Прагматик флегма• 02 ноября 2023
Підскажіть по оренді, хто має досвід. Квартира/будинок
Коли ви шукаєте квартиру, на що перше звертаєте увагу? Які питання обов´язко потрібно обговорити?
І ще питання, до тих хто орендував і квартиру і будинок, що краще? Дякую!
Блиск думки• 02 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
з нового
провірьте чи не має поруч
вищок 5 джи
провірьте чи не має поруч
вищок 5 джи
А якщо я не вакцинована? У мене ж чіпу нема
Блиск думки• 02 ноября 2023
1. Наявність потрібної інфраструктури (магазини, послуги, спорт, хоббі, транспорт і т.д.)
2. Парковка у дворі в наявність вільних місць або жабок.
3. Стан підʼїзду. Вигляд місцевих жителів
4. Сама квартира - покручу крани, спущу воду в туалеті, подивлюсь кутки на наявність грибків та плісняви, вийду на балкон і там також гляну, ручки дверей, наявність господарського хламу чи відсутність прописаних в обʼяві речей, вид з вікна, спальне місце та інші важливі особисто для Вас речі.
Будинок не знімала.
Любовь Калистратовна• 03 ноября 2023
Я не снимала,жила в своей квартире и потом в своем доме.В доме гораздо больше повседневных трат(газон косить,листья убрать,цветы-полить.убрать,борьба с мышами,зимой-снег убрать,борьба с гололедом,и тд)
Прагматик флегма
• 03 ноября 2023
Ответ дляБлиск думки
Будинок не знімала.
Дякую!
Там-тарарам• 03 ноября 2023
Ответ дляБлиск думки
причому тут вакцинація
подивіться вимірювання електромагнітних хвиль
Блиск думки• 03 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
причому тут вакцинація
1. Це презентація школярки із сумнівними джерелами
2. Де там про вишки 5джи?
3. З такими переконаннями треба жити в лісі без електроприладів взагалі
2. Де там про вишки 5джи?