Забризкана водою• 31 октября 2023
Вам удалось с помощью советчицы найти подруг?
Блиск думки• 31 октября 2023
Ответ дляПупс
Можно сказать да. Создали группу в том месте, которое здесь называть нельзя, потому что бан будет. Общаемся.
Что это за такое место?
КаРаКаТиЦа• 31 октября 2023
Зустрічалася якось з приємною дівчиною, сподіваюся не в останнє і ще погуляємо
Ловлю капці• 31 октября 2023
Ответ дляБлиск думки
Что это за такое место?
Ой, якась тайна прямо
Ловлю капці• 31 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Телеграм
за упоминание телеграм здесь не банят
100%• 04 ноября 2023
Я писала в декількох темах,коли в Києві шукали подруг,пропонувала дівчатам приєднатись до нашої компанії,ніхто у особисті не відповів.Я так і не зрозуміла,що то було,чисто побалакати чи подруг знайти?Більше не пропоную,тим більше,війна розрідила подруг,деякі виїхали з країни,вже таких тусовок нема