Злюсь до кипіння• 02 ноября 2023

ДНК для батьків колишнього

Цікавить незалежна думка: з чоловіком розійшлися ще тоді, коли була вагітна, на 5 місяці. Не знайшли спільної мови, бо він завжди приймав позицію своєї мами, це якщо коротко. Доню він визнав, весь час фінансово допомагав. Його ж батьки онуку ще навіть не бачили, але я не переймалась. І ось через пів року, колишній заявляє, що хоче тест ДНК, мовляв треба для справи. Як виявилось, це затія його батьків.... аліменти наразі платити відмовляється. Як правильно далі діяти в інтересах доні?
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
хай оплатить тест за власний кошт
неприємно, звичайно, таке робити, але нічого жахливого в такому тесті не бачу
ви йому не довіряєте, він вам - тому і розійшлися. Все логічно

Алина-1240• 02 ноября 2023
Послать нафиг с его копейками и заблочить везде.пусть делают себе днк на наличие мозга
энциклопУдия• 02 ноября 2023
а, власне, що вас лякає?
Я_не_аноним_100%• 02 ноября 2023
Нехай оплачують тест.
Мені моя свекруха колись теж таке співала. Курка , щоб її
Білий Лосик• 02 ноября 2023
Аліменти він офіційно сплачував? Якщо ні - подавайте на аліменти.
Я тертий жук• 02 ноября 2023
Пусть берет материал, делает и успокоится.
ЧорноброваЯ• 02 ноября 2023
Хай платять і роблять.Вам то що.Може квартиру подарують дитині,Бог зна.що в них в голові.
Борець за гаманець• 02 ноября 2023
1. Аліменти він не має права не платити якщо ви звертались до суду і суд присудив.
2. Нехай оплачує аналіз і робить . В чому проблема?
So_so• 02 ноября 2023
Я могу судить исключительно из своей ситуации. Я бы максимально дистанцировалась от бм и от них. Больше всего у меня вызывает опасения ситуация, что убедившись, что это их внучка, они активно полезут в мою жизнь и жизнь ребенка, а бм пойдет у них на поводу.

Анютины ласки• 02 ноября 2023
Аліменти всеодно буде вимушений платити зі скандалами. Це вам треба? Як батько дитини влаштовує? Якщо хочете, то гарний привід тицьнути тим тестом (за їх рахунок) і порадіти, що пішли від такого. Побажайте йому щастя
автор Злюсь до кипіння • 02 ноября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
а, власне, що вас лякає?
Мене нічого не лякає. Я просто не впевнена, що дитині потрібен такий батько. Сьогодні моя, а завтра не моя. Потім знову щось вигадають і так все життя нерви тріпатимуть.
Закусенец• 02 ноября 2023
Для мене це приниження на яке б я пішла лише за умови якихось неймовірних преференцій для дитини. А так би слала б нафіг такого батька-мамкину радість-сладість.
Пез Году Неделя• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Я б не порола гарячка. Якщо автору нема чого приховувати то чому ні? Може старі хочуть квартиру відписав??
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
дійсно, оце ’гарна’ порада: відмовитися від законних грошей, які належать в першу чергу донці, завдяки власній гордині (не плутати з гордістю)
oboeva• 02 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Он же и без вашего разрешения может анализ сделать,зачем дурак озвучил
Анютины ласки• 02 ноября 2023
Ответ дляoboeva
Без дозволу матері? Це в якій клініці?
Вумна вутка• 02 ноября 2023
Я б не робила тест. Хай би падлюка до кінця життя мучився, чи його донька.
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Знаете,лучше с умным потерять,чем с дураком найти.чем тратить на доказывание чего то инфантилу и его мамочке проще свою жизнь построить,и иметь в 100 раз больше
адвокат Орел Руслана• 02 ноября 2023
Доброго дня.
Тут все залежить від мети вашого коханого...
Якщо дзвоніть, я проконсультую.

Точная копия плова• 02 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Без дозволу матері? Це в якій клініці?
Він батько юридично. Рівні права
Мамина корзиночка• 02 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Без дозволу матері? Це в якій клініці?
В любой. Он отец
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
а він не буде мучатись - вирішить, що то не його донька, не буде платити аліментів
і кому гірше?
Пез Году Неделя• 02 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Якщо він визнав дитину то що їм заважає зараз лізти окрім їхнього небажання? Від тесту воно з´явитися?
Анютины ласки• 02 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
В любой. Он отец
Ви так робили?
ЛеньГуглить_правда• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
жіночка не буде нічого доказувати. Доказувати буде чоловік за власний кошт.
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А смысл?)))
Алина-1240• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
За 2000,3000,4000 в месяц унижаться?)
Мамина корзиночка• 02 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ви так робили?
Нет. Делал родственник близкий. Потом с результатами пошёл в суд. Он оказался не биологическим отцом ребенка
Анютины ласки• 02 ноября 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Ну не факт і аліменти він не платить. Значить накрутили. Фу, нащо таке г...в житті людини.
Мамина корзиночка• 02 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
За 2000,3000,4000 в месяц унижаться?)
Если у мамы 6-10т, то да