Примарочка• 01 ноября 2023
Сколько стоит гулять с грудничком 2-3 часа на улице?
Хочу найти человека для таких прогулок, что бы за это время поделать домашние дела
Какую цену предлагать?
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2023
А не простіше найняти когось для хатніх справ і самому погуляти з дитиною?
Примарочка
• 01 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Ні, це не про нагрузку, а про відповідальність
Разная нагрузка, значит должна быть разная цена
И да, трехлетка может бежать на дорогу, подскочить под велосипедиста или самокат, упасть, в конце концов, а грудничка надо постараться из люльки уронить
Вічний двигун• 01 ноября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Ищите соседей, бодрых пенсионеров или ответственных старших школьниц. Цена будет ниже. 100-200 грн за прогулку.
Вопрос ещё в том, какой этот грудничок. Мой был таким, что его нужно было носить в одной руке, а коляску в другой везти. Не каждый пенсионер справится. Этот вариант, если ребенок спит всю прогулку.
руки_Крюги• 01 ноября 2023
Ответ дляВічний двигун
отож. якщо дитина не спить вдома, то сумніваюсь що він спить у стоячому візочку. це або на руки, або весь час ходити.
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Ви спитали ціни? Вам відповіли. Що ви тут розпинаєтесь, я не розумію.
Хочте дешевше, шукайте бабку пенсіонерку, але враховуйте всі ризики, це ваша маленька дитина.
Примарочка
• 01 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Чи повинні безкоштовно катати, бо це не несе ніякої нвгрузки?
Где написано про бесплатно
Но за 450 грн в парке язык поучить это любой безработный согласится, в то время как бегать за трехлетним делающих будет меньше за эту сумму
Вы сами доя себя кого выберете, грудничка или трехлетнего малыша?
Янка-угомонись• 01 ноября 2023
За 200 грн 2 часа как бы вполне норм
Если 3 часа, то платила бы 250
За 1 час 150 грн - ну как-то многовато
Или нормально, фиг знает...
Если 3 часа, то платила бы 250
За 1 час 150 грн - ну как-то многовато
Или нормально, фиг знает...
Птица Говоруша• 01 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
ну яку відповідальність? дитина кудись втече? її собака покусає? з´їсть бичок чи песок з пісочниці?
Елементарну - ту, яка відрізняє догляд від безоглядності. Мимо йде п´яний і падає на коляску - няня відповідатиме за те, що вчасно не відійде з його траєкторії. Дитина прокинулась, бо гавкнула собака - треба взяти на руки, не впустити головою в асфальт, простежити, щоб не вивернулась із коляски (кажу, бо моя дитина так ледь не вилетіла, перевернулась, схопилась рукою за бортик і майже випала), забавити, заспокоїти. І не треба казок про ’завжди спить в колясці’, бо завжди так не буде.
Якщо це неважливо, то лишайте просто біля під´їзду, ніякої відповідальності ж не треба.
Сизоока бестія• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Ні, це залежить не від загрузки, а від компетентності людини.
Якщо вам все рівнозначна вашу дитину, то найміть школярку або сусідку, які не помітять навіть, що дитина замерзла. Пенсіонерки будуть робити все так, як хоче сама, а не як хочете ви, молоді не відчувають дитини і її потреб.
Але ж вас все рівно, головне, щоб дешевше.
Примарочка
• 01 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
З груднічком складніше. За них дорожчі послуги.
Ви не перша така, «а мой спит в коляске».
Чем с ним сложнее? Для меня это как паз три часа отдыха, так как он спит, не нужно ни носить, ни кормить
Но, к сожалению, я ничего не успеваю дома, так как дома он спит по 15-20 минут
Мизимец• 01 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
я чесно все розумію, але 150 грн година - якось занадто, це ж просто катати коляску
Так, в мене мама за урок стільки бере
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляМизимец
Так, в мене мама за урок стільки бере
То хто їй винен, вже давно репетиторів нижче 300 за годину не зустрічала
И.О. человека• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
С трехлетним ребенком нужно играть, а возле грудничка можно сидеть и готовится к экзамену, учить пдд, язык, да что хочешь
С моим грудничкем нельзя было ничего делать, там какой-то датчик встроенный))) Как только отворачивалась тут же просыпался и включал сирену.
Кринжова баба• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Автор, у мене дитина також спала по 15-20 хвилин. Але я і їсти варила, і прибирала, і гуляла. Так важко, але все встигала.
olena_shch• 01 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
І що з того?
Людина витрачає свій час на це.
Чи вина повинна безкоштовно це робити?
А відповідальність вона за дитину не несе?
Людина витрачає свій час на це.
Чи вина повинна безкоштовно це робити?
Ціну встановлює ринок. У нас на 1 таку пропозицію таку 30 чоловік відписується і готові приступити. 100 грн година.
Примарочка
• 01 ноября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Как ни странно, на улице спит
Я сижу по 3 часа, а то и по 3,5 и не хочу идти домой
olena_shch• 01 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Це не катати коляску, це нести відповідальність за безпеку дитини.
)))))). Дякую. Це було смішно.
Карусель-весель• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Я про разную нагрузгу няни: бегать и развлекать трехлетку и читать книжку или залипать в телефоне, присматривая за коляской
Ну так расслабьтесь так сами😂
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
Хороших нянь передають з рук в руки.
Звісно з шопопало буде стояти черга. Але чи готові такому довірити дитину.
Мизимец• 01 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
В якому місті?
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляМизимец
В якому місті?
Це якось міняє суть? Купа віддалено викладають.
Примарочка
• 01 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Никогда не вынимаю на улице из коляски
И куда вывернется ребенок два месяца, одетый в комбез?
Мизимец• 01 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Звичайно, Київ і районний центр буде відрізнятись, вона не веде офлайн
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Автор, не про це думаєте, при виборі людини, яка буде глядіти вашу дитину.
В першу чергу це безпека. Ви платите за безпеку вашої дитини.
Ви скажете, а що їй загрожує, вона ж в колисці. Та тут якраз багато варіантів того, якими можуть бути безвідповідальними люди.
Зайшла в магазин на хвилину, залишила коляску на вулиці, навіщо її піднімати на сходах, якщо можна просто везти по сходам, а що, дитина ж не моя, навіщо перевіряти стан температури тіла, навіщо брати на руки , коли плаче, можна просто провозити по камінню, щоб заспокоїлась. Головне ото якось перебути ті 2-3 години і все.
Ви готові вигрібати наслідки поганого ставлення до вашої дитини?
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
В парку на лавці підготовка до екзамену?
Примарочка
• 01 ноября 2023
Ответ дляИ.О. человека
У меня дома так
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляМизимец
Онлайн ви мали на увазі? То її вибір.
Мизимец• 01 ноября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Це від ціни не залежить, більше від самої людини
И.О. человека• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
450 грн за три часа?
Тут в теме выше обсуждают 150 грн в сас за прогулки с ребенком 3-4 года, с развивающими играми. А тут ребенок спит, сиди в парке с коляской, парк рядом, даже ходить не обязательно
Ищите по соседям, будет дешевле. Если няня едет с другого района, то это ещё и минимум плюс два часа на дорогу. Итого целый день занятость.