Карамелька• 02 ноября 2023
Звільнятись зараз чи почекати до березня?
АдеКВАтная• 02 ноября 2023
Не знаю, залежить від вашої ситуації. Я боюсь у війну без заробітку лишитись. Але зараз хворію і взагалі так втомилась, що думаю яка я дурна, треба було місце утриманки шукати. А не оце все. Молода-дурна була))
барабанщица• 02 ноября 2023
Ви анонімно гадаєте чи що?
Бо без конкретики давати поради - якось тупо.
Творог для розжига• 02 ноября 2023
А вам горить?
Мені просто вже нестерпно було, то я звільнилася, але вже на наступний день пішла на більшу зарплату біля дому не по спеціальності працювати, тільки два тижні пройшло, а я не знаю куди себе подіти, дуже важко на новому місці.
Я дооовго чекала, терпіла, ковтала образи, як тільки знайшла щось пристойне, пішла, загалом місце непогане, але в мене страх в такий час лишитися без роботи
Солоденька цукОрка• 02 ноября 2023
Почекайте до березня, але не довше.Бо я вже собі такі строки ставлю декілька років,то до нового року, то до весни.А все одно нічого не міняється, з роботи,яка тебе не влаштовує треба звільнятися.