Чтооооооооооо?• 01 ноября 2023

Англія. Термінове питання

Дівчата, привіт!
Сьогодні лоханулась ((. Забронювала квитки в Англію на тиждень, добре хоч лоукост, сума не велика. Мала їхати в Лондон з дітьми на тиждень, ще й сказала їм, бо уточнювала по школі/додатковим заняттям. Але з голови вилетіло питання про візи. Ввечері, як серпом по …. Поїхали блін (( На візу туристичну не встигаємо вже. Питання по спонсорській програмі: якщо ми житло самі знімати будемо, чи можна знайти такого спонсора, який чисто дасть запрошення і як швидко можна отримати дозвіл, якщо спонсора знайду швидко. Чи реально все це. Хто знає, відгукніться. Дуже прошу!!!
НуКаНаКа• 01 ноября 2023
Че-то ржу. Простите.

О_Юми• 01 ноября 2023
По спонсорській ще більш нереально. Бо зараз чекають на візи 4-5 тижнів
Шальная коклетка• 01 ноября 2023
Спонсоров нет
автор Чтооооооооооо? • 01 ноября 2023
Ответ дляО_Юми
Ясно. Дякую
автор Чтооооооооооо? • 01 ноября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Спонсоров нет
Дякую
автор Чтооооооооооо? • 01 ноября 2023
Шкода не грошей, а облома у дітей. ЯК Як я могла забути про візи ???!!!!!! (((((((((
Примарочка• 01 ноября 2023
По спонсорській зараз знайомі чекають дозвіл шостий місяць. І заради тижневого проживання навіть ніхто із спонсорів паритись не буде.
Весела пiсенька• 01 ноября 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Навіть не знаю як про це можна забути, Англія ж жодного разу не робила поблажок , навіть для жителів ЄС
Лапка• 01 ноября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Спонсоров нет
Є, треба шукати

Курочка-чубаточка• 01 ноября 2023
Ответ дляЛапка
Є, треба шукати
А де шукають в Англію спонсорів не знаєте? Групи в ФБ, телеграмі?
Лапка• 01 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
В мене знайомі по сарафаннму радіо через тих, хто иам вже живе. Раніше в групах, як ви і пишете.
Ирина Картина• 01 ноября 2023
Не будуть британці з таким звʼязуватися, а якщо знайдете тих, хто згоден за гроші та обіцяє швидко візу - попадете ще раз на гроші.
Курочка-чубаточка• 01 ноября 2023
Ответ дляЛапка
Дякую 🙏
Тракторні війська• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
уже явно с визой проблема. Обычно или ’потерялась’ или спонсор не отвечает требованиям. Не слышала чтобы кто-то получал через 6-7-8 месяцев.

Дочка этим летом 2 месяца ждала. В группе обсуждали сроки, от 2 дней до нескольких месяцев
Тракторні війська• 01 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
в ФБ достаточно групп.
И не вестись на предлагающих платную помощь.
Дочка нашла в течении суток 3 семьи. Правда одиночкам наверняка легче
Курочка-чубаточка• 01 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
в ФБ достаточно групп.
Спасибо!❤️
Молчунья• 01 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська

знайома подавала на візу чоловіку, вона сама виступала спонсором, чекали 7 місяців
Тракторні війська• 01 ноября 2023
Ответ дляМолчунья
может потому и было так долго, что лендлорд должен еще дать согласие.. Читала что советуют переподавать если нет в теч 6 месяцев.
Молчунья• 01 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
Там ще і відмовили((

Тракторні війська• 01 ноября 2023
Ответ дляМолчунья
Там ще і відмовили((
так я об этом и пишу. Если долго нет, то можно ожидать отказа.
Захекалася читать• 01 ноября 2023
Попрощаться с билетами.
Крижана бурулька• 01 ноября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Гражданам ЕС виза в Англию не нужна, даже отметка в паспорте не ставится при прохождении контроля, личный неоднократный опыт
Уравнобешенная• 01 ноября 2023
Поїдьте в Дублін, якщо пересадка в Англії можливо віза не потрібна?