Так и не могу до конца разобраться кто прав, кто виноват. С одной стороны говорят одно, с другой другое, а как узнать кто говорит правду. Я так поняла большинство всё таки поддерживают Израиль как более цивилизованную страну. Но так это все как то неопределённо.
И еще вопрос, как считаете, все мирные жители палестины = террористы = Хамас или нет?
Результат:
вже голосів:
680 (62.85%)
Я за Израиль
269 (24.86%)
Не определился/Результаты
133 (12.29%)
Я за Палестину
Израиль Украине так себе партнер, конечно… ну а арабы это вообще дикари! Вообще этот конфликт так грубо срежесирован кем то, как на страну с одной из лучших разведок, с легендарным железным куполом нападают дикари в майках, на пикапах и с оружием из говна и палок!!! Ну кто в здравом уме поверит в это
Аноним Первый• 31 октября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
На нем редко когда здесь разговаривали, так что мимо. и я не говорю что в Донецке все радужно.
В Донецьку розмовляли практично всі українською, допоки комуністи не заморили голодом, не розстріляли і не депортували україномовних до сибіру, а замість них, завезли брод з глубин расєйщини, зеків і дегенратів. Так і став Донецьк російськомовним.
Ответ дляcvetyk
все идет по плану, за Иран плотно взялись , расчищают дорогу для нового шелкового пути из Индии. Что бы добраться до Ирана нужно уничтожить его прокси по периметру - хамас, йеменские хуситы, хэзболла и в ираке еще часть как то называется и дорого к Ирану открыта, арабы с большим удоволсьвтвием будут наблюдать за этим, а может и сами примут учавствие в войне против Ирана
Ответ дляcvetyk
В мене та ж думка!
Таке враження, що Ізраїль сам на себе напав
Ответ дляberil_он
Почему арабы будут против Ирана?
Ответ дляcvetyk
Почему арабы будут против Ирана?
потому,что Иран это шииты а все остальные сунниты, это религиозная неприязнь , разные направления ислама исповедуют. Иран заклятый враг арабов уже давно и эта неприязнь уже веками длится, эта неприязнь больше, чем неприязнь к Израилю
Valeriia_13• 31 октября 2023
Ответ дляАноним Первый
Так, підтверджую. Сама з Д. Мого прадіда раскулачивали та відправляли в Сибір.
Тут, в ситуації війни між Ізраілем та Палестиною, все набагато глибше.
Зараз хитається Європа. Через те що останні роки її наводнили муслімамт, а тепер вони піднялись і всі європейські країни в якихось заворушеннях. А чому? Та через напад на муслімім Палестини. - це перше.
А друге- ну що це за військове об´єднання, що нападає на більш сильну країну , захоплює територію, але не розуміє що не втримає їїьі ще і у відповідь отримає....
Здається, що це зрежисована нападіння. Що навмисне це зроблено, щоб Ізраїль нарешті мігьзаутюжити території Гази і прибрати собі. Бо вже купу території захопив з 1948 року...
Ответ дляberil_он
А по іншому ніяк з Іраном воювати варіанті не було?
Тільки ціною євреїв?
Приблизно як росія воює з НАТО на території України.
Тільки ми то знаємо чиї танки по дорогах їздять.
І не звали їх.
Тільки ціною євреїв?
І не звали їх.
Ответ дляberil_он
Цікаве припущення. Я більше думала про Китай. Ви думаєте, Індія шуршить? Раніше вони взагалі були як вещь в сєбє, не проявлялися як ляльководи
Ответ дляFilomena
Тільки ціною євреїв?
І не звали їх.
Тільки ціною євреїв?
І не звали їх.
Турция и Азербайджан еще, Израиль помогал Азербайджану оружием и помогал в военном плане с подготовкой к Карабаху
Ответ дляPrervana
Это не дает ответа на вопрос, почему у них нет своей страны с суверенными границами
Тому що їм не пощастило народитись рабами. Вони народились на землі Британії. І там жили як маленький раби.
А Ізраїлю відлили землі після другої світової, бо євреї типу найбільше постраждали і їм потрібна країна. Хоч до цього вони жили по різним країнам і їх це навпаки влаштовувало!
В вищих державних посадах в радянському союзі євреї тримали близько 70-80 відсотків....
Wendy Rhoades• 31 октября 2023
Ответ дляPrervana
У меня для сборки паззла не хватает одной детали. Информации о том, почему Палестина не оформлена как государство. Почему так получилось? Да, ее не признали некоторые страны. Но так и Израиль тоже некоторые страны не признали, но тем не менее Израиль государство, а Палестина нет. Вопрос - что или кто им мешал? Буду знать ответ - займу чью-либо сторону. А пока просто хватает общей информации, что там происходит ПЦ
тому що ті кошти, які виділялись Палестині, вони витрчали не на розбудову державності, а на будівництво підземних ходів і виробництво ракет з гівна і палок.
Лікарню в Газі побудував Ізраїль, він озброював їхніх поліцейських. Але вони обрали інший шлях, тому що за терризм спонсори платили більше.
Палестина не збирається ставати визнаною державою. Це як Абхазія чи Придністров´я чи ДНР. Вони не для самостійності створювались і не для мирного життя.
Ответ дляcvetyk
Тому що ті, хто в майках і тапках прийшли за спинами добре оснащених бойовиків
Ответ дляPrervana
Ничего не поняла. Перефразируйте плиз. Создавали ДВА государства. Почему создано только одно?
Історія новітнього арабо-ізраїльського збройного конфлікту сягає 1947 року. 29 листопада 1947 року Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй ухвалила Резолюцію № 181, яка передбачала припинення британського мандата над Палестиною та її розділення на дві частини з утворенням двох держав — єврейської й арабської. 14 травня 1948 року Єврейська Національна Рада проголосила створення Держави Ізраїль, натомість в арабській частині Палестини, на територію якої претендували сусідні арабські країни, державу не створили.
Не погодившись із рішенням ООН про розділення Палестини і проголошенням незалежності Ізраїлю, коаліція кількох арабських держав — Єгипту, Сирії, Йорданії, Іраку, Лівану, Саудівської Аравії, Ємену — почала війну проти новопосталої держави
Це, до речі, не палестино-ізраїльський конфлікт, а напад хамасівців на Ізраїль.
І заїжджені парашенські наративи: «Но так это все как то неопределённо. » не прокатують.
Все однозначно та очевидно хто нападає, хто захищається.
Тому, питання мало звучати так:
Як ставитесь до нападу арабських терористів на Ізраїль. Кого підтримуєте?
Тому, питання мало звучати так:
Ответ дляWendy Rhoades
Я помню как выглядел Ясир Арафат. Он же был и в ООН и во всех этих официальных организациях как папенька Палестины. То есть на том этапе ее вполне себе признавали?