Творог для розжига• 31 октября 2023

Ситуація в атб

Ходжу на роботу повз атб .
З ранку заходжу скупитися ,бо у вечорі великі черги.Товар який куплю залишаю у комірчині,бо до роботи ще йти 15 хв .
І ось ситуація ,яка трапилась зі мною вперше.
Сумку з продуктами залишила зранку в шкафчику , повертаюся з роботи ,а комірка відсинена. Підійшла до охоронця і виявилось ,що це вони відкрили шафу і забрали товар ,на питання - навіщо ? Відвернувся і пішов в торговий зал.
Чи мають вони на це право ?
Гадаю ,якщо я б не звернулася , товар забрали б собі .
Фрикаделька• 31 октября 2023
Ответ дляПані з калабані
Диареи без было от продуктов, которые лежат с утра до вечера без холодильника?
Или ожидать следующую тему? - ’АТБ виновато в моем поносе’...
Ой, что это я подсказывают троллине
Такое ощущение, что АТБ это магнит для неадекватов, там столько историй каждый день. Покупатели чуть ли не дерутся между собой.
Туда нужно не охрану ставить, а группу ОМОН. Чтоб разнимали неадекватов. И бригаду психиатров посадить в углу.
Carin• 31 октября 2023
Ответ дляdreamsunny
В одесских пабликах выкладывали видео, как одним ключом открывают несколько ячеек. Дело было в АТБ на Пушкинской)
Вот-вот, спасибо, у меня смутно что-то такое крутилось в памяти ) стремно что-то супер ценное в обычных камерах оставлять. В Таврии к примеру стоят понтовые электронные, там действительно можно оставлять спокойно вещи, но там точно долго не подержишь )
Свекруня• 31 октября 2023
Не верю,у нас так все делают,и я так часто делаю,ни разу никто не открывал. И на ночь забывала товар в ячейке,на следующий день приходила и все на месте было.
КрестьянинДиор• 31 октября 2023
Простота хуже воровства
из_под_тишка• 31 октября 2023
Ответ дляСамохвалова
Зачем тогда сами работники туда лезут и что-то забирают, значит не имеют права, если ответственности не несут.
Значит инструкция какая-то должна быть. Вдруг там и правда что-то опасное или такая умница, как автор, оставила и забыла и там уже альтернативная жизнь бушует. А по теме надежности, то как-то видела мужика с полицией возле ячеек в сильпо, у него жестяную банку с оливковым маслом из ячейки украли, пока он в магазине был
Патика-мотика• 31 октября 2023
А я там когда-то папку с документами оставляла, новый купленный фен и не только. Это же кто-то мог свистнуть.
куркулиха• 31 октября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Взагалі, ввечері перевіряють комірки перед закриттям, якщо якась зачинена - відкривають своїм ключем.
Я колись пакет забула забрати з комітет в АТБ. Не хотіла повертатися. Забрала вранці, проблем не було, пакет був на місті.
автор Творог для розжига • 31 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Бред какой-то. Что там за продукты покупаете,что они целый день лежат в тепле? Консервы ,что ли?
Були яблука, лимони ,салат ,хліб ,чай і ще продукти, які не псуються
Айболитная• 31 октября 2023
Вы и по жизни явно душнила
Додуматься до такого
Нет слов
Простота хуже воровства
Ласунка• 31 октября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Я взагалі не розумію, як вони вирахували, що комірка закрита зранку. Ну, перед закриттям магазину пройтись перевірити, чи ніхто не забув в комірці нічого - це зрозуміло, а так чого вони посереддня полізли ту комірку відчиняти?
Внимательный охранник, обратил внимание, что долго никто не забирает.
Несу пургу• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
С покупками из другого магазина можно идти в торговый зал?
Можна, але будьте готові, що вас попросять пред´явити чеки на той товар! Або ще забажають переоглянути весь зміст ваших сумок.
Почемучка• 31 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Так, не мають етичного права. Але хіба всі живуть згідно суспільних правил чи етики?
Автор, например))
Госпожа Белладонна• 31 октября 2023
Ответ дляCarin
Интересно, а ключ подходит только к своей камере или к соседним тоже )? никто не проверял?
Я спостерігала історію, як людина відчинила не свою комірку. Спокійно. Видно, погано бачить, запам´ятала візуально, але помилилась, відчинила сусідню. Оце вилізло, як почала вчиняти скандал, де її речі. Охорона першим ділом звірила номер ключа і ячейки, виявили помилку...
Я сама давно нічого не лишаю, після випадку, коли так в мене вкрали хліб. Саме такий привозять рідко і мало, я натрапила на свіжий, купила, і пішла в інший магазин. Вертаюсь до комірки - мого пакета з хлібом нема! Повернулась докупити - закінчився.... Так сердилась! Тепер навіть не цінне не лишаю
Та прям багіня• 31 октября 2023
Ответ дляШпондєр
В якщо що - магазин не несе відповідальність за збереження речей в ячейках. Залишати там речі це ваше право а не обовязок
Несе. Ота наліпка, що ліплять не відповідає ЗУ.
Щодо камер схову у супермаркетах.

