Чи хтось може відповісти , яка різниця в масштабі?.
Без підказки.
І чи вникали в це раніше?
Без підказки.
І чи вникали в це раніше?
Mrs.Ochmonek• 01 ноября 2023
Ответ дляcoch100
4млн наших беженцев приняли в ес, а наши там не одни. Так что вполне могут всех евреев разместить если будет такая нужда.
Євреї не поїдуть
Ответ дляВікторія Павлюк
І там вода не придатна до пиття. Нема ні освіти ні культури. Люди там як собаки живуть. Тому вони і час від часу накидуються на тих хто створив цю клітку на землі.
Сьогодні читаю новини і в шоці.
Ізраїль визнав що завжав ударупо табору. Там він убив одно з ватажків хамасу. А разом з ним море мирних жителів.
І де справедливість.
Хіба можна кидати бомбу на будинок де є цивільні? Діти жінки . Жах.
Сьогодні читаю новини і в шоці.
І де справедливість.
По всем международным кононам ответственность несет тот кто прикрывается мирными жителями, а не тот кто стреляет.
Если на вас и вашего ребенка террорист направит пистолет прикрываясь своим ребенком, что вы сделаете?
Дана-Нирвана• 01 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
Бачите справедливий розділ Палестини? Що скажете? Арабам дали кусочок і з якого потім ще забрали.
Где же кусочек? 43%. А забрали, потому что арабы не согласились и напали. И проиграли.
Ответ дляВікторія Павлюк
Я в шоці з цього.
Просто нелюди.
Добре що нас прийняли. Ті люди там якмямо.
Так відкрийте кордони для них.
Тепер ізраїль якщо буде знати що в місці де є 100 цивільних буде один з хамасу . Армія запустить туди ракету.
Бо життя цивільних там ціни немає
Просто нелюди.
Так відкрийте кордони для них.
Бо життя цивільних там ціни немає
Життя цивільних, що живуть в країнах третього світу дійсно не мають значення для розвинутих країн. Згадуйте вбитих сирійців, афганців, іракців і навіть українців. Тут так само, світ занепокоєний.
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляNYC
А що може зробити мирнийжитель? Якщо в будову увірвався хтось з хамасу?
Треба на це місце кинути бомбу? Як робить Ізраїль?
Це сьогодні
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляlapulik
Ось тут і правда . Життя бідних ціни немає
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
В тих місцях жили араби.
Ответ дляВікторія Павлюк
Як ви оправдовуєте насилля і вбивства? Тобто якщо зара Росія зробить рай в Донецьку і Луганську це виправдає агресію?так по вашому? Чи знаєте ви що в Газі 90 % вода не приданна до пиття?
Тобто ви виправдовуєте насилля і вбивства? Коли напали на мирне населення 7.10 та повбивали, навіть просто мирних чужоземних музикантів?
Ответ дляВікторія Павлюк
Це сьогодні
Нет, надо принести еще израильских младенцев, чтоб их убили.
В каждой семье в Газе есть хамасовец. Это их выбор жить с этим правлением.
Вы не ответили на вопрос, что вы сделаете если вас и вашего ребенка хочет убить террорист прикрываясь свои ребенком? Выстрелите? Или ладите ему выстрелить в вас?
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Євреї масово почали їхати туди.
Дана-Нирвана• 01 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
В тих місцях жили араби.
И что? А в Крыму жили крымские татары, пока их Сталин не депортировал. То есть сейчас можно татарам напасть на крымчан, вырезать 1500 человек и сказать, что все ок?
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляNYC
Я і мої діти не поїдуть жити на землю відібрану в терористів. Як ви описали.
Дякую що відкрито ви визнали. Що Ізраїлю всерівно де кидати бомби.
Знаєте є правила війни.
Цивільні поселеня не можна чіпати.
Терористів виловлювати виключно наземною операцією.
Знаєте є правила війни.
Цивільні поселеня не можна чіпати.
Дана-Нирвана• 01 ноября 2023
Ответ дляВікторія Павлюк
Знаєте є правила війни.
Цивільні поселеня не можна чіпати.
Знаєте є правила війни.
Цивільні поселеня не можна чіпати.
Так а что произошло 7.10? Раз гражданских нельзя трогать?
Ответ дляВікторія Павлюк
Сьогодні читаю новини і в шоці.
І де справедливість.
Сьогодні читаю новини і в шоці.
І де справедливість.
А яка середня зарплата у секторі Гази? По відео, ніби все цивілізовано. Лікарня, про яку більшість українців тільки мріють, асфальтовані дороги, люди одягнені нормально.
Ответ дляВікторія Павлюк
Знаєте є правила війни.
Цивільні поселеня не можна чіпати.
Знаєте є правила війни.
Цивільні поселеня не можна чіпати.
Ответьте на вопрос.
Израиль избавляется от Хамаса. Это хамас прячется среди мирных жителей. Это из-за него их убивают.
