Душка-свекрушка)))• 02 ноября 2023
Колега по роботі ставиться до мене зверхньо чи мені здається?
Влаштувалась на нову роботу і мені допомагає одна жінка. Ну, типу, наставляє, розказує.
І що мені не подобається:
- вона постійно вихваляє себе, яка вона незамінна і як без неї тут будуть
- зі мною не говорить ні на які теми, крім робочих. Сказала що у неї класні парфуми, вона губи надумала і так глянула на мене неприємно. Але тільки в межах офісу. Якщо вийти за його межі - вона спілкується, запитує в мене все. Цікаво, навіщо, якщо ми двоє в кабінету.
- постійно тикає мене в помилки, причому не раз-два , а прям довбає. Приклад - робила звіт. Поставила не ту цифру. Одну. Вона мені 100 раз сказала, ніби смакувала, що я неуважна. Я не витримала, кажу, що зрозуміла її, дякую. Вона "як ти зі мною говориш? "
- постійно чіпляється. поставила не ту дату. Все інше ПРАВИЛЬНО. і це лише на другий день роботи. Вона каже "так, дата неправильно, отже ВСЕ неправильно". Розрахунки, таблиці, все інше - то таке собі. А от якщо дата не так стоїть - неправильно!
- ніяких компромісів в роботі: або так, як каже вона, або ніяк.
Ну і взагалі дивиться на мене зверхньо, як на дурочку. Дуже неприємно, вже не дочекаюсь коли вона піде. Але можливо в її поведінці є певні мотиви?
І що мені не подобається:
Душка-свекрушка)))
• 02 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
Ви на її місце прийшли? Її звільняють?
вона переходить в інший філіал, у інше місто.
а що?
Весела бджілка• 02 ноября 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
а що?
Ну и забейте, перейдет, не будет вам мозг полоскать
Allein74999• 02 ноября 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
а що?
Почекайте. Хай летить.
Человек утверждается прежде всего перед самим собой, убеждая себя в своей незаменимости и профессионализме. Я работаю с такой же уже полтора года. Наблюдаю самолюбование и нескрываемую агрессию, когда кого-то хвалят кроме… вообще пофиг.
Заместитель Анонима• 03 ноября 2023
Забий на неї. Вона скоро звалить. Хороших Працівників, біля себе тримають. А не відправляють, хєр зна куди.
Тому і самостверджується, поки є змога)