Творог для розжига• 31 октября 2023
Ситуація в атб
Ходжу на роботу повз атб .
З ранку заходжу скупитися ,бо у вечорі великі черги.Товар який куплю залишаю у комірчині,бо до роботи ще йти 15 хв .
І ось ситуація ,яка трапилась зі мною вперше.
Сумку з продуктами залишила зранку в шкафчику , повертаюся з роботи ,а комірка відсинена. Підійшла до охоронця і виявилось ,що це вони відкрили шафу і забрали товар ,на питання - навіщо ? Відвернувся і пішов в торговий зал.
Чи мають вони на це право ?
Гадаю ,якщо я б не звернулася , товар забрали б собі .
Чи мають вони на це право ?
Може ще третю?• 31 октября 2023
Ответ дляЛасунка
То просто охранники ленивые были, а это добросовестный попался.
Я взагалі не розумію, як вони вирахували, що комірка закрита зранку. Ну, перед закриттям магазину пройтись перевірити, чи ніхто не забув в комірці нічого - це зрозуміло, а так чого вони посереддня полізли ту комірку відчиняти?
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляНиколай-b526
так в атб платные камеры!-поэтому и реквизировали!)))
в каком городе платные камеры?
Тирамісу на терасі• 31 октября 2023
Магазин не несе відповідальність за речі залишені в камері зберігання. Вони самі про це говорять. Тож, юридично у Вас не може бути претензій
Патика-мотика• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Так він по рації спитав ,чи я залишила цей пакет ( мабуть дивились по камері) і винесли все було на місці
Все сосиски на месте?
Може ще третю?• 31 октября 2023
Ответ дляРву и мечу
странно,я всегда думала им все равно
Взагалі, ввечері перевіряють комірки перед закриттям, якщо якась зачинена - відкривають своїм ключем.
Самохвалова• 31 октября 2023
Ответ дляGaleTTa
Это же не банковская ячейка и то её могут открыть в присутствии комиссии)) конечно имеют право если долго лежит, если есть подозрения, течь, вонь и т.д.
как они отследили что лежит долго, там же движняк.
Пані з калабані• 31 октября 2023
Диареи без было от продуктов, которые лежат с утра до вечера без холодильника?
Или ожидать следующую тему? - ’АТБ виновато в моем поносе’...
Ой, что это я подсказывают троллине
Рву и мечу• 31 октября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
надо записку оставлять,убери руки,щас приду)
Самохвалова• 31 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
В смысле? то есть охранник может самовольно открыть вашу ячейку, забрать содержимое и сказать, что это ваши проблемы?
Идеальная оптимистка• 31 октября 2023
Ответ дляПані з калабані
Ой, что это я подсказывают троллине
Напевно ж вона не молоко купила. А взагалі бісять такі прості - поклала і пішла. А потім немає куди речі покласти - магазин пустий, а всі комірки зачинені
жар-птица Нюра• 31 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
С покупками из другого магазина можно идти в торговый зал?
Можна, головне мати чек на ті продукти
Істеріомама• 31 октября 2023
Бред какой-то. Что там за продукты покупаете,что они целый день лежат в тепле? Консервы ,что ли?
Ms. Откровенность• 31 октября 2023
ви не маєте права з камери в магазині робити камеру схову. а може там вибухівка? вони перевірили. я вам більше скажу. колись я так лишала і те що там лежало просто вкрали. бо відкрити той замочок-раз плюнути. нічого не лишайте,бо його не буде.
жар-птица Нюра• 31 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Гречку)
Ms. Откровенность• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Я так завжди робила і проблем не було
скажіть спасибі,що просто звичайні пацани не відкрили і не вкрали,як у мене колись
Тирамісу на терасі• 31 октября 2023
Ответ дляСамохвалова
Юридично, так.
Коли тільки з´являлися ці камери зберігання, почали в них речі зникати, тоді і випливла інформація, що магазин не несе відповідальність за вміст цих камер. Деякі магазини навіть наголошували, щоб цінні речі там не зберігали
ЦібаФу• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Я так завжди робила і проблем не було
Ну то ви завжди робили не правильно я сьогодні нарешті про це дізналися
Маргарита и Мастер• 31 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Все ясно ,але так зручно було )
Автор, може вам і зручно, АЛЕ так неправильно робити: ви не маєте права залишати свої покупки на цілий день в магазині, таких послуг магазин не надає)))
Самохвалова• 31 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Юридично, так.
Зачем тогда сами работники туда лезут и что-то забирают, значит не имеют права, если ответственности не несут.
Ms. Откровенность• 31 октября 2023
Ответ дляСамохвалова
да.
dreamsunny• 31 октября 2023
Ответ дляCarin
Интересно, а ключ подходит только к своей камере или к соседним тоже )? никто не проверял?
В одесских пабликах выкладывали видео, как одним ключом открывают несколько ячеек. Дело было в АТБ на Пушкинской)
Фрикаделька• 31 октября 2023
Вот я в воскресение зашла в магазин, народу было много, там небольшой магазин - а свободных шкафчиков нет. Пару минут пришлось стоять и ждать пока кто-то придет, заберёт свои сумки.
А теперь представьте что все поставили сумки и ушли на работу.
Ms. Откровенность• 31 октября 2023
Ответ дляCarin
подходит к соседним.но не ко всем
Тирамісу на терасі• 31 октября 2023
Ответ дляСамохвалова
Так, не мають етичного права. Але хіба всі живуть згідно суспільних правил чи етики?