Указка• 31 октября 2023
їздили автобусними турами в закарпаття?
як вам? пилипець, гимба, синевир..чани...завжди хотіла синевир побачити і в чанах попаритись))
а якщо сама, і переживаю що не знайду собі компанію себе таких як я самотніх що будуть там в турі. може у когось був такий досвід, що порекомендуєте може щось корисне
Указка
• 31 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
В українській мові власні назви пишуть з великої літери.
і що?
Пустощі-веселощі• 31 октября 2023
В автобусні тури завжди їде багато самотніх жінок :) переважно старшого віку, але з ними також буває весело. Їдьте.
Указка
• 31 октября 2023
Ответ дляvaluda
дякую. напишу зі свого досвіду, сідаєете і навмання їдете) це прекрасний вік для подорожей. і маршрут у вас прекрасний
ааххаа і що буде то буде, бо на все воля Аллаха
Указка
• 31 октября 2023
Ответ дляvaluda
ви скучно живете))) мені б ваш вік))
так у вас був вже, минув)
Единая страна!• 31 октября 2023
Ответ дляУказка
Може, з аллахом вам в іншу сторону?
Попразендовна• 31 октября 2023
По темі: була в такому турі тричі. Дууууже цікаво і весело. Компанію собі знайдете завжди!
Указка
• 31 октября 2023
Ответ дляvaluda
ви скучно живете))) мені б ваш вік))
да...що скучно це точно((
а це нагода ’повеселитись’ але я щось боюсь вже..
Указка
• 31 октября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Може, з аллахом вам в іншу сторону?
там гір нема і чанів))
Указка
• 31 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
Якого Аллаха? Ми православні!
то я Роксолану 8 разів підряд бачила, не менше! ))) ось і маємо))
Указка
• 31 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
а вам скільки років? бо якщо там всі будуть старші..то не знаю
Указка
• 31 октября 2023
Ответ дляН@Диете
начали за Здравие... окончили за...
як завжди власне
Попразендовна• 31 октября 2023
Ні.
’Відвідай’. Рекомендую.
Якщо попадете до гіда Лесика,то взагалі удача.
’Відвідай’. Рекомендую.
Указка
• 31 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
Ні.
’Відвідай’. Рекомендую.
дякую, подивлюсь
Любительшаурмы• 31 октября 2023
Ездила как то с турагентством ’молодежный туризм’, на второй день весь автобус перезнакомился,(аудитория была разная:-молодожены, пенсионеры, студенты,мамы с детьми).Сама поездка была насыщенной и интересной.
ДА да да• 01 ноября 2023
Ответ дляМанкоголік
А в інеті на форумах все з малої літери пишуть , заспокойтесь, тут не диктант
Манкоголік• 01 ноября 2023
Ответ дляДА да да
Освічені люди таких грубих помилок не допускають. Але є ще інший прошарок населення....