводе за станком стояла, а потом вечером на огороде, и еще еды на 100 лет вперед наготовить, то нормально, отличная женщина.
Ms. При теле• 31 октября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Капец
Ну прабабушке ещё можно простить странности. Ей тогда было 96 лет
Корсет_на_шурупах• 31 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Капец
Ну и в 19 веке было уже много людей, которые зарабатывали головой, а не физически .. странный подход у прабабушки
Кишмишная Мая• 31 октября 2023
Ответ дляЯзвочка
Ну якщо вантажником на цукровому заводі то 50 може мати і робота пекло.
Цукрові вишні• 31 октября 2023
А яка різниця скільки заробляє той хлоп, якщо автору грошей не дає?
Помаранчова душа• 31 октября 2023
Вы с ним просто из-за денег? Нежадная бывшая когда-то за меня даже алименты платила, вот это щедрость с ее стороны
Носки на подтяжках• 31 октября 2023
Ответ дляЯзвочка
Да, но я знаю бухгалтера с з/п 8 тыс, правда гос организации. А так, вполне может быть у грузчика выше в 3 раза 🤷🏻♀️
Я ищу переодически работу, то предлагают 15-18 тыс. 24 не предлагали. Но там и работы больше, и ездить дальше, и график вообще не гибкий
Язвочка• 31 октября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
це ви мены бутете розповідать?
не дякуйте
Є звичайно фірми, де не цінують чиюсь роботу і бухгалтерську зокрема.. але ж і людей до цих фірм ніхто не прив´язує. Тому не бачу сенсу розглядати якусь окрему фірму з низькою зп.. має значення, скільки в середньому готові платити роботодавці за таку роботу. Ось зараз заради цікавості загуглила - в середньому робота вантажника оцінюється так само, як і бухгалтерська. Щоб вантажник заробляв втричі більше за бухгалтера - це якість дуже специфічні обставини мають бути.
Рятівник Малібу• 31 октября 2023
Ответ дляЯзвочка
Ви дійсно не розумієте, що не всі живуть та працюють в Києві?.. чи придурюютесь?...
І я не стверджую, що в ситуації автора чоловік в принципі заробляє більше (автор наполегливо ігнорить це питання), але ваші розові окуляри справді смішні...
Ласунка• 31 октября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
як ви докатилися до такої з/п,ще й єдиний бух, ще й Київ...
Язвочка• 31 октября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Я написала про Київ, бо відповідала на коментар де жінка уточнила що вона в Києві. В регіонах зп бухгалтера нижча, але так само нижча вона і для вантажників. Я й сама бухгалтер, тож до чого тут рожеві окуляри, я сама в цьому варюся, якщо є вакансії на мінімальну, я їх проігнорую просто, тому й пишу, що має значення середня по регіону.
Ms. При теле• 31 октября 2023
Ответ дляЛасунка
У меня такая же. Днепр. Но работа дома. В офис раз в неделю на 3-4 часа приезжаю. Никто за графиком не следит.