годовасик• 02 ноября 2023
Яка косметика для обличчя подобається з українських виробників?
Наталія органік
Вогіка
Мола
Фармінно
Вогіка
Мола
Фармінно
Пульт от линолеума• 02 ноября 2023
Багато рекламують богіка в інсті. Але я нашою не користувалась, тільки планую, думаю що точно не гірше за корейські мазалки всілякі
Секретница• 02 ноября 2023
Я никакой нашей не пользовалась, знаю только vigor, знаю что там хорошее сырье используют и все
Мейк-ап форева• 02 ноября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Скоріше за все гірша. В Кореї - це одна з головних галузей. А у нас - маленькі кустарні виробництва.
годовасик
• 02 ноября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Колись купувала Наталі органік часто, поки ціни не злетіли до небес
І як вам?
А шо сталося?• 02 ноября 2023
Ответ длягодовасик
І як вам?
Маски подобалися, креми деякі. Але траплялося з віддушками сильними.
Svetlana-7070• 02 ноября 2023
Зараз серія pelart для проблемної шкіри, в принципі норм. Особливо подобається крем.
Шампунь і маска наталі органік щось середнє.
Стебель березы• 02 ноября 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Доброго вечора. Як вам взагалі косметика Pelart? Дивлюсь на неї і вагаюсь, чи брати.
Svetlana-7070• 02 ноября 2023
Ответ дляСтебель березы
Мені косметолог підібрала. Але в мене така шкіра що без регулярних чисток і пілінгів ефекту ні від чого не буде. Як за таку ціну, то поки все влаштовує.
До того користувалася різними марками від корейських і віші до обаджі.
Єдине що в цієї серії специфічний запах. Трав´яно евкаліптовий
Стебель березы• 02 ноября 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Дякую за відповідь.
Valentina0701• 02 ноября 2023
Доктор Юдина, при том что не покупаю обычно ничего украинского, а то знаю что они там могут понаделывать. И речь не только о косметике. Но эти норм!