Примарочка• 01 ноября 2023

Сколько стоит гулять с грудничком 2-3 часа на улице?

Хочу найти человека для таких прогулок, что бы за это время поделать домашние дела
Какую цену предлагать?
olena_shch• 01 ноября 2023
Ответ дляруки_Крюги
отож. якщо дитина не спить вдома, то сумніваюсь що він спить у стоячому візочку. це або на руки, або весь час ходити.
Мій спав на вулиці 2 години не ворушився. А дома ні взагалі. І 200 грн та таку прогулянку це чудово. Зараз малому 1.7 р. Якщо хтось за 200 на годину погодився це було б чудово))))))). Різний вік, різні діти. З цього і має формуватися цінник.
Птица Говоруша• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Никогда не вынимаю на улице из коляски
И куда вывернется ребенок два месяца, одетый в комбез?
Ви на няню вчепите камеру, щоб точно знати, що вона не вийматиме?
Вам вище правильно радять - найміть когось для хатніх справ і самі займайтеся дитиною.
Дама с заначкой• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Я про разную нагрузгу няни: бегать и развлекать трехлетку и читать книжку или залипать в телефоне, присматривая за коляской
Не знецінюйте. Інколи дитина плаче і не хоче лежати в колисці. Я бачила у нас біля дому няня практично весь час на ручках дитину тримала.
Мизимец• 01 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Онлайн ви мали на увазі? То її вибір.
Я не питаю чий це вибір. Я спитала в якому місті дають офлайн уроки за 300.
Глаголиця• 01 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
я чесно все розумію, але 150 грн година - якось занадто, це ж просто катати коляску
Чужой человек, который потратит на это время. Можно заработать их в другом месте. Вы оплачиваете человеку его время.
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2023
Ответ дляМизимец
Це від ціни не залежить, більше від самої людини
Не згодна. Не буде відповідальна людина, яка знає собі ціну і вміє працювати з дітьми, знецінювалися свій труд
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Где написано про бесплатно
Но за 450 грн в парке язык поучить это любой безработный согласится, в то время как бегать за трехлетним делающих будет меньше за эту сумму
Вы сами доя себя кого выберете, грудничка или трехлетнего малыша?
Я за 450, наприклад, посиджу вдома в теплі, а не три години тинятися щодня по вулиці
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ну так расслабьтесь так сами😂
Знаете, именно так и расслабляюсь и скорее всего, буду так делать и дальше
Эти три часа на улице я как раз и отдыхаю
olena_shch• 01 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
То хто їй винен, вже давно репетиторів нижче 300 за годину не зустрічала
200 грн офлайн англійська (правда, у нас багато уроків, опт))). Дуже кваліфікований репетитор. Все наперед розписано. Нових навіть не бере.
Глаголиця• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Спасибо
Тоже думаю соседке за 200 грн предложить
Думайте о том, что Вы оплачиваете человеку его время.
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляМизимец
Від 300, Київ, деякі заняття ще дорожчі, за 45 хвилин.
А для дорослих наприклад, англійська взагалі вже по 400-500 заняття.
Тепличная• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Спасибо
Считаю что для соседки это отлично, если она свободна
Працівниця року• 01 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Елементарну - ту, яка відрізняє догляд від безоглядності. Мимо йде п´яний і падає на коляску - няня відповідатиме за те, що вчасно не відійде з його траєкторії. Дитина прокинулась, бо гавкнула собака - треба взяти на руки, не впустити головою в асфальт, простежити, щоб не вивернулась із коляски (кажу, бо моя дитина так ледь не вилетіла, перевернулась, схопилась рукою за бортик і майже випала), забавити, заспокоїти. І не треба казок про ’завжди спить в колясці’, бо завжди так не буде.

