Неперервані статеві акти були 14 і 18 числа. Сьогодні має бути перший день місячних. Вчора вночі думала, що все почалося, але протягом дня є лише рожево-червоні виділення і то таке враження, що під час інтенсивних рухів або на туалетному папері, дуже мало, можна ходити без прокладки. Тести вчора і сьогодні увечері негативні. Може бути вагітність? У когось так було?
Хата на мати• 01 ноября 2023
Якщо тести негативні, то швидше всього підуть місячні, але я нічому не здивуюсь уже.
Проня_Прокоповна• 01 ноября 2023
Если есть розово-красные выделения, то тут только расслабиться и ждать полноценной менструации. Остальные стандартные симптомы ПМС есть?
ГейСюда• 01 ноября 2023
Маєте розуміти, що перерваний статевий це не контрацепція і може настати вагітність. Тут або або
ГейСюда• 02 ноября 2023
Ответ дляINLIGHT-2
Я пишу, що були незахищені акти. Є імовірність вагітності.
Сорі, не так прочитала. Чекайте ще, тест зробіть зранку.
Дуже дуже вумна• 02 ноября 2023
В мене було таке що трішки рожеве виділення було якраз в ті дні коли повинні були початись місячні.. Я прочитала тоді в інтернеті що це прикріплення ембріона може бути до стінки матки, я чекала місячні , але їх так і не було минуло 5 днів від того дня коли я побачила виділення зробила тест і він показав вагітність)))
Проня_Прокоповна• 02 ноября 2023
Ответ дляINLIGHT-2
У мене ніколи такого не було. Уже б заливало... Може клімакс? Мені 38.
Мені 28, влітку теж спочатку були як у Вас рожево-червоні виділення, а потім як полило... Зараз нормалізувалось.
Проня_Прокоповна• 02 ноября 2023
Ответ дляINLIGHT-2
Я уже й не знаю, що краще. Хочется визначеності, а її нема.
Чекайте тиждень від орієнтовного дня початку циклу і робіть тест. І відвідайте лікаря. В Вас зі здоров´ям усе добре, ендометріозу чи чогось такого нема?
Проня_Прокоповна• 02 ноября 2023
Ответ дляINLIGHT-2
Не було. У лікаря була в серпні.
Тоді чекайте тиждень і робіть тест. Варіантів купа, від міжсезоння до чого хочеться. Якщо сексу до того довго не було, причиною може і це бути.
Единорог_помог• 02 ноября 2023
По вашим срокам может быть беременность. Если полноценные месячные не начнутся и это имплатационное кровотечение, то тест покажет через 2-3 дня.
Сейчас понятно, что отрицательный. ХГЧ начинает вырабатываться только после прикрепления.
Техпаспорт на медузу• 02 ноября 2023
У меня в первый день месячных начались выделения, вот прям как начало месячных, так прилично и сразу закончились и тишина
На третий день задержки сделала тест, подтвердилась беременность
Обнимашкина• 02 ноября 2023
Ответ дляINLIGHT-2
Питання в тому, чи при імплантаційній кровотечі тест уже показує вагітність? У мене раніше такого не було.
Так уже пізно для імплантації. Дуже багато часу від тих актів пройшло. Місячні починаються.