Є такі діти, у кого організм ще не рокинувася, підшлункова спить, тому приблизно о сьомій - восьмій ранку краще дати щось легке - чай, булочку.
Ваші добре снідають чи не хочуть?
Результат:
вже голосів:
21 (28%)
Від настрою
21 (28%)
Гарно снідає
14 (18.67%)
Взагалі зранку не їсть
10 (13.33%)
Якщо таке, як любить
9 (12%)
Свій варіант
Marie-Antoinette2• 02 ноября 2023
У нас в саду в 8 завтрак
Времени хватает только разбудить и отвезти в сад) завтракает уже в саду
prosto_aisha• 02 ноября 2023
З дитинства як розбудили одразу їсти хочеться. Яєчня щодня. Дітей привчила снідати. Ну як його голодним півдня в школі сидіти? Мозку треба енергія для навчання. Без сніданку ніхто з дому не виходить.
Байрактарочка• 02 ноября 2023
я взагалі в дитинстві погано їла. мені багато чого не подобалось. на одному чаї могла бути 2-3 дні.
зараз всі прийоми їжі родиною (я, чоловік, дитина). були періоди коли син прокидався і треба було прям негайно сніданком годувати. зараз від моменту прокидання і сніданку може пройти 1-1.5 години. снідає під настрій, але так щоб зовсім відмовлявся то не було
в підлітковому і більш старшому віці я взагалі не снідала. це скоріше було повʼязано з більш насиченою вечерею прямо перед сном, тому організму їсти не хотілося
Unmistakable• 02 ноября 2023
У дочери перекус (бутерброды, булочка с чаем), сын завтракает в школе. Пробовала готовить на завтрак что-то потяжелее - типа гречки, но дочь ни в какую.
Alfa Coffee• 02 ноября 2023
Мені пощастило, дитина їсть по графіку. Сніданок о 9. І якщо, раптом, не хоче їсти, то це означає, що починається хвороба, перша ознака.
lana.koCAReva• 02 ноября 2023
Я когда была маленькой, мама заставляла кушать утром перед школой ,а меня прям тошнило от еды .
Поэтому детей своих не заставляю
Sova splushka• 02 ноября 2023
Ответ дляprosto_aisha
Мене все дитинство цими сніданками мучили. З тих пір ненавиджу харчове насилля.
Як виросла, то покинула цю дурну традицію, і досі снідаю не раніше 10-11 ранку, а до того максимум чай, яблуко, банан чи щось аналогічне легеньке. Проблем зі шлунком жодних не було.
ViktoryjaG• 02 ноября 2023
Когда дети в сад ходили, то завтракали в саду в 8. Перед школой конечно завтракают и с собой перекус берут, тк обед будет в 15-16, не голодным же весь день ходить.
Завтрак традиционный, яйца, сырники, оладьи, блинчики, бутерброды, сосиски.
prosto_aisha• 02 ноября 2023
Ответ дляSova splushka
Моя дочка ні в садочку ні в школі не їсть нічого в їдальні було таке що до 17 вечора голодна сиділа. Зараз вона ходить на другу зміну, встає в 10 якщо не поїсть до 19 буде голодна. То маю годувати обов´язково без її бажання зранку. Хоча вона ніколи і не протестувала. Навпаки що в садочку/школі не смачно хоч вдома поїм. А син і вдома поїсть, і в садочку, і потім в школі. З собою беруть тільки печиво, воду/сік.
Natalifairy• 02 ноября 2023
Я как пошла в техникум так и перестала по утрам есть. Смотрите по ребенку.