Мушля з Криму• 31 октября 2023
Чому на робота.юа постійно одні ті самі вакансії висять?
Кракадэ• 31 октября 2023
Мені теж це цікаво
, такі мабуть хороші що там не затримується ніхто, чи що...
Николай-b526• 31 октября 2023
потому что фонарь, как недвига на олх...Страна у нас такая... загадочная(((
Сундучок с каникулами• 31 октября 2023
красный флаг, что-то совсем не так, раз постоянно текучка
НетЕщеНаверное• 31 октября 2023
К сожалению это так и есть. Сама раз попала на такую ’висящую’ вакансию. Предприятие капец: ’тюрьма’ с карточной системой на каждом выходе (не стратегическое предприятие), работы полно, дела в запущенном виде, камеры в каждом кабинете, вечные совещания с матами и криками. Выдержала полгода и бегом оттуда, аж волосы назад.
Прошлом 2,5 года, а вакансия до сих пор актуальна.
Да Щас же• 31 октября 2023
У нас зараз шукають бухгалтера
За два тижні ЖОДНОЇ співбесіди.
ЗП не конкурентна
За два тижні ЖОДНОЇ співбесіди.
ЗП не конкурентна
Мушля з Криму
• 31 октября 2023
Ответ дляДа Щас же
У нас зараз шукають бухгалтера
За два тижні ЖОДНОЇ співбесіди.
ЗП не конкурентна
За два тижні ЖОДНОЇ співбесіди.
ЗП не конкурентна
яке місто і яка зп? якщо не секрет
Да Щас же• 31 октября 2023
Ответ дляМушля з Криму
яке місто і яка зп? якщо не секрет
Київ
35 тис
7 філіалів різних містах, відповідно 7 бухгалтерів у підпорядкуванні
35 тис
Да Щас же• 31 октября 2023
Ответ дляМушля з Криму
яке місто і яка зп? якщо не секрет
Київ
35 тис
Щось не спиться• 31 октября 2023
Ответ дляДа Щас же
У нас зараз шукають бухгалтера
За два тижні ЖОДНОЇ співбесіди.
ЗП не конкурентна
За два тижні ЖОДНОЇ співбесіди.
ЗП не конкурентна
Теж саме :(
Вилосипедниця• 31 октября 2023
в мене підписка приходе по моїй вакансії. з тих що висять роками вакансії - маленька з\п, підприємство знаходиться в дирі, роботи і обов’язків вагон, а хотять за це 3 копійки платити. Я так розумію, що не профессіоналів не беруть на цю посаду, а профессіонали ца ці копійки принижуватися перед керівництвом не бажаають. ось і виходить, що вакансія висить вже більше 3х років так точно.
Мушля з Криму
• 31 октября 2023
Ответ дляnoangel
Київ. Шукаємо бухгалтера в бюджетну установу, раптом комусь буде цікаво. Територіально м. Васильківська. Пишіть в ПП
яка зп?