из желе я• 31 октября 2023
Комфі привезли подряпану варильну поверхню
Замовили комплект техніки.
Наполягоа, щоб відкрили і ось, на індукційній варильні подряпина 1,5 см.
Якщо відмовлятися то від усього замовлення, бо не можна розірвати.
Деяка техніка мені потрібна була ще " на вчора".
Доставка подала інформацію, нам зателефонували і одразу почали нападати, що там нічого і не видно. І максимум, що вони можуть зробити нарахувати миттєві бонуси 400 грн і їх треба за місяць використати.
Або повернути увесь комплект і знову чекати доставки кілька днів.
Як думаєте, ця подряпина на щось окрім естетичного вигляду впливає?
Фляшунька• 31 октября 2023
Ответ дляНервогенератор
відмовлятись, перезамовляти окремими замовленнями
Тоді за кожну позицію доставка буде
Научительница• 31 октября 2023
1. Вважаю, що повернення за ваш кошт(
2. Це так принципово - домахатись? Легше стане? Куйовдитусь з тим двіжем із за цього...
3. Зробите висновки про компанію...
4. Є в продажі рідке скло - після висихання - кам´яніє - і нічого не видно. Візьмете сірником нанесете - і буде вам спокій)
3. Зробите висновки про компанію...
Нервогенератор• 31 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Тоді за кожну позицію доставка буде
в комфі безкоштовна доставка
Фляшунька• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
В чеку зафіксували.
Так- комплект.
При купівлі товарів комплектом, була знижка не дуже велика ( така акція у них).
Сума покупки не мала
Так- комплект.
Сума покупки не мала
Ну так ви замовили комплект по акційній ціні, значить мусите відмовлятись від комплекту
Нервогенератор• 31 октября 2023
Ответ дляНаучительница
1. Вважаю, що повернення за ваш кошт(
3. Зробите висновки про компанію...
тобто набрати техніки умовно тищ на 50, а потім ще купувати скло і ремонтувати? ну таке собі задоволення
Полюю на дрони• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
В чеку зафіксували.
Так- комплект.
Сума покупки не мала
Так- комплект.
Сума покупки не мала
Тоді і повернення комплектом.
Говорю відверто• 31 октября 2023
Ответ дляОдяг та сумки
а где вы бракованое берете? мне на сьемную квартиру постоянно техника нужна раз в 5лет( всеравно убьют (
Мне сам продавец в магазине предлагал холодильник с небольшой вмятиной гораздо дешевле, говорит магнитик повесите и не видно будет . Просто мне холодильник не нужен был , то я и не брала , а так вариант хороший и значительно дешевле -10% точно, а может и больше
из желе я
• 31 октября 2023
Ответ дляНаучительница
1. Вважаю, що повернення за ваш кошт(
3. Зробите висновки про компанію...
я не домахалася. Я придбала товар, а він з браком
Научительница• 31 октября 2023
Ответ дляНервогенератор
Копійчину коштує - як звичайний клей)
из желе я
• 31 октября 2023
Ответ дляНервогенератор
в комфі безкоштовна доставка
Не безкоштовна. Але вартість невелика. Справа не у цьому
из желе я
• 31 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Ні. Ми в магазині замовляли з доставкою.
’Комплект’ утворився з обраних позицій
Козяка-маляка• 31 октября 2023
Похоже подтянулись сотрудники Комфи))
Автор, отправляйте назад. Как можно было такую трещину сделать? Сомневаюсь что она будет нормально работать.
Нервогенератор• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
брала пралку в вересні-доставка та занос в квартиру 1грн. Можливо умови змінилис
Фляшунька• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
’Комплект’ утворився з обраних позицій
Якщо вам принципово відмовтесь і замовте в іншому місці.
из желе я
• 31 октября 2023
Ответ дляНервогенератор
У нас доставка за місто. І доставили до порогу, в будинок ніхто не піднімав.
Полюю на дрони• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
’Комплект’ утворився з обраних позицій
Це якась акція була,що товари стали комплектом за акційною ціною? Чи який принцип?
