из желе я• 31 октября 2023
Комфі привезли подряпану варильну поверхню
Замовили комплект техніки.
Наполягоа, щоб відкрили і ось, на індукційній варильні подряпина 1,5 см.
Якщо відмовлятися то від усього замовлення, бо не можна розірвати.
Деяка техніка мені потрібна була ще " на вчора".
Доставка подала інформацію, нам зателефонували і одразу почали нападати, що там нічого і не видно. І максимум, що вони можуть зробити нарахувати миттєві бонуси 400 грн і їх треба за місяць використати.
Або повернути увесь комплект і знову чекати доставки кілька днів.
Як думаєте, ця подряпина на щось окрім естетичного вигляду впливає?
Просто болталка• 31 октября 2023
Неприятно такое получать. Смотрите, сможете жить с этой царапиной
ПультОт_БМВ• 31 октября 2023
Ответ дляdulenok
исключительно эстетический вид...больше ничего. С вероятностью 99% через некоторое время она будет не одна
Так
Але нова така в магазині не -400 б стояла, а мінімум -10%
Лгин• 31 октября 2023
Ответ дляdulenok
Досить глибока подряпина. В мене таких за 8 років немає.
из желе я
• 31 октября 2023
Я б теж повернула, але виходить, що потрібно увесь комплект. А там не тільки варильня і духовка.
Полюю на дрони• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
Дуже дивні умови повернення. Це десь прописано чи зі слів менеджера? Можливо вони таким чином давлять на вас, щоб ви залишили все?
пАлАвинкА• 31 октября 2023
Может звонить на горячую линию, в главный офис? Может вы связались с локальным отделением и они пишут отсебятину?
Фляшунька• 31 октября 2023
Якби Вам запропонували -10% чи -15% погодились? Якщо так то домовляйтесь про знижку, ні то відмовляйтесь від усього замовлення і чекайте
Джавеліна• 31 октября 2023
Розраховують, що Ви не будете повертати і вони ’сплавлять’ браковану поверхню, яку ніхто і не купить.
из желе я
• 31 октября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Це і зі слів доставки і менеджерів.
Вона давить, що ви ж не відмовилися одразу.
А мені потрібна інша техніка.
Анонім Завгосп• 31 октября 2023
Комфи отвратительный магазин. Не покупаю там. Отношение к клиентам как к говну.
Стріляний птах• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
Ну и таким же комплектом закажете ещё раз
Фляшунька• 31 октября 2023
Стосовно чи буде впливати на функціонал то наврят чи.. до того ж автор ви ж розумієте, що коли потім бубете користуватись технікою то царапини будуть з´являтися
Пупс• 31 октября 2023
Дуже важко сфотографувати глибину подряпини на дзеркальній поверхні. Це тільки якщо через лінзу.
Рекомендую купити, навіть якщо у вас в телефоні є вже Марко. Лінза є лінза. Навіть не дорога.
А 400грн це не та сумма, за якої треба погодитись на цю подряпину. Я б повернула
А я с Рио-де-Житомира!• 31 октября 2023
Перезамовити всю техніку. І наголосити щоб перед відправкою перевірили все ретельно
Полюю на дрони• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
Це і зі слів доставки і менеджерів.
А мені потрібна інша техніка.
А як в чекові пише- комплект чи поштучно товари?
Ви можете зателефонувати в держспоживслужбу і проконсультуватись. Факт пошкодження був зафіксований при доставці, у вас є 14 законних днів на повернення. А магазин повертає ситуацію в свою сторону, змушуючи вас залишити товар і пропонуючи просто смішну компенсацію.
Джавеліна• 31 октября 2023
Ответ дляdulenok
купять, но не скидкой 400 грн. бонусных. Я взяла с браком, но там и скидка была 50%
так, в цьому і суть, знижку на неї норману не роблять, а розраховують на покупців, у яких декілька позицій.
из желе я
• 31 октября 2023
Ответ дляПупс
У мене камера на телефоні з leica.
Подряпину гарно видно.
В доставщика набагато гірше видно. Я їм пропоную надіслати фото своє - не хочуть.
Подряпину гарно видно.
Одяг та сумки• 31 октября 2023
только єстетика но моей поверхности 10 лет и целая- єто прям очень хорошо постарались пошкрябали( Яб вернула все для меня битое-єто битое
Нервогенератор• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
Це і зі слів доставки і менеджерів.
А мені потрібна інша техніка.
відмовлятись, перезамовляти окремими замовленнями
Нервогенератор• 31 октября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
купувала багато разів, останній раз пралку, завжди все ок, Київ
Одяг та сумки• 31 октября 2023
Ответ дляdulenok
а где вы бракованое берете? мне на сьемную квартиру постоянно техника нужна раз в 5лет( всеравно убьют (
из желе я
• 31 октября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
В чеку зафіксували.
Так- комплект.
При купівлі товарів комплектом, була знижка не дуже велика ( така акція у них).
Сума покупки не мала
Так- комплект.
Сума покупки не мала