Відповідно до п.21 постанови Кабіну Міністрів України від 15.05.2006 N 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», суб´єкт господарювання зобов´язаний:

забезпечити доступ споживачів до торговельних об´єктів без здавання на збереження особистих речей, крім товарів, реалізація яких здійснюється у таких торговельних об´єктах;
створити умови для збереження речей споживачів, у разі, коли вхід до торговельного об´єкта з товарами, які реалізуються в таких закладах, заборонено.

Адміністрація бере на себе обов´язок по збереженню зданих покупцями речей на зберігання. Це підтверджується видачею покупцеві номерного жетона, іншого знака, що засвідчує прийняття речі на зберігання (у відповідності до ст. 937 Цивільного кодексу України). Фактично Ви укладаєте з адміністрацією супермаркету договір про зберігання речей.

Відповідальність магазину (зберігача) у випадку втрати або ушкодження речі споживача (поклажодавця) передбачена статтями 950-951 Цивільного кодексу України.
Детальніше можна прочитати тут: http://kryvyirih.dp.ua/karta_saytu_pidrozdili_viko...(pokuptsi)_zdavati_rechi_pri_vkhodi_u_supermarket?
Та прям багіня• 31 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Магазин не несе відповідальність за речі залишені в камері зберігання. Вони самі про це говорять. Тож, юридично у Вас не може бути претензій
Несе) вище посилання на закони.
Але автора не підтримую
Самохвалова• 31 октября 2023
Ответ дляЛасунка
это невозможно, думаю её просто уже заприметили, что приходит вечером и не заходя в магазин что-то забирает, вот и проучили.
Квітка папороті• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Все ясно ,але так зручно було )
Ну, вы даете))
Ответ дляТа прям багіня
Несе) вище посилання на закони.
Але автора не підтримую
Та я вже пояснила ,чому так робила .Вже не лишаю речей і не купую в цьому атб ,бо далеко носити.
Але біля магазину часто сидить хлопець з собакою просить кошти ,так він лишає свої речі теж в шафці .Його речі не витягнули .
Ласунка• 31 октября 2023
Ответ дляСамохвалова
Это именно так и происходит, я как практик говорю. Но ваш вариант тоже вполне реален.
Диверсификация• 31 октября 2023
Чому так багато хворих людей на Совєтчіці?
Ответ дляСамохвалова
Я теж про це думала .
Був для мене урок .
Більше не лишаю
Коренная киевлянка• 31 октября 2023
Интересно эти люди, кто сейчас автора обхаяли, небось и полотенца свои на лежаках никогда не оставляют , да ?
Наизнанку• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Да, если у Вас есть чек. Или попросить охранника наклеить стикер на Ваши покупки из другого магазина.
Ответ дляДиверсификация
Блін що тут такого ,зразу хвора !
Я що комусь шкоди заподіяли, вкрала ,вбила ,вчинила розбірки
Дуже дуже вумна• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Я так завжди робила і проблем не було
Это немного свинство по отношению к другим покупателям, но то такое.
Вообще за сохранность вещей в камера хранения ответственности никто не несёт
Крижана бурулька• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
А почему вы обращаетесь на ’ты’?
кстати, а почему тут так не принято?
Carin• 31 октября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дожились: воруют хлеб ( ...

Я в наших придомовых Таврии, Копейке и гастрономе при входе всегда оставляю сумку, когда иду с базара или из других магазинов. В камеру затаскивать гембельно, просто ставлю и все. В АТБ тоже, он рядом с базаром. Слава Богу, никто никогда не трогал, видимо, выручает что относительно спокойные микрорайоны у нас...
Nataly_Nab• 31 октября 2023
’....це вони відкрили шафу і забрали товар... Чи мають вони на це право ?’

А Ви маєте право користуватись комірками в не призначений на те спосіб?
Коренная киевлянка• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Блін що тут такого ,зразу хвора !
Та не обращайте внимание
Как лахи свои бросить на целый день на пляже-это норм, а в ячейке магазина оставить -так сразу хвора
Душа компанії• 31 октября 2023
Я якось на тиждень лишила грязні лотки з під їжі. Пішлп в магаз, лотки в камеру, вийшла і забула.