ОкейкаНиколаевна• 31 октября 2023

Палестино-израильский конфликт

Так и не могу до конца разобраться кто прав, кто виноват. С одной стороны говорят одно, с другой другое, а как узнать кто говорит правду. Я так поняла большинство всё таки поддерживают Израиль как более цивилизованную страну. Но так это все как то неопределённо.
И еще вопрос, как считаете, все мирные жители палестины = террористы = Хамас или нет?
Результат:
вже голосів: 1082
680 (62.85%) Я за Израиль
269 (24.86%) Не определился/Результаты
133 (12.29%) Я за Палестину
Даксо• 31 октября 2023
Ответ дляPrervana
Это не дает ответа на вопрос, почему у них нет своей страны с суверенными границами
Тому що немає такого етносу як палестинці. Всі вони - місцеві араби - ті ж самі які і в сусідніх країнах.
cvetyk• 31 октября 2023
Израиль Украине так себе партнер, конечно… ну а арабы это вообще дикари! Вообще этот конфликт так грубо срежесирован кем то, как на страну с одной из лучших разведок, с легендарным железным куполом нападают дикари в майках, на пикапах и с оружием из говна и палок!!! Ну кто в здравом уме поверит в это
Nat-li• 31 октября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Обстреливают знаете ли, люди гибнут.
Так война как никак. Дегенераты узколобые напали на нашу страну.
Не знаете почему, случайно?
vihola• 31 октября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Обстреливают знаете ли, люди гибнут.
Очікуєте капітуляції України? Сподіваєтесь, напад хамасівців на Ізраїль посприяє?
beril_он• 31 октября 2023
Учитывая ,что палестинцы ходили с плакатами Путина, призывали бомбить города Украины, то само собой, что за Израиль , хотя он действует доволи жестко сейчас
Аноним Первый• 31 октября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
На нем редко когда здесь разговаривали, так что мимо. и я не говорю что в Донецке все радужно.
В Донецьку розмовляли практично всі українською, допоки комуністи не заморили голодом, не розстріляли і не депортували україномовних до сибіру, а замість них, завезли брод з глубин расєйщини, зеків і дегенратів. Так і став Донецьк російськомовним.
beril_он• 31 октября 2023
Ответ дляcvetyk
все идет по плану, за Иран плотно взялись , расчищают дорогу для нового шелкового пути из Индии. Что бы добраться до Ирана нужно уничтожить его прокси по периметру - хамас, йеменские хуситы, хэзболла и в ираке еще часть как то называется и дорого к Ирану открыта, арабы с большим удоволсьвтвием будут наблюдать за этим, а может и сами примут учавствие в войне против Ирана
vihola• 31 октября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Союзник коррупции еще забылтюи добавить. И насчет демократии загнули на фоне последних событий с таксистом.
Тобто, таксисту відрізали голову? розстріляли з дітьми та дружиною в ліжку? як це роблять хамасівці та русня.
ir.zhuck• 31 октября 2023
Ответ дляcvetyk
В мене та ж думка!
Таке враження, що Ізраїль сам на себе напав
Heksa• 31 октября 2023
Ответ дляdouble-mama
То, что беженцев из Палестины не хотят принимать даже их ближайшие соседи, наталкивает на мысли
З Гази. З Палестини ніхто не тікає
Prervana• 31 октября 2023
Ответ дляДаксо
Напомните плиз, кто у нас в Лихтенштейне живет? Как этнос называется?
cvetyk• 31 октября 2023
Ответ дляberil_он
Почему арабы будут против Ирана?
Heksa• 31 октября 2023
Ответ дляBigSize_
Какие именно?
Йорданія була прийняла. Здогадайтеся, що було далі.
Filomena• 31 октября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Мальчик в трусіках?
Не розіпʼяли ще?
beril_он• 31 октября 2023
Ответ дляcvetyk
Почему арабы будут против Ирана?
потому,что Иран это шииты а все остальные сунниты, это религиозная неприязнь , разные направления ислама исповедуют. Иран заклятый враг арабов уже давно и эта неприязнь уже веками длится, эта неприязнь больше, чем неприязнь к Израилю
Valeriia_13• 31 октября 2023
Ответ дляАноним Первый
Так, підтверджую. Сама з Д. Мого прадіда раскулачивали та відправляли в Сибір.
Heksa• 31 октября 2023
Ответ дляPrervana
Тому що, коли створювали дві держави на колишній підмандатній території Британії - єврейську та арабську, то араби почали обурюватися цим фактом.
ir.zhuck• 31 октября 2023
Тут, в ситуації війни між Ізраілем та Палестиною, все набагато глибше.
Зараз хитається Європа. Через те що останні роки її наводнили муслімамт, а тепер вони піднялись і всі європейські країни в якихось заворушеннях. А чому? Та через напад на муслімім Палестини. - це перше.