Якщо це неважливо, то лишайте просто біля під´їзду, ніякої відповідальності ж не треба.
ну п´яні на коляску падають не кожну прогулку, равно як і гуля сере))
Мона Лиза• 01 ноября 2023
Блин, многие такие интересные, своего времени жалко, а 150 грн за час это дорого, блин 4 доллара!!! За час . Это нормально. Если для Вас это дорого, то Вы эти 3 часа чем-то не тем явно заниматься планируете
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
А консультація лікарів для дітей 1000+ за 15 хвилин
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Сусідка така в афіге, ще не підозрює що має за 200 грн батрачить 😄
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор, не про це думаєте, при виборі людини, яка буде глядіти вашу дитину.
В першу чергу це безпека. Ви платите за безпеку вашої дитини.
Ви скажете, а що їй загрожує, вона ж в колисці. Та тут якраз багато варіантів того, якими можуть бути безвідповідальними люди.
Зайшла в магазин на хвилину, залишила коляску на вулиці, навіщо її піднімати на сходах, якщо можна просто везти по сходам, а що, дитина ж не моя, навіщо перевіряти стан температури тіла, навіщо брати на руки , коли плаче, можна просто провозити по камінню, щоб заспокоїлась. Головне ото якось перебути ті 2-3 години і все.
Ви готові вигрібати наслідки поганого ставлення до вашої дитини?
Зачем вынимать ребенка из коляски на руки? Теплого ребенка на ветер, сквозняк?Я тоже не вынимаю, но он и не плачет в коляске, к счастью
olena_shch• 01 ноября 2023
Ответ дляВельшановна
Зрівняли хер з мізинецем. Не в обіду. Але як є.
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Це ж не робот. Дитина росте і все міняється.
Птица Говоруша• 01 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Ну тоді вперед, поможіть автору за 200 грн, раз це так класно і легко))
Еленка14• 01 ноября 2023
Ответ дляруки_Крюги
В мене не спав вдома але спав на вулиці у стоячому візочку. Тому що свіже і прохолодне/холодне повітря. В морози так взагалі дуже міцний сон був.
Вельшановна• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Как ни странно, на улице спит
Я сижу по 3 часа, а то и по 3,5 и не хочу идти домой
То це чудово! Ви відпочиваєте, маля спить, баснословні кошти збережено.
Нащо вам та хатня робота?
Мона Лиза• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Вот и нянечки, отдыхают на улице с чужими детьми и еще деньги за это берут!!! )))
Патика-мотика• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
450 грн за три часа?
Тут в теме выше обсуждают 150 грн в сас за прогулки с ребенком 3-4 года, с развивающими играми. А тут ребенок спит, сиди в парке с коляской, парк рядом, даже ходить не обязательно
Яке місто?
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
На холодіні просто щасливі 3 години за 200 грн відсидіть)
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Ищите по соседям, будет дешевле. Если няня едет с другого района, то это ещё и минимум плюс два часа на дорогу. Итого целый день занятость.
По моему, дорога - это проблемы самой няни, пусть ищет подработка в своем районе
olena_shch• 01 ноября 2023
Автор, тут вам нероби понаписують. Пробуйте . Завжди можна підняти цінник і спустити його. Ставте свою ціну і шукайте бажаючих. У нас в місті такі послуги шукають на місцевих форумах та кидають по вайбер групах житлових комплексів. По знайомим.
автор Примарочка • 01 ноября 2023
Ответ дляolena_shch
Ну тут на советчице с грудничками гуляют исключительно Мэри Поппинс
сладкий_ноябрь• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Тому що дешева праця = відсутність мислення критичного. Ось це я і намагаюсь вам довести. Невідповідальна дешева няня буде родити так, як зручно буде їй, а не дитині.
Бо нафіга напрягатись заради тих грошей.
В мене в подруги був випадок, коли в неї була така ж няня, тільки на погуляти.
Що робила няня.
Просто відводила дитину в найближчий магазин і там з нею сиділа 2-3 години.
За то ж дешево.
Сумка з негодою• 01 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Ви спочатку спробуйте знайдіть когось в адекваті, потім напишете. Всі такі розумні, поки в реалі не займуться пошуком. В моїх 2х дітей були няні, і я знаю що кажу. В нас ця сфера погано розвинена, нянь адекватних і з досвідом дуже мало.