А_мій_самий_самий• 01 ноября 2023

Люксові парфуми не модні?

Хочу собі купити на ДР парфуми, вибираю між Валентіно і Кароліна Хереру, але багато де чую, що зараз модна ніша, типу Баккара і Кіліан, а люксові парфуми для бабусь і вчорашній день, тому навіть не знаю що робити, брати- не брати, і які гарні парфуми можете порадити до 5 тис
Люблю джаз• 01 ноября 2023
Я парфуми обираю за смаком а не за модою
Пополняю_Карму• 01 ноября 2023
Мені ніша не підходить, смердить усе (( Буду немодною
Всіх підсаджую• 01 ноября 2023
Даже не представляю что такое ’модный’ парфюм. Всегда думала что их по запаху выбирают - чтоб нравился....
Злива інформації• 01 ноября 2023
Если вам люкс не химозит, берите.
Причем тут мода
вре_Динка• 01 ноября 2023
Мені з ніші тільки амуаж лав мімоза заходить, і тільки в холодну пору року
Ms. Dolly• 01 ноября 2023
Ниша обнаглела и начала штамповать звучание нижнего люкса. При нишевом ценнике. Буквально мало нишевых марок держат уровень. Так что не парьтесь)
БезПаспортаНеПродаю• 01 ноября 2023
Мені бакара це жах, а ганімед я обожнюю. Непогані массімо на кожен день
Завтра не пью• 01 ноября 2023
Що значить модні? Мені на минулий день народження сестра подарувала хвалену Шанель 5, чесно -- смердить. Ну може я така ’неискушенная’ в люксових парфумах, але ж дійсно смердючий запах... Мої улюблені ’ла рів’ набагато витончені і ’смачніші’.
автор А_мій_самий_самий • 01 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Модні- маю на увазі трендові, що найбільше популярні, що всі купують, хіти продаж
Однозначная• 01 ноября 2023
Мені після ніші люкс ну такий плоский…скучно, монотонно.🤷🏻‍♀️Тому я однозначно за гарну нішу.
Завтра не пью• 01 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Яка вам різниця, що купують ВСІ? Це типу стадний інстинкт?
Все і одразу• 01 ноября 2023
У меня есть и Валентино и Килиан, ориентируюсь на свой вкус, а не моду
Вишневий цвіт• 01 ноября 2023
Мені ніша не підходить, на шкірі якийсь ізврат вічно, а не гарний парфум.
Тож ношу люкс і норм все.
Пускаю бісики• 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Dolly
Та ладно , как Вам ценник ? Разве это дорого за 50 мл. ? ))
Ответ дляЗлива інформації
Если вам люкс не химозит, берите.
Причем тут мода
Хімозить, але не весь- Готье, Валентіно, Ланком, Ерера Хороша Дівчинка, YSL чудово заходять
Шанель після ковіду і досі просто смердить бабцями, хоча до того дуже поважала, Dior і особливо Армані - ні на собі, ні на кому не переношу, починає дуже боліти голова
ЕлькиПальки• 01 ноября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Ой, ці дуже класні!
Уся Джульєтта офігенна.
Річ в тому, що майже у кожного нішевого аромату є клон в люксі, і іноді він кращий за саму нішу, і цінник приємніший, от наприклад Баккара і Томас Космала #4: стійкість і шлейф в кілька разів більші, а ціна меньше
Оле Лукойе• 01 ноября 2023
Имею и то и другое. Ближе к сердцу люкс, но ведусь на моду..))
Получаю комплименты и вопросы чем пахну исключительно про люкс.
Ответ дляОле Лукойе
Які найкомпліментарніші?
Ответ дляЗавтра не пью
З початку ковіду сиділа на удальонці, особливо ніде не виходила, ’одічала’, тепер буду працювати між людей, не хочеться бути білою вороною
Завтра не пью• 01 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Не знаю, до чого тут робота, парфуми завжди обирають за власними смаками.
Всіх підсаджую• 01 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
А зачем вам пахнуть так как все?
Sonnig• 01 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вот похолодало, Good girl..очень приятно , люблю его
Всіх підсаджую• 01 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
А я люблю Армани и Ланком и YSL
А Шанель и Диор никогда не нравились никакие.

У каждого свой вкус.
Оле Лукойе• 01 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Які найкомпліментарніші?
Вот мои зимние . Спрашивают больше всего наверное за Молекулу 1 и Живанши Иррезистибл
Всіх підсаджую• 01 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вы серьезно думаете что кто то поймет чем вы там надухались?
Ответ дляОле Лукойе
Це Монталь Дарк пюрпл?
Гарна колекція
Оле Лукойе• 01 ноября 2023
Кто это на мои ответы все время за голову держится?
Всіх підсаджую• 01 ноября 2023
Ответ дляОле Лукойе
А мне Живанши эти вообще не понравились. Подруга так хвалила так хвалила что уже третий флакон берет. Я раза три надухалась и ни разу не понравились....
Оле Лукойе• 01 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Це Монталь Дарк пюрпл?
Гарна колекція
Дякую. То Монталь Интенс кафе