Sanechko• 01 ноября 2023

Україна:Ізраїль.

Чи хтось може відповісти , яка різниця в масштабі?.
Без підказки.
І чи вникали в це раніше?
lapulik• 02 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
Ой. Тобто ХАМАС тримає заручників, а вбиває їх Ізраїль, а не ХАМАС?

Ну це ж треба
Ні не треба ж. Там кілька мільйонів людей і у цивільних має бути шанс врятуватися, для цього і існує міжнародне гуманітарне право. Але ж можна не заморочуватися, якщо це жителі невизнаної країни, які по суті нікому не треба. Це цинізм.

Дана-Нирвана• 02 ноября 2023
Ответ дляlapulik
Я б не нападала теж, але не хотіла б, щоб за землю де я живу, мій дім, поховані мої предки, розпоряджались якісь тітки і дядьки з ООН, які не свої землі роздають. І чому ви вважаєте, що рішення більшості справедливі, а не куплені, чи прийняті під тиском найвпливовіших країн? По тому ж Ізраїлю ООН приймав і відміняв дуже цікаві рішення.
Решения большинства не всегда справедливы, но это жизнь. Корею тоже просто от балды американцы напополам разделили.
Amalpi• 02 ноября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Масштаби чого?
Территорії - так, весь Ізраїль як наша Дніпропетровська область, і живе там всього 9 млн
А біжать їм нема куди, а наші українці хоч можуть по Україні їздити із небезпечних регіонів в більш менш безпечні
Это сейчас, раньше и того меньше, это всё захваченные территории
Amalpi• 02 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
Перші жителі там це фелистимляни чули про таких?
А навіть якщо уявити що ви праві. Цепривід прийти зі зброєю викинути людей з будинків. І бомбити. Бо це їх обітцяна земля?
Больше 8000 человек убили за 3 недели, 3 тыс детей, нетаеяхе не позавидуешь
Amalpi• 02 ноября 2023
Ответ дляfreedom_2015
і напали самі на себе 7 числа і дітей своїх вбили і фестиваль музичний .Десь ми це чули вже
Фестиваль туда специально перенесли, не жалко им обкурышей
Coffee is Love• 02 ноября 2023
Ответ дляlapulik
В них є шанс врятуватися, який ігнорується хамасом.
JeansCity• 02 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
Фелестимляни були там швидше. Це і є араби
Філістимляни - це моряки-варвари, які нападали на чужі набережні землі, грабували, захоплювали їх, це войовничий народ і був і є! Вони висадились на берегах сучасної Палестини через 2 тисячі (!) років після того, як там оселилися євреї!

lapulik• 02 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Не лише американці і там питання ще не закінчено.
lapulik• 02 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
То розкажіть як мають евакуюватися жителі яких до Єгипту не пускають і яких в кількості кілька мільйонів? Покроково будь ласка.
Coffee is Love• 02 ноября 2023
Ответ дляlapulik
То звернуться до хамаса - впевнена, вони вам покроково розпишуть. вони ж так непокояться життям тих, кого тримають в заручниках.
lapulik• 02 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
Тут немає їх представників, тут є ви, яка стверджує, що у жителів є шанс врятуватися, от я і питаю саме вас, яким чином.
Coffee is Love• 02 ноября 2023
Ответ дляlapulik
Чому мене мають хвилювати питання безпеки людей, що свідомо жили на небезпечній території під контролем терористів? Ну чимось же вони керувалися, правда?

Тепер вони мають самостійно шукати шляхов вирішення власних проблем, які самі собі створили. І пред´являти претензії саме хамасу, а не Ізраїлю і тим більше не мені. За них це ніхто не зробить.
lapulik• 02 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love

Суть розмови не у хвилюванні, але якщо людина говорить про шанси на порятунок, то вона й має знати, що то за шанси. Щодо терористів, то ви ж не будете стверджувати, що міжнародне гуманітарне право написане лише для них? Чи будете?