Чи хтось може відповісти , яка різниця в масштабі?.
Без підказки.
І чи вникали в це раніше?
Без підказки.
І чи вникали в це раніше?
woman Warrior• 01 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
Я читала історію про створеня держави Ізраїль. Ці теми я присвятила багато часу.
Я знайшла докази того. Що євреї які жили там в малі кількості окупували приближні міста і розширили своє панування. Там. З чим не погодилися араби ті ж християни і мусульмани
не трудитесь мне писать.
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляhavealook
Не люба, але ви, судячи з вібірковості вашої інформації, ви - так.
Тоді прокоментуйте будь даска цей відривок з Вікпедії про місто Ашкелон
Це місто окуповане чи ні?
AnyaSkazka• 01 ноября 2023
Ответ дляhavealook
А чого вони тонелі будували а не опріснювачі? Не знаєте?
Вони водопровід розібрали, щоб ракети з труб клепати
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляhavealook
Вони як і Україна планують повернути свої території. А чому ми не віддамо наші землі Росії? Я вийду з теми. Бо всі ітак залишуться при своїх думках. І напевне тільки декілька людей відкриють і почитають як почалося створеня держави Ізраїль.
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Мені досить сумно усвідомлювати. Що в Україні до тепер нема свободи. В тому плані що у всіх є расизим . До арабів і чорношкірих. І до тих хто має іншу думку.
Я як жінка араба рахуюся чимось жахливим.
po_li_na-49a8• 01 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
Відкрито напишу. Ізраїль окупував теоетирії Палестини і чинить там геноцид вже 70 років.
необразованность ваша проблема
Ответ дляВікторія Павлюк
Не беріть на свій рахунок, українці (деякі) навіть себе не люблять. У нас є закон про запобіганню антисемітизму, а от закону про запобіганню українофобії - немає.
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Що араби кажуть про війну в Україні?
Обізнані люди. З Україною які розуміють що нашу землю окупували.
Є звичайно і ті які рахують що ми продались Америці.
Ответ дляВікторія Павлюк
Саме Ізраїль і кацапи це одне і теж! Кожен придумав своє оправдання раді того щоб розпочати криваву війну. Вирізати мирне населеня і пригребсти до рук землі. Які ніби то мають бути їх.
Так Ізраїль давним-давно захопив землі Палестини і навіть частину Єгипту вигравши у війні, коли на нього напали декілька країн. Він міг там залишитись на правах воєнної перемоги, але ж звільнив їх, вивів армію, людей, залишивши ці земля законним власникам. Ізраїль приймав всі мирні договори і поважав встановлені кордони на відміну від арабів, які постійно нападали і нападали. Ізраїль це терпіти має?
Не Ізраїль - це кацапи, а палестинці - це кацапи! Саме араби захопили землі Іудейські та Ізраїльські, перетворили євреїв в рабів, витіснили з їхніх земель.. Євреї завжди були на своїх землях, просто їх було мало і араби, які розмножувались мало-помалу влізли і заселили території , які належали Ізраїлю! В 20-му столітті євреї, через погроми у Європі почали массово повертатись додому, арабам це не сподобалось! І навіть коли ООН чітко визначили законні кордони між ними араби продовжили нападати і тероризувати Ізраїль.
Палестинці всі ці роки могли мирно і спокійно жити, розвивати свою країну. Ізраїль на них не нападає!
Щось ви ту свою Вікіпедію криво читали..
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляlapulik
На цьому сайті мене неодин раз образили і за мову і за чоловіка і за релігію.
Кожен раз заходячи сюди. Думаю може щось змінилося, а ні нічого не міняється.
Люди самі не замічають своєї агресії. Думку інши не приймають. Якщо вона протиречить їхні.
І ще таких людей обвязково мають принизити.
Тоді хто створює такі теми має вказати що це обговореня для однодумців, а не дискусія для всіх
Ответ дляВікторія Павлюк
Так правильно . Але щоб не думати що я на стороні мого чоловіка. Просто прочитайте історію паоестинського конфлікту останні 70 років. Те що араби в тому числі там християни. Бідніші за євреїв не означає що можна було прийти і витіснити їх з їх домів. Під поводом того що це обітцяна земля для євреїв
зараз Маріуполь масово заселяють кацапнею, продають їм новозбудовані квартири і т.п.... Тобто коли ми його відвоюємо, то будемо поганими, що попросим їх на вихід?
