Чи хтось може відповісти , яка різниця в масштабі?.
Без підказки.
І чи вникали в це раніше?
Без підказки.
І чи вникали в це раніше?
Ответ дляSanechko
А чому євреї не можуть залишитися у себе?
Вони ж не марять паспортами ЄС
Если что-то пойдет не так, сугубо гипотетически предположу, никто там иранские/сирийские пенсии платить не будет, равно как не будут выдавать иорданские паспорта с золотисто-зеленым фазаном (не гуглите, верьте на слово). Расклад там реально пожестче, такое мое мнение.
Salsa-24da• 01 ноября 2023
Ответ дляSanechko
А я думала, що як- Україна, мінімум.
Якось ніколи не вникала.
Лише сьогодні загуглила.
Вперше.
Соромно мені
Якось ніколи не вникала.
Лише сьогодні загуглила.
Вперше.
Соромно мені
Блін, а в школі у вас була новітня історія, географія?
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляcoch100
Разве об этом тема?
Саме про те тема! А про що тема. Що очікувати коли євреї були в тому ж Ізраїлі давано. Але з часом методом сили окупували приближні міста де жили араби. Вікпедія чітко описує дати.
Люди яких викинули з домів як собак звичайно озвіріли. Що від них чекати у відповідь? Помсти.
Газа це місце де 90% води не пригодна до пиття.
Освіта там на мінус ноль. Медицина також. Це місто вязниця .Чому дивуватися тому що люди там озвіріли?
freedom_2015• 01 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
Колись наче в школі казали що весь Ізраїль розміром з Потавщину, звідки я родом.
То яких же вони там земель ’нахапали’?
пустелю і зробили багату країну ,що не дає спокійно жити бідним терористам
woman Warrior• 01 ноября 2023
Ответ дляfreedom_2015
аааа тоді ясно )))
Погодите, у меня память отменная, конечно, но я могу и ощибиться.
было тут сразу 2 волшебных امرأة
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляfreedom_2015
Як ви оправдовуєте насилля і вбивства? Тобто якщо зара Росія зробить рай в Донецьку і Луганську це виправдає агресію?так по вашому? Чи знаєте ви що в Газі 90 % вода не приданна до пиття?
Ответ дляВікторія Павлюк
Речь о территории)) о квадратных метрах.
freedom_2015• 01 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
це ви виправдовуєте терористів
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Подскажете, я правильно помню что вы замужем за арабом?
Так правильно . Але щоб не думати що я на стороні мого чоловіка. Просто прочитайте історію паоестинського конфлікту останні 70 років. Те що араби в тому числі там християни. Бідніші за євреїв не означає що можна було прийти і витіснити їх з їх домів. Під поводом того що це обітцяна земля для євреїв
freedom_2015• 01 ноября 2023
Ответ дляmeatlug
То Ленін Ізраїль придумав, він всьо придумав!!
Трава гарна була.
от нормальний же тіп був )стільки всього придумав і чого ті пам´ятники зносять
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляwoman Warrior
было тут сразу 2 волшебных امرأة
Люба людина яка має чоловікаараба волшебна? Тоді де сенс дискусії?
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляSanechko
Ну, хамас перший напав.
Як і рашка.
Які виправдання?
Як і рашка.
Які виправдання?
Хамас напав у відповідь за вбивства палестинців. Які відбувалися цього року
Біля мечеті Акса
Елена 2016• 01 ноября 2023
Ответ дляSanechko
Я про території
Израиль равен территории Днепропетровской области.
Ответ дляВікторія Павлюк
А чого вони тонелі будували а не опріснювачі? Не знаєте?
woman Warrior• 01 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
С вами? Где я дискутирую?
ВЫ это, тему то не перетягивайте.
Волшебный не по граданскому статусу а гражданской позиции.И ест разница, кто думает своей головой и видит жизнь своими глазами, а кто глазами мужа.
ВЫ это, тему то не перетягивайте.
VIP -персона• 01 ноября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Масштаби чого?
Территорії - так, весь Ізраїль як наша Дніпропетровська область, і живе там всього 9 млн
А біжать їм нема куди, а наші українці хоч можуть по Україні їздити із небезпечних регіонів в більш менш безпечні
Если Вы с Днепропетровской области ,то должны понимать куда они приедут)))Посмотрите клип Обращение Днепра в Израиль по случаю 70-летия.Все поймете.
Елена 2016• 01 ноября 2023
Ответ дляSanechko
А я ніколи не вникала
Лише зараз зрозуміла, яка Україна- простора
Родюча.
Без торнадо /цунамі, землетрусів
Родюча.
Без торнадо /цунамі, землетрусів
Вы не одна такая, моя первая поездка в Израиль была в 2012 году и я была удивлена, что Израиль можно проехать за сутки.
woman Warrior• 01 ноября 2023
Ответ дляfreedom_2015
аааа тоді ясно )))
ну и мне ясно.
Даже не буду тратить свое время на пояснения. Ранее уже сложилось мнение)Знак ’кирпич’
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляwoman Warrior
С вами? Где я дискутирую?
ВЫ это, тему то не перетягивайте.
Я читала історію про створеня держави Ізраїль. Ці теми я присвятила багато часу.
Я знайшла докази того. Що євреї які жили там в малі кількості окупували приближні міста і розширили своє панування. Там. З чим не погодилися араби ті ж християни і мусульмани
woman Warrior• 01 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
И не буду думать)
Я уже все гораздо раньше подумала, поэтому и уточнила у вас)
Это было ооочень задолго до сегодняшних событий.
Ответ дляMarie-Antoinette2
Масштаби чого?
Я про інше..
Багато з нас, як я, наприклад, не цінили свою країну
Не задумуватися, яка Україна- простора