Все знаю від і до• 02 ноября 2023

Що вигідніше - ломбард чи обмін на готовий виріб?

Є кілька старих прикрас з золота -я вже таке не носитиму. А щось не має застібки чи поломане. Скажіть, як вигідніше - здати в ломбард чи можливо обміняти на якусь прикрасу? Такий сервіс пропонують багато магазинів. Там прирівнють вагу + якась вартість роботи майстра.
Nastie.K• 02 ноября 2023
В ювелірних магазинах ви зможете лише обміняти на нові прикраси, а в ломбарді отримаєте гроші. В залежності що для Вас зручніше)
Повітруля• 02 ноября 2023
Обменять
Nastie.K• 02 ноября 2023
По вигоді практично однаково, різниця в ціні за грам золота десь 150 грн
автор Все знаю від і до • 02 ноября 2023
Ответ дляNastie.K
Де дорожче? В мене 23 грами. Думаю є сенс рахувати )
Ответ дляNastie.K
Є сережки, що подобаються. Вони приблизно 15 - 16, близько 5 грам. Коли мені рахували скільки золота маю принести для обміну, то виявилось, що ледь не 18 грам. Тобто хотіла б сережки, але не впевнена що це адекватно
Nastie.K• 02 ноября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Працювала в ювелірці. Часто обмінювали на нове і без доплати , у вас мінімум коштів на 33 тисячі. Вигідно звісно ще потримати і обміняти через декілька років, так як за два роки ціна вдвічі виросла.
За сережки вам щось багато порахували . Я в укрзолоті працювала, там і гарантія безстрокова. Єдине обирайте якісні сережки і перевіряйте уважно, в останній час багато браку було
Ответ дляNastie.K
Дякую за підказки. Я мала на увазі ’де дорожче оцінюють?’ - в ломбарді чи в ювелірці.
Розумієте, моє золото виросте в ціні, але і ціна готового виробу теж виросте. Воно мабуть пропорційно. До війни ці сережки коштували дешевше
Nastie.K• 02 ноября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
В ломбарді дорожче переважно
Ответ дляNastie.K
В ломбарді дорожче переважно
Зрозуміла. Тобто вигідніше здати в ломбард, отримати гроші і піти купити те, що очам миле )
Nastie.K• 02 ноября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Порівняйте ціни в різних ломбардах. І зараз будуть знижки на чорну п’ятницю, ще додатково до дня народження знижки діють. Треба виділити час щоб обійти все і знайти найвигідніший варіант
Анна_Бель• 02 ноября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Зараз в магазинах не обмінюють, прирівнюють як здаєте на лом, а решта доплата. Те, що я обрала 4800 грн за 1 гр, то 3 тис треба доплатити. Дешевше було купити
Ответ дляАнна_Бель
ну, може й так. Неправильно висловилась. І з ваших слів виходить, що вигідніше здати золото в ломбард
Лика-прилипка• 02 ноября 2023
Самую выгодную цену мне предложил кюз. В ломбарде вообще по 900 грн за грамм, в кюз - 1450
english book• 02 ноября 2023
Не орієнтуйтеся на ціни в рекламі ломбардів. То реклама. Справжня ціна буде нижчою.
ДеньгиНеСдаю• 03 ноября 2023
Ответ дляNastie.K
Гарантия большой плюс, у сына серьга-кольцо сломалась через 5 или 7 лет, без проблем починили