Идеальная оптимистка• 01 ноября 2023

Ліполітики обличчя

Дівчата,питання-хто колов ліполітик в обличчя як вам результат-варте воно того чи ні?
Маю немаленькі щічки(при любій вазі),косметолог каже що курсом ліполітиків можна зменшити їх обʼєм.Знайомих не маю щоб робили таку процедуру,в інтернеті відгуки двоякі…ось і сумніваюсь.Як було у вас хто робив?дякую.
БЦАшка• 01 ноября 2023
Наличие щек обуславливается не только жировой ловушкой в этом месте, которую уберет липолитик. Это может быть связано со строением черепа, прикусом, поэтому не факт, что липолитики сработают. Но попробовать можно

Алина-1240• 01 ноября 2023
В реальности,или попробовать вес сбросить,или пластика.все остальное до 1 места
ничевока• 01 ноября 2023
Они пригодятся вам после 40. Будете выглядить моложе
Регионщица• 01 ноября 2023
Ще подумайте про те, чи не обвисне шкіра, коли під нею зменьшиться об´єм.
автор Идеальная оптимистка • 01 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Прикус в нормі,в от щоки з дитинства,якою б худою я не була
Тому і вагаюсь…
Дякую
Пасхальний тролік• 01 ноября 2023
а сколько вам лет?
Ответ дляАлина-1240
Так щоки не від ваги,я ж не можу до 45 худнути.пластика страшно
Ответ дляничевока
Мені 42
Ответ дляПасхальний тролік
а сколько вам лет?

Алина-1240• 01 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Немного при сбросе веса уходят.а так биша удалять
Алина-1240• 01 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Мені 42
Или может уже даже пластика нижней трети лица,скорее всего
Ответ дляРегионщица
Як сказала косметооог,то шкіра підтягнеться,а як воно насправді…
Страшно,тому і шукаю реальні відгуки а не тільки інтернет
Ответ дляАлина-1240
Ох,це якось ще страшнувато ,може десь в 50 можна задуматися,поки так боюсь
Бамбарбия! Кергуду.• 01 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Мені 42
И Вас щечки беспокоят? Счастливый Вы человек. Мне канешно чуть больше, 47л. Так меня уже и межбровка не парит. Носогубка, птоз, обезвоженность, это то с чем борюсь постоянно уколами.
Алина-1240• 01 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Все остальное до фени просто
ничевока• 01 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
серьёзно кроме щёк проблем нет?
Регионщица• 01 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так, шкіра еластична, має властивість адаптуватися, але і вона має межі своїх можливостей. Я завжди була худою, і обличчя теж, але носогубна складка дуже виражена, шкіра на щоках тягне вниз. А у Вас все життя щоки були натянуті, а тепер вони різко зменшаться. Та й вік вже не 20 років
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Межбровки ще не має у мене,так генетично,у мами таке обличчя і у нас один тип старіння
А птоз є-щоки тягнуть же донизу.так хочеться побачити себе без них.розумію,це не прям проблема проблема,але ж…..
Із-за шок є морщини скорбі-від куточків губ донизу,негарно,як у бабки старої
БЦАшка• 01 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Если удалить Биша, то через 3-5 лет у автора могут обвиснуть щеки как у бульдога. Не факт, что она получит желаемый эффект впавших щек и подчеркнет скулы, может получиться унылый бульдог

Ответ дляничевока
серьёзно кроме щёк проблем нет?
Ви зайшли в тему щоб обізцінити мою проблему?то пройдіть та і все
Якщо вам легше,то маю і багато інших проблем
всегдаДаДа• 01 ноября 2023
Буде потім шкіра висіти як в шарпея, ви що , не гоніть
Ответ дляРегионщица
Так,все це мене бентежить
Щоб гірше не наробити
Регионщица• 01 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так,все це мене бентежить
Щоб гірше не наробити
Тут Вам ніхто точно нічого не скаже, як піде, але косметологи, звісно, обіцятимуть золоті гори.
Якщо зважитеся на процедуру, продумайте план Б: мезотарапія, фотоомолодження, лазерна шліфовка...
Швидкоруч• 01 ноября 2023
Автор, не стоит оно того!
Смотрела видео на английском, там врач отговаривал, объясняя это модой на определённую внешность. Но физиологически такой объем оправдан. Мы все разные.
Ответ дляШвидкоруч
Автор, не стоит оно того!
Дякую за ваш відгук!
Лялькодзьоб• 01 ноября 2023
https://www.instagram.com/p/CzCb8A2txH2/
ПриснитсяЖЕ• 01 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так может вам радиес попробовать? Увеличить объём скул и щеки поднимутся.
Бамбарбия! Кергуду.• 01 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Можливо проблема не в щоках, в мене іх немає, а птоз та морщини біля губ присутні. Кожні пів року заколюю їх, не ідеально але набагато краще як було до.
ничевока• 01 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
То вирішуйте їх. Щоки то лишний вес они уйдут как похудеете. Не похудеете и уберёте щеки ваши проблемы останутся не решёнными
автор Идеальная оптимистка • 02 ноября 2023
Ответ дляничевока
Ви не компетентна людина в цьому питанні,до того ж і токсична.
Наявність щок ніяк не повʼязана з вагою,45 кг я важити не хочу.
Просила поради у дівчат які знаються на цьому ,а не для того щоб такі некомпетентні люди хтозна для чого лишали безглузді коментарі.