МинерАлочка• 02 ноября 2023
Не вірно підібране лікування?
Я писала уже, раніше. Буда проблема із запамороченням, сходила до невролога, з собою було старе узд судин шиї та голови. Подивившись, лікар сказала що в мене з однієї сторони судина більше чим в два рази менша за іншу, поганий кровообіг. Виписала ліки, сказала що треба просто навчитись з цим жити і періодично лікуватись. Почала приймати, таблетки. Пройшло дві неділі, і знову те саме, головокружіння, але не таке сильне, подумала що ліки допомогають, але ні у мене вже третій день голова як вата, постійне легке головокружіння, перший день так взагалі не могла голову нахилити, і відчуття ніби спазмує шию і затилок. Такого не було
Змінювати лікаря чи піти знову до неї?
Може десь помилки, вибачте, голова болить)
Змінювати лікаря чи піти знову до неї?
Копуша• 02 ноября 2023
Змініть лікаря. Обстеження повинні бути нові, УЗД доплер і МРТ, аналізи крові ЗАК+глюкоза і гормони щитоподібної залози, як мінімум. Лише після цього може бути призначене адекватне лікування.
МинерАлочка
• 02 ноября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
А после чего началось
Навіть не знаю. Завжди мучали головні болі. А тут десь пів року тому, вранці проснувшись, відкриваю очі а кімната вся кружляє, щей так швидко, і відразу рвота, змінюю положення тіла, коли сиджу, проходить, але лягати не можна треба чекати, поки пройде. І так ьуло три раза. З переривом десь в два місяці
Ответ дляМинерАлочка
А в ухе не стучит?
Спішу - перекидаюсь• 02 ноября 2023
У меня так из-за стресса плюс остеохондроз. 24/7 как в лодке,устала так жить...
МинерАлочка
• 02 ноября 2023
Ответ дляSo_so
А в узи не написано усиление кровотока по вене Розенталя?
Ні, такого нема
МинерАлочка
• 02 ноября 2023
Ответ дляSo_so
А в ухе не стучит?
Буває лише коли болить голова, то таке відчуття що і вуха болять
Сокодавка ще та• 02 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Невроз лечите
МинерАлочка
• 02 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
І в мене остеохондроз, і протрузії, і скоріж за все уже попепекові грижі
Боюсь уже знову робити мрт
Ответ дляМинерАлочка
Ні
У меня было такое как у Вас, а потом ещё и в ухе начала слышать стук сердца. Перепугалась. На улицу вышла, во все стороны шатает, капец. Лежа, ну точно вертолёт, не могла глаза закрыть, тошнило.
Шла к неврологу в ужасе. А оказалось всё так просто, нарушение венозного оттока. Никаких там опухолей, что я уже себе надумала).
Спішу - перекидаюсь• 02 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Боюсь уже знову робити мрт
Ну вот скорее всего это вам остеохондроз и даёт такие симптомы. А я все никак не дойду до МРТ. Раньше мануальный помогал,а сейчас нет его в городе. Вот было обострение, где-то месяц точно были головокружение,шаткость,головные боли