А друге- ну що це за військове об´єднання, що нападає на більш сильну країну , захоплює територію, але не розуміє що не втримає їїьі ще і у відповідь отримає....
Здається, що це зрежисована нападіння. Що навмисне це зроблено, щоб Ізраїль нарешті мігьзаутюжити території Гази і прибрати собі. Бо вже купу території захопив з 1948 року...
Filomena• 31 октября 2023
Ответ дляberil_он
А по іншому ніяк з Іраном воювати варіанті не було?
Тільки ціною євреїв?
Приблизно як росія воює з НАТО на території України.
Тільки ми то знаємо чиї танки по дорогах їздять.
І не звали їх.
Heksa• 31 октября 2023
Ответ дляberil_он
Цікаве припущення. Я більше думала про Китай. Ви думаєте, Індія шуршить? Раніше вони взагалі були як вещь в сєбє, не проявлялися як ляльководи
alex-3f3c• 31 октября 2023
Кстати, а кто -то чув щось про нашего бывшего министра обороны, он где-то служит или за кордоном? благодаря его стальным яйцам по 17 Украине в 6 раз допомогу срезали и теперь усиливают мобилизацию
beril_он• 31 октября 2023
Ответ дляFilomena
Тільки ціною євреїв?
І не звали їх.
Турция и Азербайджан еще, Израиль помогал Азербайджану оружием и помогал в военном плане с подготовкой к Карабаху
Prervana• 31 октября 2023
Ответ дляHeksa
Ничего не поняла. Перефразируйте плиз. Создавали ДВА государства. Почему создано только одно?
ir.zhuck• 31 октября 2023
Ответ дляPrervana
Тому що їм не пощастило народитись рабами. Вони народились на землі Британії. І там жили як маленький раби.
А Ізраїлю відлили землі після другої світової, бо євреї типу найбільше постраждали і їм потрібна країна. Хоч до цього вони жили по різним країнам і їх це навпаки влаштовувало!
В вищих державних посадах в радянському союзі євреї тримали близько 70-80 відсотків....
Wendy Rhoades• 31 октября 2023
Ответ дляPrervana
У меня для сборки паззла не хватает одной детали. Информации о том, почему Палестина не оформлена как государство. Почему так получилось? Да, ее не признали некоторые страны. Но так и Израиль тоже некоторые страны не признали, но тем не менее Израиль государство, а Палестина нет. Вопрос - что или кто им мешал? Буду знать ответ - займу чью-либо сторону. А пока просто хватает общей информации, что там происходит ПЦ
тому що ті кошти, які виділялись Палестині, вони витрчали не на розбудову державності, а на будівництво підземних ходів і виробництво ракет з гівна і палок.
Лікарню в Газі побудував Ізраїль, він озброював їхніх поліцейських. Але вони обрали інший шлях, тому що за терризм спонсори платили більше.

Палестина не збирається ставати визнаною державою. Це як Абхазія чи Придністров´я чи ДНР. Вони не для самостійності створювались і не для мирного життя.
nutty• 31 октября 2023
А что ж тут неопределенного? Кто напал на мирных (на вечеринке)? Палестина на Израиль или наоборот? Может вам не определённо, что и паРаша напала на Украину?
Cvet_ОК• 31 октября 2023
Ответ дляcvetyk
Тому що ті, хто в майках і тапках прийшли за спинами добре оснащених бойовиків
Heksa• 31 октября 2023
Ответ дляPrervana
Історія новітнього арабо-ізраїльського збройного конфлікту сягає 1947 року. 29 листопада 1947 року Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй ухвалила Резолюцію № 181, яка передбачала припинення британського мандата над Палестиною та її розділення на дві частини з утворенням двох держав — єврейської й арабської. 14 травня 1948 року Єврейська Національна Рада проголосила створення Держави Ізраїль, натомість в арабській частині Палестини, на територію якої претендували сусідні арабські країни, державу не створили.

Не погодившись із рішенням ООН про розділення Палестини і проголошенням незалежності Ізраїлю, коаліція кількох арабських держав — Єгипту, Сирії, Йорданії, Іраку, Лівану, Саудівської Аравії, Ємену — почала війну проти новопосталої держави
vihola• 31 октября 2023
Це, до речі, не палестино-ізраїльський конфлікт, а напад хамасівців на Ізраїль.

І заїжджені парашенські наративи: «Но так это все как то неопределённо. » не прокатують.

Все однозначно та очевидно хто нападає, хто захищається.

Тому, питання мало звучати так:
Як ставитесь до нападу арабських терористів на Ізраїль. Кого підтримуєте?
Prervana• 31 октября 2023
Ответ дляWendy Rhoades

Я помню как выглядел Ясир Арафат. Он же был и в ООН и во всех этих официальных организациях как папенька Палестины. То есть на том этапе ее вполне себе признавали?