Протру пилюку• 01 ноября 2023
А вы делаете дорогие ремонты, или бюджетные?
Для себя выбрала икея-стайл, к примеру. Довольно удобно и универсально.
А какие у вас предпочтения?
Зрадорозганячка• 01 ноября 2023
Мені подобається все простеньке та біле,не набридне і завжди в тренді.
Не стала б економити на кухні та у ванній в плані меблів
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ті, що подобаються. Не можу зрозуміти людей, які люблять «пшонкостайл»
Uebersetzerin• 01 ноября 2023
Если бы была олигархом, то делала бы дорогой ремонт.
А так, смысла в дорогом ремонте не вижу.
Протру пилюку
• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Так вы же сказали то, что нравилось. Вот им нравится такое )
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Як може таке подобатися?)))
Угги в горошек• 01 ноября 2023
У мене був небюджетний ремонт 8 років тому. За цей час нічого ніде не вимагало знову ремонту, нічого не набридло, все продумувалося до дрібниць. Тобто я за те, щоб вклався і забув на деякий час )
Злюсь до кипіння• 01 ноября 2023
В мене зроблений дизайнерський. Зручний комфортний і мінімалістичний.
Знаючи реальні ціни, а не те що тут пишуть, вважаю що ремонт середній.
Крижана бурулька• 01 ноября 2023
на даче бюджетно, а когда переедем в новую квартиру, будет по качественней
Простоваля• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
А чому вирішили що дорогі це пшонкостайл
ремонт в стилі мінімалізму дуже дорого
Протру пилюку
• 01 ноября 2023
Ответ дляУгги в горошек
Честно говоря не очень верится что у вас за 8 лет, даже при качественный материалах ничего не ломалось, и не теряло свой вид
Протру пилюку
• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Як може таке подобатися?)))
У нас часто классику туда относят, но это не так.
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
ремонт в стилі мінімалізму дуже дорого
Знаю.)))
Протру пилюку
• 01 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
ремонт в стилі мінімалізму дуже дорого
Ремонт в любом стиле может быть как дорого, так и дешево
Патриоточка• 01 ноября 2023
а дорогой ремонт - это все золотыми канделябрами увешано ?
Мы перед войной делали в квартире ремонт, он нам вышел в большую копейку - по стилю минимализм
Кашка-маняшка• 01 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
ремонт в стилі мінімалізму дуже дорого
погоджусь, це найдорожчий тип ремонту
Угги в горошек• 01 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ну кажу як є) Я ж не буду вас у гості запрошувати подивитися 😊 Жодних ремонтів ніде не було. Фарба на стінах Оікос миється легко, паркетна дошка ідеальна. Сантехніка вся в чудовому стані. Кухня теж ще має сучасний вигляд. Єдине, що змінила б - робочу стінку на ній, бо тоді дизайнер пропонував однотон, а я чогось наляпистого хотіла ))
Ми вʼїхали в квартиру, коли син народився. І він навіть нічого не вбив за цей час )
Мао_Мяо• 01 ноября 2023
Так ремонт це ж не тільки про меблі та шпалери а і комунікації - а якісні комунікації дуже дорогі
Можна положити в стіни кабель якісний а можна дешевий і без гофри і тд
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
погоджусь, це найдорожчий тип ремонту
Не дуже))) багато факторів які впливають на ціну любого ремонту
Кашка-маняшка• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
а ви спробуйте зробити ідеально рівні білі стіни і стелю, з рівними кутами, без багету, покладіть паркет, а не ламінат, якісну плитку, купіть якісну сантехніку і швиденько прозрієте
ВерСаСе• 01 ноября 2023
Ремонт більше 30 000 доларів за двокімнатну квартиру 66 м. Дорого це чи ні кожний вирішує сам.
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Знаю. Вибачте за безлад, лінь вставати.
ПешитеБесАшипок• 01 ноября 2023
Нам до ремонта далеко, пока дом строим
Но выходит очень дорого)
Наверное, у нас будет дорогой ремонт, если за проект дома заплатили 12 тыс дол
Но выходит очень дорого)
Кашка-маняшка• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Знаю. Вибачте за безлад, лінь вставати.
хіба то безлад? тут багато хто такого порядку ніколи не бачив
Простоваля• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Не дуже дорогий) ви коли робили ремонт?
Вареничніца• 01 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Не дуже дорогий) ви коли робили ремонт?
2 роки тому
Простоваля• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Знаю. Вибачте за безлад, лінь вставати.
Ви що з двух аккаунтів пишите? Під іншим ніком подібні фото з ремонтом постить)
ТаПрямТам• 01 ноября 2023
Комфортний. Ніколи не гналась за ’ а оця плитка вже не модна’, як деякі. Вдома повинно бути комфортно і затишно, а не модно)
Простоваля• 01 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
2 роки тому
У Вас скільки квадратів пам’ ятаєте скільки вийшов ремонт?