Flatwhite• Изменено 02 ноября 2023

Вагітність чи реагент?

Дівчата, буду вдячна за коментарі. Зламала очі. Подивіться, будь ласка, смужка чи реагент?
7 днів до затримки, але занадто ранні симптоми ПМС змусили зробити тест.
Вагітність дуже бажана.
Твердая валюта• 03 ноября 2023
Це явна смужка. Можливо бхб. Ви на хронічний ендометрит перевірялись? В мене було за пів року 3 чи 4 бхб. Слабка смужка, а потім місячні. Пролікувала ендометрит одразу завагітніла. В мене він ніяк не проявлявся, просто аналіз показав.
автор Flatwhite • 05 ноября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Дякую за відповідь.
Я не втрачаю надії і продовжую ставити дюф, чекатиму затримку.

В мене було також декілька бхб минулого року і видаляли поліп на матці, але ендометрит не діагностували.
Потрібно буде задати запитання своєму гінекологу стосовно ендометриту.
Ви не з Києва?
Твердая валюта• 05 ноября 2023
Ответ дляFlatwhite
Дякую за відповідь.

Ви не з Києва?
Ні, з Вінниці