Почему ж они их не пустят в туннели?
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Ні неможна! І нам не можна повертати Крим! Не дай Бог так? Не можна писати що Крим буде наш. Лишімо цю теретирію. Не готуймо поверненя.
Прорали. Здаймося і складімо руки.
Не треба нам Донецьку.
Люди на території там їм все рівно де вони будуть. Лиш би жити без війни. То чуму тоді ми хочем вернути свою землю?
Прорали. Здаймося і складімо руки.
Не треба нам Донецьку.
Ответ дляNYC
Хамас першим вчинив зло...
Для чого?
Що їх не влаштовувало?
Для чого?
Що їх не влаштовувало?
Ответ дляВікторія Павлюк
Знаєте є правила війни.
Цивільні поселеня не можна чіпати.
Знаєте є правила війни.
Цивільні поселеня не можна чіпати.
Вони не можуть, якщо вони не будуть бомбити, загине купа солдатів з їх боку, катакомби штурмувати піхотою, погана ідея. У Ізраїля вибір так собі, бомбити - ти монстр для чужих, не бомбити - для своїх.
Ответ дляВікторія Павлюк
Що означає право воєєної перемоги? Ви розумна поясніть? Якщо Росія воєєно переможе нас. Ми маєм закрити роти. І більше не відкривати тему.
Тепер я зрозуміла логік.
Мисленя.
В арабів воно інше. Так вони програли. Війну але не здаються і до тепер намагаються повернути своє.
Вікпедію читала не криво. Але кожен має своє розуміння.
Ви наприклад непримаєте перемогу Росії в тому ж Донецькі. І вже багато років стараєтеся вернути дану території. Чому? Чому Україна плпнує вторгененя в Крим? Хіба вона не як араби має заткнутися?
Програли і все .
Чи нам можна а їм ні?
Тепер я зрозуміла логік.
Мисленя.
Програли і все .
Чи нам можна а їм ні?
Ні, не просто закрити роти.. Є Закон! Воєнні питання вирішуються мирними договорами, країни домовляються, визначають кордони для досягнення миру і т.п. Якщо ми з кацапнею підпишемо мирний договір в якому передамо якісь свої землі (або навпаки) - то питання закрите, все. Продовжуємо жити з новими кордонами.
Крим - це законно наша територія, визнана всіма країнами. Росія Крим анексувала, захопила незаконно, вкрала простішими словами.
Які законні землі Палестини вкрав Ізраїль?
Сотні років кордони між Палестиною та Ізраїлем були стерті - цими землями володіли інші країни\імперії. Не було законних кордонів! Всі змішались.. Араби зайняли землі, які належали єврейському народу, але ці землі ніхто за ними не закріплював. Поки євреїв було мало - було спокійно.., коли є євреї масово почали повертатися, то спалахнув конфлікт. Щоб погасити цей конфлікт ООН чітко розділило території!
Якщо б араби поважали закони, то все було б спокійно. Ми ж не закидуємо ракетами Кубань, ні? Польща не тероризує 70 років Львів ракетами, згадуючи що колись він входив в склад Речі Посполитої. Цивілізовані люди.., а араби - це дикуни якісь. І самі не живуть і іншим не дають. Маніпулюють мирним населенням, дітьми., хоча самі ж їх підставляють під кулі. Десятки років війни, а вони свої підземні приміщення не для своїх же людей використовують, а для виготовлення і збереження зброї.
Ответ дляВікторія Павлюк
Знаєте є правила війни.
Цивільні поселеня не можна чіпати.
Знаєте є правила війни.
Цивільні поселеня не можна чіпати.
Так якого біса тоді вирізали стільки евреїв і дітей спалили?тобто хамасу можна бо вони погано живуть? Відповідь дайте краще на це питання
Ответ дляВікторія Павлюк
Обізнані люди. З Україною які розуміють що нашу землю окупували.
Є звичайно і ті які рахують що ми продались Америці.
І тим не менш, арабський мир, в тому числі терористичні угрупування, на боці рашки..... навіть друзі рашки. Тому те, що говорите ви, не означає, що так говорять араби.
Вікторія Павлюк• 01 ноября 2023
Ответ дляNYC
Ответьте на вопрос.
Почему ж они их не пустят в туннели?
Ви ж самі пишете. Хамас терористи. Що жителі мають зробити?
Це як тоді звинувачували що Донбас продався Росії? Розумні люди сказали. Що населеня немає сил проти озброєних груп .
В Газі є люди які проти хамасу.
І вони зара гинуть .
Як страшно це все.
Добре вийду з теми
Бо де сенс .
Коли тут оправдовується вбивство цивільних.
Якщо терорист залізе в церкву то треба туди ракету.
Навіть якщо там є прихожани.
Ось логіка
В Газі є люди які проти хамасу.
І вони зара гинуть .
Як страшно це все.
Добре вийду з теми
Бо де сенс .
Навіть якщо там є прихожани.
Ось логіка