курасаны• 02 ноября 2023
Пропонують віддалену роботу з росіянами в колективі.
Вони фізично не знаходяться на території рашкостану. А ті, які втекли закордон.
Я зі своєю позицією визначилась, але цікаво послухати ваші думки.
Hallowkitty -54c3• 02 ноября 2023
Моєму чоловікові пропонували проект з росіянами в колективі, не захотів , відмовився від проекту.
Татьяна-cb91• 02 ноября 2023
Так если она удаленная, вы ж всеровно не будет с ними контакт иметь воочию. Если работа хорошая и вам по душе, то почему б и нет
Кіма кепка• 02 ноября 2023
Якщо з ними не треба контактувати і засновник не росіянин, то можна йти, я так вважаю
курасаны
• 02 ноября 2023
Ответ дляКіма кепка
Контактувати треба щодня. Засновник не росіянин
Кіма кепка• 02 ноября 2023
Ответ длякурасаны
Ой. Нє, я б не змогла
Психологічка• 02 ноября 2023
Ответ дляПушкининиана
Ви збираєтесь там по узькі спілкуватись?
Ну ви ж вчите мову фашистів бо дають бабло
Губка Боб• 02 ноября 2023
Подруга не смогла даже отдохнуть на одной территории с ними( Говорит везде эти быдло рожи не обремененные интеллектом, ведут себя как тагил.. в общем мы таки очень разные
Карамбулкул• 02 ноября 2023
Мене так дратує все що повʼязано з цими вбивцями, не змогла б.
Ненавиджу їх! І залишок свого життя буду нагадувати дітям, в майбутньому внукам що з цими нелюдами не потрібно мати нічого!!!!! спільного
Пушкининиана• 02 ноября 2023
Ответ дляПсихологічка
Розчарую вас, але не вчу, бо в Україні, ви бачили хоч одного узького, який розкаявся, вибачився?
З понеділка на дієті• 02 ноября 2023
Я ледь знайшла роботу під час війни. І я працюю на міжн компанію. У компанії 5 тис чоловік… як думаєте є росіяни? Є…
Я навіть спілкуюся з ними…
Щоправда компанія взяла тільки тих , хто виїхав з Росії.
А кожному українському працівникові надала прихисток і різних державах.
Тому я довго не вагалася, навіть чоловік підтримав ( він військовий)
Я навіть спілкуюся з ними…
курасаны
• 02 ноября 2023
Ответ дляПушкининиана
Англійською
Ну ниче се• 02 ноября 2023
Ответ дляПушкининиана
Я бачила, і не одного) Все одно вважаю таких людей статистичною похибкою, але вони існують
Кусачая Я• 02 ноября 2023
Вы думаете мало русских в той же Германии и США?
И при поиске работы никто не обращает внимание на национальность сотрудников. Да и сравнивать отдых и беженство/ переезд на пмж это разное.
Вторые на много тише себя ведут. И большинство поддерживает нас.
Бойова• 02 ноября 2023
Многие работают и с теми кто в рашкостане по фрилансу. Извините, но кушать хочется
Творю чудеса• 02 ноября 2023
Мені лише цікаво, як Ви дізналися, що то росіяни? Вони Вам паспорт показували?
Так що більше схоже на тролінг з метою знову збурити народ.
Киця-бриця• 02 ноября 2023
Ответ дляCarin
Устраивает работа - работайте. Вы же понимаете, что они потому и уехали, что против ’политики партии’.
Не всі, хто виїхав, проти. Є ті, хто просто хоче краще жити, а в срашці так не виходить.
Анютины ласки• 02 ноября 2023
До війни у мене була віддалена робота на американців, але колектив у більшості росіяни. Коли почалася війна, я покинула цю роботу, не змогла. 24 лютого написала у спільний чат, що я чую вибухи за вікном, війна почалася, то жоден не написав хоч якогось слова підтримки. Лише одна дівчинка написала в особисті і вибачилася за все, що відбувається.
Ну ниче се• 02 ноября 2023
Ответ дляCarin
Здебільшого щоб під мобілізацію не потрапити)
курасаны
• 02 ноября 2023
Ответ дляCarin
Смішна ви:) Вони виїхали, бо мали на це фінанси і рятували свої мʼякі місця від мобілізації. 99,9 відсотків росіян імперіалісти.
курасаны
• 02 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
Менеджер про це говорить прямо. Щоб людина розуміла, чи готова вона працювати в такому колективі. Бо їм не прикольно витрачати час на пошук, щоб потім людина через власні погляди відмовлялася від роботи.
Майданщица• 02 ноября 2023
Така сама ситуація була у чоловіка на роботі. Підняв велику бучу, що працювати з ними не буде. Вони з московії драпанули до Грузії ті інших країн, щоб роботу не втратити. Ризикував втратити місце, великою ЗП. Зараз якщо хтось звертається локально (він пробиває звідки вони), і з ними може спілкуватись тільки англійською - офіційна мова компанії, оскільки ті англійську не дуже розуміють, то розмова закінчується майже на старті.
Ответ длякурасаны
Да там очень мягкий вариант мобилизации, не так, как у нас, когда отлов за загривок и в бус. И никто ж не гарантирует, что каждый иностранец в коллективе - сторонник Украины... Одно гражданство ничего не решает.