kivi0000• 01 ноября 2023

чи купували ви айфон в YABLUKA.ua ?

чи справді вони щороку обмінюють старий телефон на нову версію з доплатою?
пані Солоха• 01 ноября 2023
Колега купувала, але ще не обмінювала
Але про таку можливість їй розповідали

Пацаааааааан• 01 ноября 2023
так багато хто пропонує послугу trade in
Докладальниця• 01 ноября 2023
Обмінювала в айсторе вже не раз
ГендиреХтор• 01 ноября 2023
Покупала, не меняла. У них в магазине была таблица, какая скидка дается за сданную определенную модель телефона. Предлагали обмен, но мне не нужен, есть кому отдавать.)
Джонсонюк• 02 ноября 2023
Всегда выгодней продать чем сдать по той сумме которую они предлагают
Вилами по Воде• 04 ноября 2023
Всегда у них обмениваю