Леся Українка• 31 октября 2023

Чоловік хоче третю дитину, а я ні.

Дітям 11 і 13 років . Я лиш тепер почала насолоджуватися життям . Ніхто не плаче , ні заким не потрібно бігати. Не хочу залазити знов у памперси . Ви жалієте що не народили 3 і більше дітей ?
Аноним ФЕЯ• 31 октября 2023
Ответ дляSpartalja
Мой муж не в Украине.
Я в теорії: не про вашого чоловіка, а про тупість ідеї тутешніх дам, що хтось кинеться народжувати для перетину кордону.

месяцкие• 31 октября 2023
У меня один ребёнок, больше не хочу. Муж хочет 3 - го ребёнка , чтобы выехать или просто так ?
Аноним ФЕЯ• 31 октября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Боже, какое днище рожать детей чтоб выехать! Вы им хотя бы потом никогда не говорите это, не ломайте жизнь!
Це не дніщє, а плід багатої фантазії недалеких жінок. Ніхто таким не займається.