ПочтальЁнша• 02 ноября 2023

Чи можна скоротити одиноку маму на декретній посаді?

Ну оце власне питання.
Пішла на нову роботу, виявилося що місце декретне (догляд за дитиною до шести років, дитині вже п´ять, ось тільки виповнилося, родина закордоном, наче не збираються повертатися), керівник обмовився що у наступному році буде скорочення штату, зміна структури організації. Я вже панікую, чи можу я потрапити під скорочення якщо я одинока мама (сину зараз вже 12) і обіймаю посаду тимчасово?
автор ПочтальЁнша • 02 ноября 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Это как? Вы заявление с закрытыми глазами писали?
Не зовсім, я пройшла співбесіду із керівником організації і безпосереднім керівником, у якого я у підпорядкуванні, усе ок, вдарили по рукам, написала заяву на стажування, усе ок, пройшла успішно, звільнилася з роботи, на наступний день, як прийшла оформлюватися, писала заяву на прийняття, то виявилося що це декретна посада (взагалі я думаю що це не зовсім ця посада про яку йшла мова на початку, бо у заяві на стажування було трошки інше формулювання, а тепер я юридично підпорядковуюсь начальнику одного відділу, а фактично є помічником начальника іншого відділу)

Сижуревувшоке• 02 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Мда. И за вот это Вы так держитесь? Та ну
автор ПочтальЁнша • 02 ноября 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Ну без роботи теж не цукор, тим паче в нас оренда
Я на хвилинку• 02 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
але ж пропонували)
Вам повинні запропонувати ВСІ вакантні посади ( прибиральниці і т.д. в тому числі), але зазвичай вакантні скорочують в першу чергу, тому їх може не бути
автор ПочтальЁнша • 02 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Дякую.
Ніхто мені речі не пакує, просто паніку зловила,намагаюся прорахувати варіанти
Ніколи не збрешу• 02 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
якщо потрапляю під скорочення, мають запропонувати іншу посаду чи не обов´язково?
У меня на работе (гос.орган) пару месяцев назад была реорганизация и департамент полностью ликвидировался. Декретчиц пораспихивали по другим подразделениям, а женщину, занимающую декретную должность, сократили. Она пошла консультироваться у адвоката и ей сказали что ликвидировать декретную должность не могли, а при перекидывании ее в другое подразделение, должны были это сделать вместе с ней и поэтому подавать в суд, выигрыш 100%.
Она так и сделала, суд выиграла и ее восстановили, еще и моральный ущерб с них содрала
Айпишница• 02 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Мутна у вас контора.
автор ПочтальЁнша • 02 ноября 2023
Ответ дляАйпишница
Мутна у вас контора.
Нічого дивного, державна структура
автор ПочтальЁнша • 02 ноября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
дякую, мені подобається ваш варіант

Svitlo_• 02 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Та я тільки тиждень відпрацювала, на попередньому три роки була, мало того що не попередили одразу що це декретна посада, так ще й шеф вчора попередив що у наступному році буде велике скорочення
Ви як писали заяву на роботу? Що в заяві писали?
автор ПочтальЁнша • 02 ноября 2023
Ответ дляSvitlo_
писала щось типу ’на час відсутності основного працівника ПІБ до закінчення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 6-ти річного віку чи до фактичного виходу на роботу’
Svitlo_• 02 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
То як не попередили, що декретне, ви ж в заяві писали, що на декретне
?
автор ПочтальЁнша • 02 ноября 2023
Ответ дляSvitlo_
?
ну то заяву я писала вже як оформлюватися прийшла, коли звільнилася з попереднього місця