Скорая помощь• 01 ноября 2023
Що дивяться ці люди?
Які пишуть, що не дивились та не будуть дивиться Гаррі Поттера, Властелина кілець, Гру престолів та ін.
Це привод хвалитися? Чим?
Якщо я доросла та люблю фентезі, то що?
Що можно не зрозуміти в Гарі Поттері або Властелині кілець?
Також незрозуміло, як можно прожити життя та не подивитись Зоряні війни)
Це привод хвалитися? Чим?
Якщо я доросла та люблю фентезі, то що?
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Не люблю документалки
Ви ж любите, щоб все реально.
Интимная• 01 ноября 2023
Люблю Гарри Поттера.
Властелин колец смотрела обрывками, не очень заинтересовало, не люблю такой жанр.
Игру Престолов не смотрела ни одной серии . Очень длинный сериал, некогда смотреть
КАПСЛОЧНИЦА• 01 ноября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Не видела ни одного из Вами перечисленных фильмов, автор! Как на меня, то какая-то бредовая фантастико-мистика-ужасы(((((((( НИ О ЧЕМ!!! Смотрите украинское кино, чем не угодил классный украинский сериал ’Дільничний з ДВРЗ’? Куда там вашим звездным войнам до Вячеслава Довженко и Виталия Иванченко)))
Для меня это дно кинематографа особенно про Кардашьян, ну как можно было это снять
Кіна не буде• 01 ноября 2023
Кто все те люди, которые не читают по 100+ книг в год и при этом не любовных романов? Как так жизнь прожить можно?! Я ж читаю. И все должны.
Так, автор?)
Все люди разные, вкусы у всех разные. И это норма.
Если что, ГП и ВК засмотрены мною до дыр, Игру престолов я читала, Звездные войны впервые смотреть взрослой скучно.
Так, автор?)
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Книги, представляете😂
Назви є у цих книг?
Книги бачила, даже купляла, уявляєте?
Замороженная селедка• 01 ноября 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не видела ни одного из перечисленных в старте фильмов. Не люблю такую тематику. Люблю Друзей, домохозяек, форс-мажоры, секс и город... Даунтон с удовольствием посмотрела.
Уявіть собі, що так можна прожити життя. Я більш ніж фільми, люблю книги
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Що про Кардашьян? Про неї є фільм?
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Які само?
КАПСЛОЧНИЦА• 01 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Що про Кардашьян? Про неї є фільм?
Про Кайдаша того
КАПСЛОЧНИЦА• 01 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Які само?
Тоже книги, прочитала в 7 классе почти всю Агату Кристи
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Про Кайдаша того
Зрозуміло, це телефон так виправив?
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я любила Герберта Уеллса в дитинстві. Детективи не читала, за винятком Шерлока Холлмса.
Зоркая Зорро• 01 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Назви є у цих книг?
Книги бачила, даже купляла, уявляєте?
У каждого свои предпочтения. Классика перечитана вся. Сейчас Янагихара вот зашла, но знаю, что далеко не всем по вкусу этот автор.
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Я не знаю даже його.
Оцененная• 01 ноября 2023
Люблю только китайские фэнтези. Игра престолов не зашла даже с трёх попыток
Зоркая Зорро• 01 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Назви є у цих книг?
Книги бачила, даже купляла, уявляєте?
Думаю, если вы прочтете Маленькую жизнь, Гарри Поттер канет в небытие для вас)
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Ответ дляОцененная
Китайських дивилась два всього.
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Я зараз не хочу читати про важке життя. Хочу побути у нереальному світі та відвлектись від навколишнього. Важки фільми дивлюсь іноді, тільки для цього повинен бути настрій.
Читаю більш психологичну літературу, позитивну.
Кудрі кручу сама• 01 ноября 2023
Ответ дляСкользкая
Не дивилася нічого з того, що ви написали, я просто не люблю таке. 39 років)
Так смішно читати такі твердження: ’не читал, но осуждаю’. Ви навіть не дивились, але вам вже зазделегідь не подобається. А що подобається? Кармеліту передивлятися чи Голубой огоньок?
...аяприкольная• 01 ноября 2023
Я подивилась зорянівіцни щоб просто поставити галочку що дивилась, але чесно вимучила їх. Історіяцікава, але не настільки щоб я аж вау.
Це люди які не вміють фантазувати, то їм то фентезі до сраки. Типу драконів же не існує, нащо про це дивитись😂
Мені круто, що я живу в часи, коли Гаррі Поттер це на сотні років, легенда як і Толкієн. І пре, що я вже його частково переросла, а дитина якраз почала фанатіти😂 ось збираємось передноворічний квест з нею пройти,переливимось Гаррі. Володаря передивляюсь раз в пару років. Та і і цілому фентезі обожнюю. Що фільми,що книжки. Але мені всеодно, що комусь не подобається. Ну пишається цим людина, що не дивилась. Може більше нічим.
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Із важких дивилась останній Пожежі Дені Вільньова. Але такі реальні фільми дивитесь важко. Хочется, навпаки, відвлектись.
Я погнала• 01 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
В темі 14 дизлайків( Пишуть, що я розумово відстала(
В книге «Дневник Бриджит Джонс» есть момент, когда она вспоминает детство. Она бегала в школе и всех одноклассников спрашивала «Я сумасшедшая?». И все абсолютно ей отвечали «Да» 😝
Ошеламиссимо• 01 ноября 2023
Гарри Поттер - реально плохое и злое кино для детей, где то начиная с третьей части. Я не смогла ни читать ни смотреть. Властелин - просто отличная экранизация, и уже понятно что это история - теперь любые фильмы - это голубые, свингеры и чернокожие британские королевы, китайские эльфы и другой сюр. Р
...аяприкольная• 01 ноября 2023
Ответ дляФизрукая
Отчаянные домохозяйки классные, правда до конца я их не осилила, но пару сезонов посмотрела с удовольствием.
Я нещодавно передивлялась, кинула на 3 сезоні, зрозуміла що вже світ змінився, і крім Брі там немає нормальних 😂. Як і з Сексом, все життя любила Керрі,а це передивлялась і думаю яка вона кінчена, так убиватись за містером бігом який і в хуй її не ставить.
Скорая помощь
• 01 ноября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Гарі Поттер - там правильна мораль для дітей через усі книги, про що Ви?
...аяприкольная• 01 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Доктор Хто - кому подобається?
На краю Всесвіту, Лекс.
Сто раз за того Доктора сідаю, перший сезон не йдуть, а не бачу сенсу їх перескакувати. Але не залишаю надії, ще пару рочків і перший сезон доб´ю😂