из желе я
• 31 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Зекономила називається
Научительница• 31 октября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Похоже подтянулись сотрудники Комфи))
Ні, я працівник. Просто почитала, що зробити а не паритись...
Відправляти, чекати, якщо це дрібниця (хоч і неприємна).
В мене був випадок - замовлення прийшло без фабричного пакування - я його люблю - але...
Ну та нічого, не критично) Звичайно своє я продавцю висказала, да й Бог з ним...
Контрольница• 31 октября 2023
Ответ дляdulenok
исключительно эстетический вид...больше ничего. С вероятностью 99% через некоторое время она будет не одна
ну если человек не сможет принять этот вид? Для меня ,например,это недопустимо да и еще при цене (сейчас все как крыло самолета)
Я перфекционист ,мне это дискомфортно.
Научительница• 31 октября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Все закладено у вартість - а акція, це развод, для поповнення бюджету на закупівлю інших товарів (суб´єктивно, по спостереженням).
В попередньому пості опечатка:
НЕ ПРАЦІВНИК цього магазину!
В попередньому пості опечатка:
НЕ ПРАЦІВНИК цього магазину!
Полюю на дрони• 31 октября 2023
Ответ дляНаучительница
В попередньому пості опечатка:
НЕ ПРАЦІВНИК цього магазину!
В попередньому пості опечатка:
НЕ ПРАЦІВНИК цього магазину!
Або механізм робити комплектом нормальну річ плюс браковану. І таким чином ускладнювати повернення. Якби в чекові були дві позиції окремо і на кожну просто пробита знижка, то можна було б без проблем повернути браковану річ, а залишити нормальну. А так все складніше.
Контрольница• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
В чеку зафіксували.
Так- комплект.
Сума покупки не мала
Так- комплект.
Сума покупки не мала
беру все в эльмаге,там цены намного ниже комфи и всяких разводняков,сыну в квартиру новую всю технику именно там брали ,еще и можно скидку просить,если на хотлайне есть дешевле,то они тоже двигаются в цене.
как тебе такое илон маск• 31 октября 2023
Домовлятися з головним офісом, нехай у себе там проводять обмін тільки поверхні. А ні, то взагалі сказати, що робіть повернення і куплю тоді не у вас, а в іншому місці.
Подряпина буде вам мозолити очі кожен раз, коли ви будете її протирати, це не варте 400 грн.
Научительница• 31 октября 2023
Ответ дляиз желе я
Зекономила називається
Вже це фігня... Але звідки царапина? С заводу - сумнівно..І яка вже різниця..
Хочете відправляйте - якщо не потрібно, але купуйте все окремо від інших (різних) продавців і дивіться, коли привозять - завжди можна відмовитись, якщо інше не вказано продавцем.
Научительница• 31 октября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Можливо - не працюю в цій сфері - багато споглядаю і читаю)
Гравіцапа• 31 октября 2023
Потрібно було відмовлятися одразу. Ремонт не легка справа, тримайтеся автор. З іншого боку якщо поверхня з великою знижкою, то ще 10 відсотків уже нижче граничної ціни магазину.
Ответ дляКонтрольница
Я перфекционист ,мне это дискомфортно.
вопрос то был не в том, как вы лично к этому относитесь..А ’Як думаєте, ця подряпина на щось окрім естетичного вигляду впливає?’
ТАЗератти• 31 октября 2023
Я б все вернула и покупала по одной единице.
Мне Эпицентр прислал уже собранный письменный стол. Еще и не тот. Упаковал так, что только при распаковке оказалась другая модель. Цвет и размер такой же. Я вызвала машину и вернула.
Козяка-маляка• 31 октября 2023
Ответ дляНаучительница
Как можно сравнивать упаковку, которую вы выбросите в первый же день и технику, и эстетический вид техники, которая все время перед глазами. Кроме того, остается открытым вопрос - что привело к такому повреждению? Не будет ли там скрытых дефектов?