Добрий день! Прошу поради тих, хто знає Київ, в якому районі ( які вулиці можливо) розглянути варіант придбання картири для подальшої здачі в оренду ( це основний критерій) . Цікавить не панелька, не хрущ, стан такий, щоб одразу можна було здавати, ціна до 50000$. Ціни на олх настільки різні, що не зрозуміло що й до чого. Буду вдячна за поради
Татьяна-cb91• 01 ноября 2023
Как вариант Варшавский. Хорошая развязка, но метро только строят. Оболонь в приоритете как показывает практика
Домовенок Кузя• 01 ноября 2023
Район не має особливого значення, головне, щоб не більше 5-10 хв пішки до метро.
Margonails• 01 ноября 2023
У меня была квартира на ул.Выборгская, метро шулявка рядом, сдавала ее в течении часа после того как давала объявление
Стетоскопуло• 01 ноября 2023
За таку ціну розглядала б Голосіївський район, але не центральну частину, бо там ціни дорожчі.
Госпожа_тамагочи• 01 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Однозначно Оболонь.
Плюсуюсь за Оболонь, але треба дивитись стан будинку, в гостінках труби трухляві
жінка незаміжня• 01 ноября 2023
Ответ дляIamTati
Так метро там доволі протяжне ( порівнюю з Дніпром), який район краще беручи до уваги бюджет
правий берег дивіться,а також Оболонь,Позняки(лівий)
Ангел-предохранитель• 01 ноября 2023
За таку суму, щоб готову, в новому будинку, тільки випадково можна знайти. Коли хтось відʼїжджає. Сусіди продали однокімнатну за 100 тисяч, Осокорки. Обирайте щоб гарна була транспортна розвʼязка, можливо університет якийсь.
З вишневого садка• 01 ноября 2023
По лініі метро, все одно що - хоч хрущ.
50000 мало на новобудову і з ремонтом
Правильно_Валерчик• 01 ноября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
І я за Оболонь. Вулиця Героїв Дніпра
Миловидна леді• 01 ноября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Отвратительный район. Из преимуществ только будущее метро, которое неизвестно когда будет (будет ли вообще?)
Мой_ужин• 01 ноября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Метро только строят? 🤣 я в Киеве 17 лет, ни одну станцию за это время не построили
Дон Пэдро• 01 ноября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
і давно у Варшавському продають квартири з ремонтом за 50 тис уе?
Однозначная• 01 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
Точно 17 лет? Синюю ветку на Теремки построили)
Дон Пэдро• 01 ноября 2023
Ответ дляIamTati
будь-який, здається все, що біля метро. Загальні правила:
- чим ближче до центра, тим дорожче
- правий берег, дорожчий за лівий
- новіший дом, дорожчий за старий
З цих правил і шукайте компроміс
- чим ближче до центра, тим дорожче
- правий берег, дорожчий за лівий
- новіший дом, дорожчий за старий
З цих правил і шукайте компроміс
Мой_ужин• 01 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Хм не помню по Теремкам)
Мой_ужин• 01 ноября 2023
Ответ дляДон Пэдро
Та тут вообще приколистки, Оболонь тоже)) в Липках наверное за 50тыс с видом на Днепр
Однозначная• 01 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
Хм не помню по Теремкам)
Там хорошо синюю ветку на много станций построили) Раньше синяя ветка заканчивалась на метро Лыбедская
Дон Пэдро• 01 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
тут на всі випадки життя Оболонь і Липки
Автор оберіть кілька варіантів, ми вам розкажемо, який краще
Мой_ужин• 01 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
О, а я и не помню такого, правда я на метро уже лет 10 не езжу