Ответ дляВікторія Павлюк
Ще раз, не звертайте уваги, до загострення ізраїльсько-палестинського конфлікту, тут точно так же кидалися на тих, хто був проти арабів і називали расистками. Українцям вигідна перемога Ізраїлю, інакше нам буде дуже важко протистояти росії, більш того, якщо Ізраїль не переможе і швидко, конфлікт розростеться, що нам теж не вигідно. От і вся філософія.
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляJeansCity
Що означає право воєєної перемоги? Ви розумна поясніть? Якщо Росія воєєно переможе нас. Ми маєм закрити роти. І більше не відкривати тему.
Тепер я зрозуміла логік.
Мисленя.
В арабів воно інше. Так вони програли. Війну але не здаються і до тепер намагаються повернути своє.
Вікпедію читала не криво. Але кожен має своє розуміння.
Ви наприклад непримаєте перемогу Росії в тому ж Донецькі. І вже багато років стараєтеся вернути дану території. Чому? Чому Україна плпнує вторгененя в Крим? Хіба вона не як араби має заткнутися?
Програли і все .
Чи нам можна а їм ні?
Тепер я зрозуміла логік.
Мисленя.
Програли і все .
Чи нам можна а їм ні?
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляJeansCity
Саме так зробив Ізраїль. Завоював слабких арабів. І заселив швидко міста євреями.
Арабів викинула з хатів як людей з Маріуполя.
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляlapulik
Так це правда.
Але в нас появився шанс з цією ввйною.парламент не хотів приймати закон. Щоб дати гроші Україні. Байден розумно обєднав нас з Ізраїлем.
Виділять гроші їм і виділять нам. Надіюся
Ответ дляВікторія Павлюк
Релігія- моє, особисте.
Можу бути баптистом..А можу атеїстом.
Мова..
Я можу належати до меншин.( Там чималий перелік)
Все
Можу бути баптистом..А можу атеїстом.
Мова..
Все
Ответ дляВікторія Павлюк
Так це правда.
Так, завдяки розширенню конфлікту у нас збільшилася підтримка, збільшилося розуміння, що росія та її союзники загрожують не лише нам. Араби не люблять США і нас як їх союзників за компанію, українці це бачать і платять їм взаємністю. Так я це бачу.
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляSanechko
Релігія- моє, особисте.
Можу бути баптистом..А можу атеїстом.
Мова..
Все
Можу бути баптистом..А можу атеїстом.
Мова..
Все
Бачите справедливий розділ Палестини? Що скажете? Арабам дали кусочок і з якого потім ще забрали.
Дана-Нирвана• 01 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
И поэтому можно было 7 октября напасть на беззащитных мирных людей? Не только евреев, но и граждан других стран? Расстрелять их и зарезать с особой жестокостью? Не военных, гражданских? Младенцы геноцид 70 лет делали? И о каком геноциде речь, если половина Иерусалима (Восточный Иерусалим) - арабская?
Ответ дляВікторія Павлюк
Так це правда.
А чому мирне населення Гази не хочуть приймати як біженців від війни інші арабські країни, наприклад, той же. Єгипет?
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляSanechko
Та я лише зараз почала вникати
Шок, чесно
І там вода не придатна до пиття. Нема ні освіти ні культури. Люди там як собаки живуть. Тому вони і час від часу накидуються на тих хто створив цю клітку на землі.
Сьогодні читаю новини і в шоці.
Ізраїль визнав що завжав ударупо табору. Там він убив одно з ватажків хамасу. А разом з ним море мирних жителів.
І де справедливість.
Хіба можна кидати бомбу на будинок де є цивільні? Діти жінки . Жах.
Сьогодні читаю новини і в шоці.
І де справедливість.
Дана-Нирвана• 01 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
Тепер я зрозуміла логік.
Мисленя.
Програли і все .
Чи нам можна а їм ні?
Тепер я зрозуміла логік.
Мисленя.
Програли і все .
Чи нам можна а їм ні?
Потому что мировое сообщество признало Израиль, а Крым и ЛДНР никто не признал, все понимают, что их просто оккупировали.
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Я в шоці з цього.
Просто нелюди.
Добре що нас прийняли. Ті люди там якмямо.
Так відкрийте кордони для них.
Тепер ізраїль якщо буде знати що в місці де є 100 цивільних буде один з хамасу . Армія запустить туди ракету.
Бо життя цивільних там ціни немає
Просто нелюди.
Так відкрийте кордони для них.
Бо життя цивільних там ціни немає