Повелитель бітка• 01 ноября 2023
Что случилось с размерами джинсов? Все подстреленные
Рост у меня 1.70, ничего сверхъестественного. Пошла сегодня по ТЦ джинсы искать, момы с высокой посадкой - ну капец. Ношу европейский 34-36 размер одежды (джинсы это 25-26). Те, которые нормальны по длине - широченные в талии и бедрах, прям кулак могу засунуть, поясом не утянешь это. А те, которые садятся по попе и талии - подстреленные, даже под высокие ботинки стремно...
Смотрела и Синсей, и Хаус, и Резервед, и Вайкики(
Киця-бриця• 01 ноября 2023
Ответ дляРозумна Губка
Ну так я вище і писала, що моми вже роки 2-3 як не носим, а прямі (вони набагато актуальніші) зараз майже всі довгі.
Навіть в описі до цих джинсів вказано, що вони вкорочені.
Можливо вам не так актуально, бо у вас і у доньки зріст нижче середнього.
Для середнього зросту ці джинси уже будуть закороткі. А для моделей які позначені як для жінок високого зросту, чи подовжені, не сяде талія і отаой шов ззаді по попі.
Розумна Губка• 01 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Це ж з якого біса 168 і 167 см стали зростом ’нижче середнього’?
Киця-бриця• 01 ноября 2023
Ответ дляРозумна Губка
фото
Ми європейську зару обговорюємо, продукт яких розрахований не на Розумну губку, а на європейських жінок. Середній зріст яких дивіться на скріні вище
Розумна Губка• 01 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Не пересмикуйте.
Ви назвали зріст конкретних людей ’нижче середнього’, я вам навела дані, які спростовують ваше твердження.
Зріст 167 та 168 в Україні є вище середнього.
І навіть по вашій таблиці і 167, і 168 є середнім зростом.
Все, йдіть здорові.
Киця-бриця• 01 ноября 2023
Ответ дляРозумна Губка
Не пересмикуйте.
Все, йдіть здорові.
Потішно ) Котом будете своїм на кухні керувати.
Ушла и Пришла• 01 ноября 2023
+ за рынок. Турки и китайцы шьют такую длину, что обычно см 10 подрезать приходится. Я 176, муж 179.