Примарочка• 01 ноября 2023
Сколько стоит гулять с грудничком 2-3 часа на улице?
Хочу найти человека для таких прогулок, что бы за это время поделать домашние дела
Какую цену предлагать?
Мона Лиза• 01 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
200 грн офлайн англійська (правда, у нас багато уроків, опт))). Дуже кваліфікований репетитор. Все наперед розписано. Нових навіть не бере.
У меня подруга репетитор для всех постоянных клиентов 200 грн час и очень жалуется на недостаток денег и выгорание. Но из-за ответственности не может бросить детей, доведет до конца года и будет поднимать цену. Адекватные родители накидывают ей 50 грн чаевых сверху, а неадекватные и рады ездить на человеке. Они впо, мама умерла рано, отец болеет, она помогает отцу, живет в убитой квартире съемной и на продукты толком не хватает. Очень квалифицированная девушка, которая просто не знает себе цену. Это можно сказать о большинства репетиторов с прайсом до 300 грн / час
Птица Говоруша• 01 ноября 2023
Автор, а ви б сама погодились просто катати коляску з чужою дитиною 2-3 години за ті гроші, які збираєтесь пропонувати няні?
Пишу вірші, дорого• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
450 грн за три часа?
Тут в теме выше обсуждают 150 грн в сас за прогулки с ребенком 3-4 года, с развивающими играми. А тут ребенок спит, сиди в парке с коляской, парк рядом, даже ходить не обязательно
Стоять?
И.О. человека• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
По моему, дорога - это проблемы самой няни, пусть ищет подработка в своем районе
olena_shch• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Ну тут на советчице с грудничками гуляют исключительно Мэри Поппинс
Та це диванні лежні та обіженки. У мене багато дівчат зараз взяли нянь і я щодня їх бачу. Тому розцінки знаю добре. За 100 грн ще й на руках носять постійно на вулиці і бажаючих багато!
руки_Крюги• 01 ноября 2023
ок. ви пропонуєте людині 200 грн за прогулянку за посидіти зі сплячою дитиною у візочку. три години.
і якщо раптом дитина почне плакати, то для вас норм що дитина буде і далі лежати у візочку, розриваючись від плачу, а няня в цей момент буде залипати в телефоні, бо їй платять виключно за сидіння поруч.
три години відсиділа - задала, гроші отримала - і всі щасливі.
Примарочка
• 01 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Сусідка така в афіге, ще не підозрює що має за 200 грн батрачить 😄
Она может не соглашаться и не батрачить, но думаю, что согласится
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
З таким відношенням до людей, які будуть проводити час з вашою дитиною, краще не шукати зовсім.
Мона Лиза• 01 ноября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що дешева праця = відсутність мислення критичного. Ось це я і намагаюсь вам довести. Невідповідальна дешева няня буде родити так, як зручно буде їй, а не дитині.
Бо нафіга напрягатись заради тих грошей.
В мене в подруги був випадок, коли в неї була така ж няня, тільки на погуляти.
Що робила няня.
Просто відводила дитину в найближчий магазин і там з нею сиділа 2-3 години.
За то ж дешево.
Що робила няня.
За то ж дешево.
У меня был магазин косметики в Харькове, зашла клиентка, стояла выбирала парфюм, румяна около 40 минут, потом заходит строитель с улицы (ремонт рядом делали) и говорит а чей это там ребенок в коляске
Оказалось, что она работает няней. Оставила в декабре ребенка в коляске на улице и зашла ко мне косметику себе выбирать ))) вот и дешевая
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Считаю что для соседки это отлично, если она свободна
І якщо сусідка має здорові ноги, спину, теплий одяг, взуття, купу часу і здоровий глузд, щоб з такими роботодавцями, які мають поняття, як у автора, не зв´язуватися.
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Насправді оці всі теми розводять люди, у яких грошей на няню не дуже й вистачає, і віддаватися будуть зі скрипом.
olena_shch• 01 ноября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Що робила няня.
За то ж дешево.
Що робила няня.
За то ж дешево.
Ой не. Кількість грошей не залежить.
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Так, я сама це добре розумію.
Ще гірше за таких горе нянь тільки сусідки пенсіонерки.
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Проблема поки у вас, а не у няні
Мамзелькіна• 01 ноября 2023
Я бы хотела такую подработку.
100 грн/час.
Люблю гулять, считаю это основой здоровья, но иногда лень, а так ещё деньги зарабатывать, отличная мотивация
100 грн/час.
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
Ой не. Кількість грошей не залежить.
Залежить і дуже.
Ресурс витрачений повинен окуповуватися. Але від горе нянь ніхто не застрахований, нажаль
olena_shch• 01 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Це її справа як оцінювати свій труд і які проблеми підняти вартість в процесі. Вивчення англійської це процес постійний, то ж не по 5 років тримати цінник.
Мона Лиза• 01 ноября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, я сама це добре розумію.
Увы, человек пока эксперименты над ребенком не поставит и не отдаст его человеку без образования за 200 грн / 3 часа, не убедится )
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Саме так. Автор повинна отримати досвід.
Мона Лиза• 01 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
У нее психологические проблемы в виде заниженной самооценки. Как и у большинства других хороших специалистов с низким ценником.
А люди этим пользуются.
И.О. человека• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Ну тут разницы не видят
У всех дети разные. Мне с ребенком было намного проще после 1.6 года. До года бессонные дни, бессонные ночи. И коляска в одной руке, ребенок в другой. Я вижу разницу. С грудничком сложнее и грудь не дашь, чтобы успокоить.
olena_shch• 01 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
А мам таких не має. На одну я на всю аптеку накричала.
Мона Лиза• 01 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
Конечно есть такие мамы. Но я очень надеюсь, что автор не такая)
Гидроусилитель руля• 01 ноября 2023
Автор, я часто беру замовлення з Кабанчика.
Коли є вільний час, то підвязуюсь нянею погодинно. Так що часто переглядаю об´яви.
Розповім вам про ціни Києва.
Поставите 100 грн/година за покатати коляску пару годин - ніхто і не загляне. За ’просто покатать’ - мінімум 120 грн/година при умові постійного замовлення. Середня ціна за подібну послугу 150 грн/год. Тих, хто займається подібним більш-менш професійно.
Але ви можете знайти бабусю-сусідку за дешевше.
Розповім вам про ціни Києва.
olena_shch• 01 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Катать коляску потрібна освіта?))) А іноземні мови. Так я давно так не сміялася, всім дякую. Піду свого принца вигулювати).
ЗабежАЛОЧКА• 01 ноября 2023
у меня спал по 3-4 часа в коляске, ходила, сидела, медитировала, если нужно было по магазинам ходила. поэтому за такую прогулку 100-150грн вполне нормально будет. сейчас уже почти 4 года, так ношусь галопом с одной площадки на другую, то там у него друг, то там, плюс гонка за самокатом, так за эту 150 точно мало
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
Тобто ви б довірили людині свою дитину на 2-3 години просто при наявності рук, ніг і голови, вірно? Що там в тій голові не важливо, потрібно ж тільки катати каляску…
Мона Лиза• 01 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
Причем здесь иностранные языки к коляске? Хорошо, что вы посмеялись 😆 хоть где-то доафаминчика дешевого словили )